What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Death Stranding

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,410
Πιο βαρετο παιχνιδιδ εν εχω ξαναπαιξει. Την περισσοτερη ωρα περπατας και που και που πεταγεται κανα τερας . Κανω υπομονη να το τερματισω αλλα μεχρι τωρα οσο εχω παιξει ειναι ενα απο τα χειροτερα παιχνιδια που εχω παιξει!!!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Ρε Σρέντερ μου φαίνεται τα θες και τα παθαίνεις ώρες ώρες. Αφού ξέρεις ότι σαν χαρακτήρας γουστάρεις φουλ ξυλικι ντάπα ντουπα εκρήξεις χαμός Χόλυγουντ. Ξέρεις επίσης ότι το death stranding είναι walking simulator/acs courier simulator etc etc. Γιατί το κάνεις στον εαυτό σου να παίξεις κάτι που ξέρεις ότι δεν θα ευχαριστηθείς :(
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,410
Ειπα να το παιξω επειδη ειναι του Kojima . Αλλα δεν πειραζει. Την Παρασκευη βγαιουν Crash Bandicoot 4 και Balan Wonderworld οποτε θα παιξω αυτα και ας μην εχω τερματισει το death stranding ακομα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,625

Η συγκεκριμένη είδηση κυκλοφόρησε έτσι ΑΥΤΟΥΣΙΑ σε όλα τα σαιτ, επειδή είναι προϊόν press release.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,772
Να, αμέσως να τον κατηγορήσεις τον άνθρωπο @Hellion

 
Top Bottom