What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Digital boardgames Giveaway

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
305
Πήρα το Play Pink bundle (Best Of Asmodee) από το Humble Bundle και κάποια από αυτά, είτε τα είχα ήδη, είτε δεν με ενδιαφέρουν, οπότε είπα να τα χάρει κάποιος / κάποιοι από το αγαπημένο μου site εδώ μέσα. Προτιμώ να μοιραστούν σε όσο περισσότερα άτομα γίνεται, αλλά ανάλογα και με το ενδιαφέρον, μπορεί να πάρει κάποιος και περισσότερα του ενός. Πρόκειται για μεταφορές γνωστών κι επιτυχημένων επιτραπέζιων παιχνιδιών σε ψηφιακή μορφή.

Οι τίτλοι στο Steam που δίνω είναι:

Love Letter στο Steam (steampowered.com)

Terraforming Mars στο Steam (steampowered.com)

Scythe: Digital Edition στο Steam (steampowered.com)

Carcassonne - Tiles & Tactics στο Steam (steampowered.com)

Splendor στο Steam (steampowered.com)

Γράψτε μου ποιο θα θέλατε από κάτω. First come, first served. Αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον για κάποια μέχρι την Παρασκευή στις 23,59, μπορεί 'όποιος έχει πάρει ήδη να μου ζητήσει και δεύτερο.
 
Last edited:

sandwraith_

Half-Ogre
Joined
Nov 30, 2012
Messages
574
Καλησπέρα! Μπράβο, και ευχαριστούμε πολυ! Τρομερή κίνηση! Ολα ειναι εξαιρετικά επιτραπέζια irl.
Θα ήθελα να πάρω το Scythe, καθώς πάντα ήθελα να το δοκιμάσω, και γνωρίζοντας οτι αν δεν το αγοράσω, δεν θα εχω την ευκαιρία να το παίξω σε τραπέζι. Η καημένη η βιβλιοθήκη ομως, ποσα επιτραπέζια να αντέξει!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,957
Θα μ'ενδιέφερε να δοκιμάσω κάποια στιγμή το Carcassonne αλλά αν το θέλει κάποιος περισσότερο, ευχαρίστως να το πάρει. Το backlog μου είναι ήδη έτοιμο να σκάσει...
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
305
Δεν πιάνουν αυτά στο backlog. Ειδικά το Carcassonne θα σου πάρει όσο να ρίξεις μια πασιέντζα. Σου στέλνω το κλειδάκι...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,776
Αν υπάρχει το Terraforming Mars και μόνο αν ΔΕΝ το θέλει κάποιος άλλος, θα με ενδιέφερε (για την ακρίβεια τον αδερφό μου που είναι φαν αυτού του στυλ παιχνιδιών).
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
305
Έχουν μείνει Love Letter και Splendor. Αν τα θέλει και κάποιος από εσάς που ήδη έχετε πάρει κλειδί, πείτε μου.
 
Top Bottom