What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Easy of use parts

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Mιας και αναψε η κουβεντα για πισια κονσολες περιαφερειακα, ειπα να βγαλω σε δημοπρασια, μερικα διατηριτεα ιζυ γιουζ παρτια. Δεν βαζω τιμες. Χτυπηστε τα ! ΔΕΚΤΕ ΚΕ ΑΝΤΑΛΑΓΕ. Παντως και προ 20ετιας υπηρχαν λεντοκαγκουριες. Για να μην νομιζουν οι νεολαιοι οτι ειμασταν και του πεταματου
 

Attachments

  • PC Pads.JPG
    PC Pads.JPG
    338 KB · Views: 17
  • PC parts.JPG
    PC parts.JPG
    335.9 KB · Views: 16
  • psx pads.jpg
    psx pads.jpg
    230.8 KB · Views: 17
  • XBOX pADS.JPG
    XBOX pADS.JPG
    337.6 KB · Views: 17

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,421
ωνασουγ το stick του PSX, άραγε με μόντα να μπορούσε να γίνει USB σήμερα;
το logitech precision γιατί το δίνεις; αυτό πρέπει να δουλεύει καμπάνα και σήμερα, έχω το απλό χωρίς dual και rumble
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Ενα που παιζω καμια φορα, ενα εδωσα σε φιλο, ενα στο γιο μου, εχω 2 ακομα. Θα δωσω οτι δεν χρειαζομαι και θα παρω edifier. Θελω να γινω Hank στη θεση του Hank
Δεν θα επιχειρουσα να κανω μοντα, σε αυτο το στικ. Καλλιτερα να μεινει ετσι παρεα με το αρχαιο PSX μου σαν μουσιακα εκθεματα απο το να το χαλασω.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
nitro912gr Οντως δουλευει μια χαρα, τοσα χρονια, και σχετικα φτηνο χειριστηριο. Βεβαια δεν το χρησιμοποιω καθε μερα, αλλα και παλι 15-20 χρονια. Πολυ καλο προιον
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
Δεν είναι και άσχημα τα πραγματάκια του original Xbox!! Έχω αρχίσει και κάνω συντήρηση στο δικό μου, αυτή την περίοδο!!
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Κανα χειριστήριο για ps3 δεν παίζει ρε δεινόσαυρε;
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,531
Σωστός. Θα με ενδιέφερε και μένα κανένα. Εχω μόνο ένα στο ps3. Χρειάζεται ένα 2ο για διπλά
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Δυστοιχως, νεαροι μου, μονο οτι βλεπετε στην βιτρινα!
Στο μαγαζυ μου συχναζαν Ναυτικοι ( για αλλα κακοποια στοιχεια δεν πηρα κατι χαμπαρι) και τα σηκωσαν ολα. Αυτα τα ολιγα εμειναν
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
original Xbox!! Έχω αρχίσει και κάνω συντήρηση στο δικό μου, αυτή την περίοδο!!
Εκανα, εγω, και συντηριση και επισκευη. Τζαααμι παιζει τωρα. και ειναι και τσιπαρισμενο!
 
Top Bottom