What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Εντυπώσεις Από Πρεμιέρα Moon Knight

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,533
Είχαμε προσκλήσεις από το Solaris παιδιά και κατεβήκαμε με το Γιούγκι Κρου, να δούμε την νέα Μαρβελάρα. Πήγαμε στο Mall που έχει αιθουσάρες και φχαριστιέσαι με την ψυχή σου. Τί ομορφότερο εξάλλου από ένα multiplex εξοπλισμένο με την τελευταία λέξη της τεχνολογίας; Είχε ωραία φάση το έργο, αρκετά πιστό στα δύο τελευταία κόμικ Φλάνγκ Νάιτ που είναι αυτά που μου έδωσε ο Μίρμπη να διαβάσω πριν πάμε να δούμε το έργο.

Παίζανε λίγο γέροι, αλλά ήταν αυτός από το Στάρ Γουόρς που μου ψιλοαρέσει και δε βαρέθηκα πολύ. Φάγαμε μπεργκεράρες μετά στα Fridays.

Εμπειριάρα 10/10.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,618
Moon Knight μόνο από memes (κομμένα από comic panels) ξέρω, από τα οποία έχω πάρει την εντύπωση ότι είναι ένας αρκετά καυστικός χαρακτήρας. Υποθέτω πως αυτός που μιλάει στα εν λόγω panels είναι η δεύτερη προσωπικότητα, ο actual moon knight και ο πρωταγωνιστής μας είναι απλά το vessel.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,763
Next coming up από το russian bot κυρ Στεφάνοβιτς:

Νήμα εκτίμησης Gummies ή γιατί με τριπλή μπάκα δε μάμησε κανείς.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,456
Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο σρεντερ εχει ξεκινησει να μας στοιχειωνει, οχι σαν ισκιος αλλα σαν κατι χειροπιαστο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
Για την σημερινή μέρα, θα έπρεπε ο κυρ Στέφανος να βγει πικ με λεζάντα "ΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΜΑΣ" και από πίσω να παίζει το Captain America του 1990.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
ταινιαρα. δεν την εχω δει βεβαια.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
giphy.gif
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,344
Κάποιος εδώ μέσα έχει μεγάλη συμπάθεια στη Σάρα.
 
Top Bottom