What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Για μια φίλη ρωτάω

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,598
ο σρε ειναι στην φωτο κουνέλο, οχι ο φραπες.
παρεξηγησες.
Να με συμπαθας, δεν καταλαβα. Εχω περασει και ενα εφιαλτικο 3ημερο.
. Για κάποιους είναι θησαυρός, για κάποιους άλλους, άλλη μια γκουμούτσα
Η γυναικα μου, ειδε ενα κινητο που δεν χρησιμοποιω. Το ζητησε για να το δωσει σε μια ανηψια της. Της ειπα οτι εχει προβληματα και αυτος ειναι ο λογος που το εχω στο συρταρι. Αν δεν το φτιαξω, θα το πεταξω. Μια χαρα ηταν το κινητο. Ο αδερφος μου, μου εδωσε ενα απο τα παλια του κινητα, που ηταν πολυ καλυτερο απο το δικο μου.
Να τα λεμε και αυτα.
Επαιζε ενα γκομενακι το οποιο ειχε ενα λαπτοπ. Το δικο μου ειχε θεμα και το ζητησα επειδη την ιδια μερα, ειχαμε παει μαζι για να αγορασει ενα καινουργιο λαπτοπ. Αν και το ηθελα προσωρινα, τελικα το αγορασα. Λιγα χρηματα αλλα το αγορασα. Το βραδυ ηθελε και αγκαλιτσες.
Να πας να ζεσταθεις με τα λεφτα που μου πηρες.
Να τα λεμε και αυτα.

Το hardware δεν ειναι μια πατατα απο το πιατο σου, που την προσφερεις ρομαντικα. Και αυτο εκνευριστικο ειναι επειδη η σαλουφα ειχε δηλωσει οτι δεν πειναει.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,848
"Για μια φίλη ρωτάω" λέει το θρεντ.
Ε για τη φίλη αυτή ρωτάει ο Σρεντερ. Πιο on topic πεθαίνεις.

Βέβαια λίγο ακόμα και

6xv7ef.jpg
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Ειλικρινά μου λείψατε ρε. Αν είχα τα specs του pc θα τα μοιραζόμουν αλλά αφού δεν ανοίγει καν και δεν το έχω δει από κοντά να το λύσω να δω κάποια πραγματάκια από μόνος μου, θα μείνετε και εσείς με την απορία όπως και εγώ.

Και επειδή το 4-5 χρόνων εμένα μου φωνάζει "καιρός για αναβάθμιση", όταν έρθει η ώρα θα θυσιάσω 3 παρθένες για να εμφανιστείτε και να μου δώσετε τα φώτα σας. Όχι, δεν θα γίνει σε 3 χρόνια αυτό, δεν θα εξαφανιστώ πάλι.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,734
Και επειδή το 4-5 χρόνων εμένα μου φωνάζει "καιρός για αναβάθμιση",
Από 4-5 χρονών μηχάνημα εγώ δεν ακούω φωνές.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,441
Δεν μμας νοιαζει τι pc εχει αλλα το αν ειναι ελευθερη και αν ψαχνει για
"Για μια φίλη ρωτάω" λέει το θρεντ.
Ε για τη φίλη αυτή ρωτάει ο Σρεντερ. Πιο on topic πεθαίνεις.

Βέβαια λίγο ακόμα και

6xv7ef.jpg
Μα για αυτην ρωταω και εγω! Αν ειναι ελευθερη και ψαχνει για σχεση αυτο ρωτησα και για να μην απανταει ο φραπες υποψιαζομαι μηπως τελικα δεν ειναι ελευθερη! Αν μισει και τις χελωνες ακομα καλυτερα!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,598
Ειμαι σιγουρος οτι εχει μια γυαλα γεματη με χελωνακια. Ο Φραπες ειναι ευαισθητη ψυχη και εκτιμα τετοια πραγματα.
Για αλλη μια φορα, σε νικησαν οι χελωνες.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,441
Αν εχει χελωνες τοτε δεν την θελω. Αν ομως εχει γατες κανενα προβλημα!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,598
Χελωνακια εχει σρε και δεν της αρεσουν οι κακοι που σφαζουν. Δεν ταιριαζεται, βρες καμια απο το αστυνομικο δελτιο.
 
Top Bottom