What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

GrecoVision 2023

GrecoVision 2023 EDITION

  • 3) Τιτιτιτι

    Votes: 0 0.0%
  • 6) Και μες στην νύχτα αναζητώ τα ζάναξ του Πουαρό

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    4

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,307
ΕΦΤΑΣΕ ΕΤΟΥΤΗ Η ΗΜΕΡΑ. ΕΦΤΑΣΕ Ο ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ. ΕΦΤΑΣΕΕΕΕ!
Ας αφήσουμε τα πολλά πολλά (δε μας φτάνουν και τα music pass) και ας πάμε να δούμε τους φετινούς διαγωνιζόμενους:



1) Ένας μοναχός τροβαδούρος κάνει το ταξίδι Μοναστηράκι-Πλάκα και μας το μελοποιεί. Στο μπουζούκι ο Τζακι δε Κιντ.



2) Ένα ζευγάρι βγαλμένο από τις ατάκες του Τέλη Σταλόνε. Η μοναδική σε όλους μας Κάλλη Φέρρη και ένας πρώην μπαρόβιος, αλλά νυν καραφλοχαίτουλας. Σπέρνουν τον σεξουάλε-μουσικό πανικό και εμείς γουστέρνουμε.



3) ΚΟΡΙΤΣΑ! Ο Μάρκουλης (ΟΧΙ ΤΟΥ ΣΕΦΕΡΛΗ), είναι ένα ανερχόμενο ταλέντο από τις όχθες της Αττικής. Αυτά, δε ξέρω τι άλλο να πω...



4) Το μέγα ερώτημα της ανθρωπότητας. "ΕΙΜΑΙ ΣΕΞΥ? ΑΡΕΣΩ?". Η Μαρία Θεοφίλη μας απαντά.



5) Η Λατινοπούλου μας ζητά να μην ανάψουμε το φως και εμείς καλούμε τη ΔΕΗ για επανασύνδεση (Ντουζ πουα πάνε στην υποδηματική επιλογή του μπασίστα).



6) ΤΕΧΝΗ ΔΙΑΟΛΕ, ΤΕΧΝΗ! Μια μοναδική ποετικ ερμηνεία. Γροθιά στο στομάχι και στο συκώτι. ΜΠΡΑΒΟ!




 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
Μια ενσταση, μπορω, αφου ειμαι μελος της κριτικης επιτροπης. Ο Ομαρ-κουλης, εχει ξαναπαιξει στο παρελθον στο event.

Εξηγω τα υπολοιπα.
Ο λογος που που η ψηφος μου πηγε στην καλλιτεχνιδα την σεκσι. Αν και οι φωτογραφιες απο την δεκαετια του '80 ειναι κοντινες. Στο (ισως) προσφατο βιντεο στεκεται σε 100 μετρα αποσταση. Εδωσα αφεση αμαρτιων επειδη η γυναικα εχει μετωπο.
4head.png


Αυτος στην πλακα, που μας κανει πλακα. Εφαγε ακυρο επειδη κανει τις ιδιες κινησεις, που κανουν ολοι, σε αυτα τα βιντεο, που ειναι ολα ιδια. Περπαταει λες και ειναι ετοιμη η γη να τον καταπιει και κοιταζει ψηλα, ετσι, χωρις λογο.
Προσπαθουσα να δωσω βαση, μεχρι που ειδα το παντελονι. Λες και πατησε μεσα στην πισσα. τα παρατησα.

Η Καλλη, ειχε πολλες πιθανοτητες αλλα τα χαλασε ολα το βιντεο. ολα αυτα τα κιτρινα γραμματα, ειναι σαν διαφημιση απο επαρχιωτικο καναλι με τοποθετησεις/εργασιες πχ στεγανοποιησεις ταρατσων.

Η Ηλιαννα... Οι 5 μαυροφορεμενοι πισω της, μου εφεραν στο μυαλο μια πολυ συγκεκριμενη εικονα. Η κοπελα εχει ωραιο... στομα αλλα αυτοι οι 5 πισω της, που κρατανε τα οργανα τους. Με τοσα οργανα περιμενεις να ακουσεις πλουσιο ηχο και η μουσικη ειναι σαν να παιζει ενα μπουζουκι με 2 χορδες. Το εξαχορδο μπασο τους μαρανε.

Η σκοταδοσκοτεινη πηρε ακυρο επειδη ειναι νταρκσαν φαση αλλα το πλασαρει σαν ηλιοθεραπεια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
Γιατι δεν ψηφατε ρε; τυλιχτηκατε σαν πιτογυρο με τα κοκκινα χαλια επειδη το σηκωσε ο Λανθιμος;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,307
Λένε να ρίξουν την ψήφο τους στις εκλογές του Σύριζα, παρά εδώ. ΤΕΤΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ!
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,543
Θελει το σωστο περιβαλλον για να ανδειχθουν τετοια ακουσματα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
Μπλεξαμε με χεστες @Tony Corvus. Φοβουνται μηπως η επιλογη τους παει κοντρα στο κυμα. Τρεμουν, μηπως επιλεξουν γουστο που δεν ειναι κοινωνικα αποδεκτο. Ξεσηκωθειτε ωρε!

 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,543
Ειμαι μεταξυ του αγοριου απο τα ξενα που θελει να δει την Πλακα οπως ηταν παλια (στο Βλαδιβοστοκ) και του αγοριου που εβαλε την καμερα στη ρομποτικη σκουπα και γυρισε βιντεοκλιπ.
 
Last edited:
Top Bottom