What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Καλά Χριστούγεννα απ' το Σίμο

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Χρονια πολλα με υγεια και χαρα. Απ'εξω εγω. Θα μπω μεσα οταν θαχετε σπαθια και τοξα. Τα φοβαμαι τα κουμπουρια. Χαιρετιζω την κινηση
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,829
Χρονια πολλα με υγεια και χαρα. Απ'εξω εγω. Θα μπω μεσα οταν θαχετε σπαθια και τοξα. Τα φοβαμαι τα κουμπουρια. Χαιρετιζω την κινηση
Το συγκεκριμένο είναι ακόμα χειρότερο. Δεν έχει ούτε σπαθιά, ούτε καμπούρια, ούτε φωτόσπαθα!!!
Ολόκληρο παιχνίδι και δεν κάνεις ούτε ένα attack!!!
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,541
Συγχαρήτηρια για τη κίνηση, καλές γιορτές και εύχομαι ότι καλύτερο στο γιόκα σας. Μέσα για τη κληρωση!
 

mindraven

Hobgoblin Captain
Approval of the Admiral Order of Alucard
Joined
Jan 22, 2013
Messages
322
Καλές γιορτές με υγεία σε σας και τον πιτσιρικά!! Να μεγαλώσει να γίνει σωστός PC Gamer!!!!!!!!!!
Καλές γιορτές να έχουμε. Δεν κατάλαβα. Σε βάζω στην κλήρωση ή όχι;
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Χρόνια πολλά με υγεία, να σας ζήσει το παιδί! Μην με βάλεις στην κλήρωση.
 

mindraven

Hobgoblin Captain
Approval of the Admiral Order of Alucard
Joined
Jan 22, 2013
Messages
322
Καλή χρονιά να έχουμε παιδιά. Λοιπόν, η κλήρωση έγινε και το random.org μίλησε.Disco Elysium.png
O mike299 παίρνει το πρώτο αντίτυπο και το δεύτερο ο Chosen Undead. Τον Chosen Undead τον εχω στη friend list στο steam οπότε θα λάβει άμεσα το δώρο. Παρακαλώ και το mike299 να με κάνει add (mindraven) ή να μου στείλει σε pm το username στο steam.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,829
Ευχαριστώ πολύ για το δώρο. Ήταν πολύ ψηλά στην wishlist μου από την πρώτη μέρα που διάβασα το review του Hellion.
Καλή χρονιά σε όλους και να χαίρεστε τον γιοκαρο σας!

@mindraven Έστειλα friend request (tstam9)
 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,255
images
 
Top Bottom