What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
βρε νιτρε, βρε κουνέλο, τι ψαχνετε καλοι μου ανθρωποι?

ουτε ο αριθμος κρουσματων παιζει καποιο ρολο, ουτε λογικη υπαρχει. ο εμβολιασμος, ή μαλλον η διαδικασια του, (οπως ηταν αναμενομενο για καθε λογικο ον, πολιτη του ελληνικου κρατους) αποδειχτηκε ενα φιασκο και για να φτασουμε σ ενα ποσοστο εστω 50% θα περασει κανα τριαρι χρονια.
τελος, εγω ως ψεκασμενος, θεωρω, (δεν εχω αποδειξεις, οπότε κραξτε αφοβα, θα δεχτω την καζουρα), οτι:

- το "δευτερο κυμα" δεν εφυγε ποτέ.
- ο πραγματικος αριθμος των κρουσματων ειναι σε επιπεδα τρόμου, ισως και πανω απο 3.000 ημερησίως, τωρα που μιλαμε
- πρεπει οσο μπορειτε, να βγειτε τωρα οξω, να παρετε αερα, να δειτε ανθρωπους...

γιατι το μονο για το οποιο ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ (παλι χωρις κανενα επιχειρημα, πειτε το μια μαντεψια βρε) ειναι οτι η νεα σκληρη καραντινα αρχιζει σε καμια εικοσαρια μερες και ληγει κυριακη του θωμα 9/5/2021.

δεν ξερω αν ειδικα στο uk που υπαρχει στοιχημα για τα παντα, δινει καμια καλη αποδοση αυτο, αλλά οποιος εχει κανα 20αρι λιρες περισευουμενα, ας το παιξει.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Μπορει να μου εξηγησει καποιος την λογικη
Ανεβαινουν τα κρουσματα, ισως νεα μετρα και το θα ανοιξουμε τα σχολεια;

Ναι, φυσικά! Η λογική είναι η εξής:

IF "Anebainoun ta krousmata" THEN "Nea metra"
IF "Nea metra" THEN "Tha anoiksoume ta sxoleia"
ENTER

Stack overflow
Stack overflow
Stack overflow
Stack overflow
Stack overflow
Stack overflow
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
γιατι το μονο για το οποιο ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ειναι οτι η νεα σκληρη καραντινα αρχιζει σε καμια εικοσαρια μερες και ληγει κυριακη του θωμα 9/5/2021.
Κοίτα να δεις και ποιος άλλος ποντάρει για εκείνη την εποχή...
Μητσοτάκης: Τέλη άνοιξης, αρχές καλοκαιριού επιστρέφουμε σε μερική κανονικότητα | ΠΟΛΙΤΙΚΗ | iefimerida.gr
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Όσο Pfizer, AstraZeneca και Moderna σέρνουν τα πόδια τους μαζί με την ΕΕ, οι Ρώσοι φαίνεται ότι έχουν πάρει φόρα:

Θυμάστε λάσπη που έριχναν στο Sputnik-V όταν ήταν στην τρίτη φάση δοκιμών; Να το δείτε που εμείς οι (κάπως) νεότεροι θα κάνουμε ρώσικο εμβόλιο.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
ακόμα ασχολείστε με τα κρούσματα, τι θα πει ο κουκουβάγιας ή αν θα πρέπει να φοράτε μάσκες;;;

ΑΠΟΒΛΑΚΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ. ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΧΩΡΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΧΕΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΘΙΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΨΟΦΟΛΟΓΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ. ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ, ΑΠΛΑ ΓΕΛΑΩ...

ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΡΩΝΟΙΟΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΕΣ Ε :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Μάλλον δεν θέλουν να ειπωθεί ότι υπάρχουν παιδιά που θέλουν πίσω το σχολείο και εκείνοι δεν τους το προσφέρουν (ΧΑ ΧΑ ΧΑ έπειτα από τόσα χρόνια τα παιδιά γουστάρουν την όλη κατάσταση ατμόσφαιρα του σχολείου, καλή ή κακή έχοντας λάβει υπόψιν πολλές πτυχές αυτής της ιδιαίτερης σημασίας λειτουργία κομμάτι της ζωής όλων). Μη κατηγορηθούν ότι χειρότερα και από την Οθωμανική Αυτοκρατορία με τα κρυφά σχολειά.

Μα πώς πέρασε από το νου τους κάτι τέτοιο!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
βρε νιτρε, βρε κουνέλο, τι ψαχνετε καλοι μου ανθρωποι?

ουτε ο αριθμος κρουσματων παιζει καποιο ρολο, ουτε λογικη υπαρχει. ο εμβολιασμος, ή μαλλον η διαδικασια του, (οπως ηταν αναμενομενο για καθε λογικο ον, πολιτη του ελληνικου κρατους) αποδειχτηκε ενα φιασκο και για να φτασουμε σ ενα ποσοστο εστω 50% θα περασει κανα τριαρι χρονια.
τελος, εγω ως ψεκασμενος, θεωρω, (δεν εχω αποδειξεις, οπότε κραξτε αφοβα, θα δεχτω την καζουρα), οτι:

- το "δευτερο κυμα" δεν εφυγε ποτέ.
- ο πραγματικος αριθμος των κρουσματων ειναι σε επιπεδα τρόμου, ισως και πανω απο 3.000 ημερησίως, τωρα που μιλαμε
- πρεπει οσο μπορειτε, να βγειτε τωρα οξω, να παρετε αερα, να δειτε ανθρωπους...

γιατι το μονο για το οποιο ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ (παλι χωρις κανενα επιχειρημα, πειτε το μια μαντεψια βρε) ειναι οτι η νεα σκληρη καραντινα αρχιζει σε καμια εικοσαρια μερες και ληγει κυριακη του θωμα 9/5/2021.

δεν ξερω αν ειδικα στο uk που υπαρχει στοιχημα για τα παντα, δινει καμια καλη αποδοση αυτο, αλλά οποιος εχει κανα 20αρι λιρες περισευουμενα, ας το παιξει.
πως δεν έχεις αποδείξεις, ο αριθμός διασωληνωμένος και θανάτων είναι πολύ υψηλός για τα κρούσματα που βρίσκουν.
ή είμαστε ευαισθητούλιδες τελικά ή τα μισά κρούσματα τα βρίσκουν αφού μπουν νοσοκομείο.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Απο καποιες μη επιβεβαιωμενες πληροφοριες που εφτασαν στα αυτια μου , η επικοινωνιακη ομαδα της κυβερνησης θελει διακαως να συνδεσει το ανοιγμα εστιασης κλτ(εστω και τμηματικα) με τα 200 χρονια ελευθεριας. Ελευθερια τοτε, ελευθερια και σημερα.

Τωρα, το αν τους βγει ειναι μια αλλη υποθεση(που ως ενα σημειο "μαγειρευεται")
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Απο καποιες μη επιβεβαιωμενες πληροφοριες που εφτασαν στα αυτια μου , η επικοινωνιακη ομαδα της κυβερνησης θελει διακαως να συνδεσει το ανοιγμα εστιασης κλτ(εστω και τμηματικα) με τα 200 χρονια ελευθεριας. Ελευθερια τοτε, ελευθερια και σημερα.

Τωρα, το αν τους βγει ειναι μια αλλη υποθεση(που ως ενα σημειο "μαγειρευεται")
να βγούμε στις καφετέριες να τραγουδάμε πότε θα κάνει ξαστεριά :p
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Ή το άλλο : Ως πότε παλικάρια θα ζούμε στα στενά, μονάχοι σαν λιοντάρια στις ράχες στα βουνά...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ηθελα να πω κατι αλλα καλυτερα οχι.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Ηθελα να πω κατι αλλα καλυτερα οχι.

το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ηθελα να πω κατι αλλα καλυτερα οχι.


Ο κ...ος ερρίφθη.

Απορία: Δηλαδή από εδώ και στο εξής όταν λέμε "τεστ του κώλου" τι θα εννοούμε;
 
Last edited:

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Σίγουρα όχι το να εξετάζουμε τον πυρετό μέσα από τον υπολογισμό της θερμοκρασίας (θερμόμετρο) των οπισθίων.

:trollface:

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μεγαλη συγκρουση μεσα μου αν θα το βαλω στο φεισπαλμ η στου κορωνιου το θρεντ.
μη φοβαστε, δε θα πλατιασω με σχόλια. οταν η "ειδηση" ειναι τοσο δυνατη και ενδεικτικη απο μονη της, δεν χρειαζεται κουβεντα. απλα, αυτος ο αθρωπος ειναι στην επιτροπη που οριζει τις ζωες μας, να θυμισω.
10 λεπτα εψαχνα να σιγουρευτω. ημουνα στην αρχη 1000% σιγουρος οτι ειναι ειδηση απ το κουλουρι.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Χταποδομαλάχτη, από το χρόνο που αφιέρωσες να σιγουρευτείς, πιστεύω ότι μάλλον έχεις ακόμη προσδοκίες ότι θα γίνει κάτι σχεδιασμένα ορθόν από αυτούς τους Άριστους.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
η υπερβολη Γιατρε μου, οπως θα γνωριζεις, ειναι συγγραφικο τεχνασμα εντυπωσιασμου και χρησιμοποιειται ποιητική αδεία....
στην πραγματικοτητα, ειδα το βιντεο στο λινκ και πειστηκα ευθύς οτι αυτος ο αθρωπος, ας τον πω ετσι, υπαρχει και κινειται αναμεσα μας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Βασικα πρεπει να κρατησουν και καποιες εφεδρειες, σε περιπτωση που πεσουν τα κρουσματα και δεν μπορεσουν να επαναφερουν την κακιστη κατασταση. Μην αναγκαστουν να ανοιξουν παλι τα συνορα χωρις τεστ.
Αυτος παιζει τον ρολο του λαγου, οπως ειναι στην γλωσσα των μοτοσυκλετιστων. Τα ειπε και αν δεν τον κραξουν ασχημα, η κυβερνηση θα εχει μια πολυ καλη ιδεα. Αν τον κραξουν,η κυβερνηση απλα θα τον αδειασει και ζησαν αυτοι καλυτερα γιατι και αυτος θα ισχυριστει οτι εγω το ειχα ξεκαθαρισει οτι ειναι μια ιδεα.
Ας βαλουν ελευθερους σκοπευτες και αυτο μια ιδεα ειναι.
 
Top Bottom