What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

NBA 2K21

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Άρα αξίζει το story του NBA 2K16; Είναι το μόνο NBA 2K που έχω επειδή το είχαν δώσει δωρεάν σε κάποια φάση.

Τυχερός είσαι. Δεν υπάρχει πια για η δυνατότητα αγοράς. :(
Το κατεβάζω τώρα από τον θειο.
Ελπίζω να παίζει το my career σε offline mode

Edit: @Admiral από που το πήρες δωρεάν? Συνήθως τα κάνω claim αλλά δεν το έχω αυτό. Μήπως δεν το μετέφερα ποτέ στο steam
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Ενημερωτικά για οποιoν ενδιαφέρετε, δεν υπαρχουν πια 2k16 servers, οπότε υποχρεωτικά μπορεί να παιχτεί μόνο σε offline mode το παιχνίδι ακόμα και από τους κατόχους τους. Τουλάχιστον μπορείς να παίξεις mycareer σε offline
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Ενημερωτικά για οποιoν ενδιαφέρετε, δεν υπαρχουν πια 2k16 servers, οπότε υποχρεωτικά μπορεί να παιχτεί μόνο σε offline mode το παιχνίδι ακόμα και από τους κατόχους τους. Τουλάχιστον μπορείς να παίξεις mycareer σε offline

Δεν ασχολούμαι καθόλου με online οπότε είμαι ευτυχώς οκ.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Δεν ασχολούμαι καθόλου με online οπότε είμαι ευτυχώς οκ.

Χάνεις όμως την δυνατότητα να αγοράσεις VC από το 2Κ shop. Πώς θα ανεβάσεις τον παίκτη σου χωρίς αυτά??? Παίζοντας το παιχνίδι?????

Πέρα από την πλάκα, από ότι κατάλαβα, το μόνο που "χάνεις" είναι τα vc που θα μάζευες εύκολα από την mobile εφαρμογή
 
Last edited:
Top Bottom