What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
άρα περιμένουμε ακόμα 2. Άντε, πότε θα τα εκδώσουν? Πάει πάνω από μισός χρόνος από την ανακοίνωση της season 2. Έχουν ανακοινώσει ημερομηνία για τα υπόλοιπα?

Θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο τώρα το καλοκαίρι και έλπιζα να τον αξιοποιήσω σε αυτό το παιχνίδι :(
 
Last edited:

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
για μενα δεν χρειαζεται να περιμενεις, το παιχνιδι ειναι 100% feature complete. μπορεις ανετα να κανεις skip τα dlc και να μην χασεις κατι ουσιαστικο, δεν καλυτερευουν τιποτα απο τους gameplay μηχανισμους ουτε σουλουπωνουν τα προβληματα που εχει το παιχνιδι (πχ με τα paths, ο golden dragon/devil).

εδιτ
βρηκα μερικα λινκς απο το ρεδδιτ με πληροφοριες για τα επομενα dlcs, απο οτι φαινεται θα χουν καινουργια archetypes

 
Last edited:

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
άρα περιμένουμε ακόμα 2. Άντε, πότε θα τα εκδώσουν? Πάει πάνω από μισός χρόνος από την ανακοίνωση της season 2. Έχουν ανακοινώσει ημερομηνία για τα υπόλοιπα?

Θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο τώρα το καλοκαίρι και έλπιζα να τον αξιοποιήσω σε αυτό το παιχνίδι :(

Ο ραζβενττζατζικι εχει δικιο, ομως αν επιμενεις οτι θες να το παιξεις φουλ-εξτρα, τοτε μπορεις να περιμενεις και να πας για BG3 το καλοκαιρακι!
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
για μενα δεν χρειαζεται να περιμενεις, το παιχνιδι ειναι 100% feature complete. μπορεις ανετα να κανεις skip τα dlc και να μην χασεις κατι ουσιαστικο, δεν καλυτερευουν τιποτα απο τους gameplay μηχανισμους ουτε σουλουπωνουν τα προβληματα που εχει το παιχνιδι (πχ με τα paths, ο golden dragon/devil).

εδιτ
βρηκα μερικα λινκς απο το ρεδδιτ με πληροφοριες για τα επομενα dlcs, απο οτι φαινεται θα χουν καινουργια archetypes


Καταλαβαίνω την λογική αυτού που αναφέρεις. Αλλά εγώ έχω σαν ιδιοσυγκρασία να περιμένω το πλήρες προϊόν, σε αυτή την περίπτωση με όλα τα έξτρα dlc.
Ένας από τους βασικούς λόγους είναι ότι ασχολούμαι μόνο με ένα παιχνίδι κάθε φορά start to finish και πολύ δύσκολα θα ξαναγυρίσω. Δεν πρόκειται να το ξαναβάλω για να δω μόνο λίγες ώρες έξτρα περιεχόμενο. Ειδικά τέτοια παιχνίδια που θέλω να ξεζουμισω κάθε στιγμή τους και απαιτούν και τριψήφιο αριθμό ωρών.
Επίσης θέλω να έχει συνοχή η εμπερία. Το citadel dlc του ME3 πχ έχει διαφορετικό αντίκτυπο εάν παιχτεί μετά από ένα πλήρες playthrough που και αν και ωραίο, είναι σαν ξαναζεσταμενο φαγητό.
Με βλέπω για DOS2 αν και το κράταγα για co op
Όσο για το bg3, αν και σίγουρη αγορά, ποτέ δεν παίζω παιχνίδι εάν δεν περάσουν τουλάχιστον 6 μήνες για να στρώσει με patches. Είπαμε, πλήρη εμπειρία και όχι beta testing. Χώρια που σίγουρα και εκείνο θα έχει dlc στο μέλλον.
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Το ειδα στα σειλς σημερα.
Επειδη κι εγω εχω μπερδευτει με τις πολλες επιλογες, είναι πια ολοκληρωμενο με ολα τα dlc ή να περιμενουμε κι αλλο?
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Το ειδα στα σειλς σημερα.
Επειδη κι εγω εχω μπερδευτει με τις πολλες επιλογες, είναι πια ολοκληρωμενο με ολα τα dlc ή να περιμενουμε κι αλλο?
Περιμένουμε 2 ακόμα dlc απο το season 2 😭
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,263
Για μια στιγμή νόμιζα πως ανακοίνωσαν Season Pass Vol. 3
 
Top Bottom