What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Προτάσεις για ταινία

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,251
Πέρασε ευχάριστα η ώρα με το Road House του 2024. Νον μπρεην δράση και δε συμμαζεύεται.
5.5/10
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
Επαιξε remake του road house; αδιαφορο ταινιακι με μερικες σκηνες κλωτσοπατιναδας, που ειναι και το μοναδικο πραγμα που ειχε να δειξει ως ταινια. Το μονο πραγμα που μου ειχε μεινει απο εκεινη την ταινια ειναι ο Sam Elliot, ο οποιος εκτος απο αειθαλης, παιζει παντα με το ιδιο στυλ. Αυτος ο ανθρωπος πρεπει να γεννηθηκε γκριζομαλλης με μουστακι.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,251

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476

not only coming in 6th place at the box office, but also bringing in a reported $666,666 on Sunday of all days
Σε γενικες γραμμες το ταινιακι τα πηγε πολυ καλα. Δεν θυμαμαι ποιος το ειχε προτεινει αλλα η προταση δειχνει πολυ καλη και θα το τιμησω, οταν το τιμησω, δεν ξερω ποτε θα ειναι αυτο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,251
Yeap. Τα είχαμε ξαναπεί για δαύτο. Πολύ καλή ταινία και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, μια γουστόζικη ιδέα που δεν ακολουθά την πεπατημένη του χορορ ζανρ.

Προτείνω επίσης και το When Evil Lurks
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,786
Το When Evil Lurks ήταν πολύ καλό. Subtle σατανίλα, σου αφήνει την αίσθηση ό,τι έχεις να κάνεις με κάτι που δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις ευθέως, σαν βρωμερή αρρώστια που εξαπλώνεται (χεχ). Για να είμαι ειλικρινής, μου θύμισε λίγο από το It follows (άλλο concept βέβαια, ίδια vibes).
Νομίζω δικαιολογεί τον σχετικό ντόρο (όσο μπορεί να μαθευτεί μια αργεντίνικη ταινία ένιγουει) που έγινε γύρω από το όνομα της.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,251
Tο Late Night With the Devil βγήκε σήμερα και στις ψηφιακές πλατφόρμες (ΑΡΓΚ)
Αξίζει να της ρίξετε μια θέαση.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,153
Για παραφυσικό, possession ταινία πήγα είδα το στενές επαφές με τον διάβολο. Πάρα πολύ καλό. Δεν είναι τρόμου αλλά είναι αυθεντική ταινια δαιμονισμού :D

 
Top Bottom