What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Συμπλήρωση ερωτηματολογίου για διπλωματική εργασία

gdimitr

Awakened Shrub
Joined
Jan 19, 2022
Messages
3
Kαλησπέρα!

Θα σας παρακαλούσα να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας στο ΠΜΣ Ψηφιακές Εφαρμογές και Καινοτομία του Ιόνιου Πανεπιστημίου.

Η έρευνα αποσκοπεί στην καταγραφή του επιπέδου αποδοχής και χρήσης μιας πιλοτικής διαδικτυακής πλατφόρμας η οποία προβάλλει μουσικά τεκμήρια.

Έρευνα αποδοχής και χρήσης πλατφόρμας προβολής μουσικού πολιτιστικού περιεχομένου

Για τη συμπλήρωση του δε χρειάζεται παραπάνω από 7-8 λεπτά και η συμμετοχή σας θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην εκπόνηση της εργασίας μου.

Σας ευχαριστώ! 🙂
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Θα μπορούσες να το κάνεις πολύ πιο φιλικό προς τον αναγνώστη. Καλύτερα να είχες 30-40 ερωτήσεις με πιο λίγες (και σύντομες) απαντήσεις για την καθεμιά, παρά 3 μεγάλες ερωτήσεις (6-8). Και επίσης αν κάποιος στο 5 βάλει "Ποτέ", πλέον δεν έχει νόημα τίποτα περαιτέρω!
 

gdimitr

Awakened Shrub
Joined
Jan 19, 2022
Messages
3
Θα μπορούσες να το κάνεις πολύ πιο φιλικό προς τον αναγνώστη. Καλύτερα να είχες 30-40 ερωτήσεις με πιο λίγες (και σύντομες) απαντήσεις για την καθεμιά, παρά 3 μεγάλες ερωτήσεις (6-8). Και επίσης αν κάποιος στο 5 βάλει "Ποτέ", πλέον δεν έχει νόημα τίποτα περαιτέρω!
μπορεί να απαντήσει στις ερωτήσεις παρολο που θα βαλει "ποτε " στην ερωτηση καθε ποτε επισκεπτεται σε λιδες πολιτ.περιεχομενου γιατι αυτη η ερωτηση μετρα απλα την εμπειρια του που θα μου χρειαστει στην αναλυση. Οι υπολοιπες ερωτησεις αφορουν τη συγκεκριμενη πλατφορα και την αποδοχη-χρηστικοτητα της.
Πχ καποιος μπορει να μην επισκεπτεται τετοιες σελιδες αλλα με το ναπεριηγηθει σε αυτη τη πλατφορμα ισως κατι του κανει εντυπωση και του διεγειρει το ενδιαφερον

ευχαριστω
 

gdimitr

Awakened Shrub
Joined
Jan 19, 2022
Messages
3
είμαι στις 367 απαντήσεις ως τώρα.. (χρειάζομαι 400)
 
Top Bottom