What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

ZΗΤΗΣΗ "χτισιμο" εφαρμογης

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
[hide post=10]Φιλτατοι<br>θελω να φτιαξω το εξης:<br>γεννητρια random αριθμων με option να επιλεγω το range.<br>animation για τον αριθμο.<br><br>γενικα θελω να μπορει να γινει τροποποιηση σε καποια πραγματα.<br>την γεννητρια την εφτιαξα, αλλα εμφανιστηκε η απαιτηση για animation. οποτε καλο ειναι να φτιαχτει κατι απο την αρχη.<br><br>περισσοτερες πληροφοριες με pm [/hide]
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
και η καταρα του κουνελου τελειωμο δεν εχει.<br>εννοειται οτι δεν απαιτω οι φιλοι του RQ να ξερουν και να κανουν οτι γουσταρω.<br><br>οταν εχω μια πρωτοτυπη ιδεα, δεν βρισκω συνεργατη. δεν ακολουθει κανενας και ποτε δεν βρισκω ακρη.<br>το κακο ειναι οτι εχω παντα πρωτυπες ιδεες (αν δεν ειναι πρωτοτυπη δεν την κανω κιολας). ρε μαμωτο, τι καταρα ειναι αυτη;<br>δεν με παει καθολου.<br><br>παλι μονος μου θα κινηθω, οπως την τελευταια φορα. οπου δεν υπαρχει δρομος..... τα γνωστα.<br><br>edit<br>ξεχασα να βαλω το τυρακι<br>εννοειται οτι παιζει reward.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,328
Με τη γεννήτρια και την προσθήκη παραμέτρου για το range, θα μπορούσα να σε βοηθήσω ρε κούνελε, αν μιλάς για android. Για το animation δεν το έχω ψάξει, θα χρειαστεί λίγο διάβασμα λογικά. Αν δεν βρεις άλλον, let me know. Λίγος ο ελεύθερος χρόνος τελευταία, αλλά όλο και κάτι θα μπορέσω να προσφέρω.<br><br>P.S. Μιλάμε για ψευδοτυχαιότητα έτσι; Μην μου γράψεις σε κανένα pm για γεννήτρια true random αριθμών, δημιουργία tr00 AI, Skynet κλπ.<br><br>
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
εχω την εντυπωση οτι ο pain μου εριξε ban μετα το τελευταιο pm  :pP<br>
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,328
Έχω μπλέξει τελευταία... τσέκαρε pms.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
το ειδα αλλα ειπα να κανω λιγη φασαρια, επειδη ειμαι νταης.
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Σιγά ρε φιλαράκι, θα σκίσεις κανα καλτσόν.<br><span class="bbcode_spoiler">Respect my authority και άλλα τέτοια, ξέρεις. :lol: :lol: :lol: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface:</span>
 
Top Bottom