What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,697
Ένας φίλος, μάλλον πρώην φίλος μου μετά από αυτό, μου έστειλε το παρακάτω βίντεο.

Δεν ξέρω που να το ποστάρω, στο τι ακούτε, στο εμετός, στο φέησπαλμ, στο interesting, ας το ρίξω εδώ.

Δείτε το at your own risk. Προσωπικά αισθάνομαι λιγότερο άνθρωπος πλέον σε σχέση με πριν το δω. Κάτι έσπασε μέσα μου.


Κάπου στο 0:52, εμφωλευμένο diss Κουτσούκου κατά Admiral. Μέχρι εκεί έχει φτάσει το beef, ραβασάκια μέσα από καψουροτραγουδα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
Νομιζω οτι αυτο το βιντεο πρεπει να το δειχνουν σε ανθρωπους που ειναι σε κωμα. Θα σηκωνονται απο το κρεβατι με παναγιες και χριστους.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
Μαλλον κανω λαθος. Αυτος, στο 0:24, δεν ειναι ο ηθοποιος που το εσκασε για να κανει καριερα στην Γαλλια;
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
Οπως ειπα, μαλλον κανω λαθος. Η αυπνια μου παει κοντρα σε ολα. Βασικα, εχω μια εικονα στο μυαλο μου αλλα δεν θυμαμαι πως τον λενε, που εχει παιξει - σε κωμικες σειρες- και η αναζητηση στο ιντερνετ δεν βοηθησε καθολου.
Μην ρωτησεις πως το ξερω. Εχει παιξει και σε ενα γαλλικο βιντεο κλιπ, επειδη μετακομισε εκει. Σπρωχνει ενα καροτσι στο σουπερ μαρκετ.

Φωτο του δεν βρηκα αλλα αυτος εδω του φερνει λιγο και ας μην εχει μαυρα μαλλια.


Beaker.jpg
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,341
Τελικά απεφάνθη ότι μου αρέσει. Δεν διαρρηγνύω τα ιμάτιά μου, αλλά το ακούω πλέον και βγάζω νόημα. Πιστεύω ότι μπορεί και να το σηκώσει.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
Έπρεπε να στείλουμε τη Stella G (Η λεηντη γκαγκα της Τρίπολης).
Για ονομα του Θεου και της Παναγιας.... τι ειναι αυτο το οργιο; υπαρχει στα αληθεια; ειναι ΑΙ αποτελεσμα;

Τελικά απεφάνθη ότι μου αρέσει. Δεν διαρρηγνύω τα ιμάτιά μου, αλλά το κουβέντα πλέον κι βγάζω νόημα. Πιστεύω ότι μπορεί και να το σηκώσει.
Επαιξε γεροντοκαψουρα; τα ετσουξες στο καπηλειο;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,398
Για ονομα του Θεου και της Παναγιας.... τι ειναι αυτο το οργιο; υπαρχει στα αληθεια; ειναι ΑΙ αποτελεσμα;
Εδώ είχε βγάλει ντουέτο με τον αγαπητό Μουνιμπ, από το Πουντζαμπ της Ινδίας (βετεράνος στο ραπ και τα μοκασίνια).
stella2.jpg







Οφκορς έπαιξε ντουετο και με την "Φρόσω" (Ασα την φωνάζουν στο καλλιτεχνικό στερέωμα).
Μια από τις μεγαλύτερες προσωπικότητες της Λαμίας, με χρόνια εμπειρίας στο χώρο της εστίασης και του καλού φαγητού.


stella4.jpg


Εντιτ. Εγώ προσωπικά λατρεύω ετούτο εδώ (ΑΣ ΒΛΕΠΑΤΕ ΓΚΡΕΚΟΒΙΖΙΟ ΩΡΕ!)
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,341
Βρήκα και την πηγή έμπνευσης του ζαριού, ελληνιστί ζατρικιου
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
Βλεπω τιτλο "Volcano Man" παταω το play... το κλεινω. Δεν ηθελα να μαθω περισσοτερα.
o-fwtias.png

Τι παιζει με τους επιλοχιες της κοινωνιας; "Εαν δεν σου αρεσει να φυγεις" κ' "Αν γινει πολεμος με τους Τουρκους", γιατι εμεις ξυπναμε με την γκαβλα αν σημερα θα ειναι η μερα που θα πολεμησουμε.
Highlight, εκει στην Ελλαδα, αρα ο τυπος ειναι σε αποσταση "δεν θα με βρουν".
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,658
ε ναι οι πιο "πάμε πόλεμο" ούτε στα μετόπισθεν δεν θα είναι όταν συμβεί...
σαν τον άλλον τον κατσαπλιά στο στρατό, που μου γκρίνιαζε ότι αντί να είμαστε έξω στο λιοπύρι να κάνουμε βήμα, κόβαμε ντομάτες στο μαγειρείο... "εγώ θέλω να πάω στα κομάντα όχι να κόβω ντομάτες" έλεγε... κόπηκε στο τρέξιμο στις εξετάσεις για τα κομάντα... δεν είναι COD εδώ αγόρι μου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,633
"εγώ θέλω να πάω στα κομάντα όχι να κόβω ντομάτες"
Δεν ρωτησες γιατι θελει να παει στα κομαντα; γιατι δεν ρωταει κανενας; Εγω ρωτησα. μιλουσα με τον αδερφο μου και μου εκανε δηλωση attack. Ο μικρος δηλωσε πεζοναυτες... γιατι ρε; αφου αυτος ειναι αδιαφορος για αυτα τα πραγματα.
Μαλλον εχει σχεση με οτι πηγαινε taekwondo απο τοτε που μπουσουλαγε. Θα θελει να χωθει καπως-δεν-ξερω-πως εκπαιδευτης και να τα ξυνει; μακαρι να ειναι αυτο.
Ελπιζω να εχει σχεδιο, γιατι θα με απογοητευσει πολυ. Θα σημαινει οτι απο το σοι μας πηρε μονο την μαπα.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,365
Αυτό που δεν έχουν καταλάβει, είναι ότι ο πόλεμος από την ειρήνη απέχει 12 με 24 ώρες!! Απλά θυμηθείτε τί έγινε τέτοια περίοδο το 20!!!
 
Top Bottom