What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Isometric action rpgs (aka κλικικλικι)

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
το χειροτερο δεν ειν αυτο νιτρε.
ειναι που εχουν περασει στον κοζμο οτι το σινγκλ πλειερ κομματι ειναι ΛΟΓΙΚΟ και ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να ειναι ονλαιν. κι οταν πεις κατι σαν αυτο που ειπες, σε κοιτανε σαν βροντοσαυρο και οκ μπουμερ κλπ...
αστα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Από κάτι τέτοιες βλακείες ήταν που δεν μπορούσα για καμια βδομάδα να παίξω RDR2, το single player, μέχρι να ανακαλύψω ότι κάποια μαλακία είχε κάνει η Wind και μου είχε μπλοκάρει την πρόσβαση προς τους σέρβερ της Rockstar.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,688
Πήγες με το εξάσφαιρο και τη μαχαίρα σε κανένα γραφείο τους να τους πάρεις τα τομάρια για πούλημα?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
παρακαλω μην ακουγονται καταπτυστοι λαιφ σιμιουλέιτορ τιτλοι στο ιερο αβατο του θρεντ των κλικλικίων.

ακου ρουντουρού τού. μακρια απο μας κι οπου θελει ας ειναι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
ωραιο φαινεται. το παρακολουθησα με χαρά, γιατι παρά τα δεδομένα κολλήματα που εχω εναντιον του παιγνιδιού αυτού, ειναι δυνατο κλικικλικι, σεβομαι το σκιλτρή του κι εξαλλου με το ματι φαινεται να τραβηξανε το ζουμαουτ πιο ψηλά απ το 1. και λεω ας διαβασω λιγο τα σχόλια απο κατω και ειδα αυτό. ελπιζω ναναι τρολάρισμα, αλλιως :eek::rolleyes::censored:.

Wrexis

πριν από 9 ώρες
Hope this level of zoom is what we get at launch. Looks really good!

Ondřej Maceška (απαντηση στον απο πανω)

πριν από 8 ώρες
Chris confirmed on baeclast that it's gonna be a microtransaction.
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,688
Θέλω όντως να πιστεύω ότι είναι passive aggressive σχόλιο για το shop της Blizzard. :D
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,445
Και μόνο που έχουμε υποψία ότι μπορεί να ισχύει, δείχνει πού έχει καταντήσει η φάση στη βιομηχανία γενικότερα. Αλλά το θεωρώ (πολύ καλή) τρολιά.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
επαιξα το Wolcen: Lords of Mayhem.
ωραια γραφικα, generic ιστορια οικογενειακης προδοσιας, (κατι με τον πατριο σου που ηταν αρχιστρατηγος και σου μαθε την τεχνη του πολεμου αλλά τελικα (σποιλε, σπόιλε!!) ηταν corrupted απ τον αρχικακο), τετοια πραγματα.

βεβαια πυροβολανε τα ποδια τους οι ντεβς λογω υπερβολικου ζουμ ιν (για τα ματια μου), μη υπαρξης fog of war, ινβεντορυ ελαχιστο που δεν εχεις δυνατοτητα να αγορασεις παραπανω χωρο, πραγματα που αντιμετωπιζες στο διαβλο 1 ξερωγω.

εχει απειρο λουτ (αρα και απειρες βολτες μεχρι το hub), εκατομμυρια breakable objects (χορταινεις και μετα βαριεσαι καποια στιγμη προφανως να σπας κιβωτια, βαρελια, να λουταρεις πεθαμενους κλπ) και οπως εχουμε ξαναπει καταπληκτικο σκιλ τρη (αυτο με τους 3 κινουμενους "δισκους").

ToxicAilmentSpec.original.jpg

τωρα ακουστε τι εχουν κανει. παιζεις 3 τσαπτερς και στο τελος τους, νικας τον αρχικακο, αλλα εχει κι ενα κλιφχανγκερ καπως στην ιστορια. και εκει ξεκιναει το 4ο (που ειναι προσφατη τσοντα) το οποιο συγχρονως:

- προχωρει την ιστορια της campaign
- σε βαζει να χτιζεις κτιρια στο κεντρικο hub σε στυλ ΗΟΜΜ ας πουμε, μεσω αποστολων/σεναριων
- κι εχει κι ενα "table of war" οπου πας και επιλεγεις κουεστς σε νταντζονς που ανοιγουν σιγα σιγα και κερδιζεις xp, αντικειμενα κλπ.

endgame δεν το λετε αυτο?
τελος παντων, επρεπε να κανεις εναλλαξ το δευτερο και το τριτο για να σ αφησει να προχωρησεις την ιστορια (που ενδιεφερε εμενα). οπως καταλαβατε ηδη σείς οι γνωστες του ευαισθητου ψυχισμου μου, με κουρασε ΠΟΛΥ αυτη η διαδικασια κι ετσι μετα απο 5-6 ωρες στο 4 τσαπτερ, εφυγε με ρεηανιστώ. τοσο που ουτε σκρηνς δεν εφερα να σας καταθεσω, πραγμα που κανω παντα. βεβαια κατι βρηκα στο νετ ετσι για να παρετε μια ιδεα. παντως εχει διαφορα ωραια κοσμετικς (skins, dyes κλπ), εκτος απ τα καλα γραφικα του. ειχα βαψει την πανοπλιαρα μου μωβ σκουρο και φοραγα για περικεφαλαία μια νεκροκεφαλη, γαμάτος ημαντε.

image-3-1024x576.png

οκ, ειχα διαβασει τερατα στο φορουμ του στημ για το κειμ. σας ειπα αυτα που θεωρω ελαττωματα, αλλά οποιος δεν βαριεται το πιθανως ατελείωτο εντγκέιμ γκριντ ισως να το εκτιμησει παραπανω απο μενα. παντως οι ντεβς συνεχιζουν να το πατσαρουν και γενικοτερα δεν ειναι του πεταματού. ενα 6 στο 10 θα του το δωκω, γιατι ειμαι στις καλές μου αποψε.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
τα παλικαρια της crate συνεχιζουν τα updates στο απεθαντο grim dawn 7 χρονια μετα (καλα, θα μου πεις εδω βγηκε expansion περσι στο ταιτα κουέ... ετσι ειναι τα κλικλίκια συφορουμίτες, δεν πεθαινουν ποτές...) και τηζαρουν ισως ακομα ενα εξπάνσο ή γκριμ ντων 2, δεν το εχουν ξεκαθαρισει ακομα....

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
ο σιφορτζής φλεξαρει οτι εχει παιξει και τα 4 κέιμς που εχει βγαλει η γκέιμς φάρμ..

οντως το Shadows: awakening ειναι αξιολογο κλικικλικι οχι επειδη το λεει εκεινος, αλλά οπως φαινεται και στο "ρηβιού" του Εξαιρετικού συφορουμίτη Μπράδερ Μπρούς απο 18/9/2018 στο παρον θρεντ.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
Χωρις διαθεση να σε υποβιβασω ως ανθρωπινη υπαρξη και ως εχωκατιναπω. Ειδα νεα απαντηση και μπηκα. Αφου μπηκα, εκανα και ενα μινι κατσαπ. Την νεα απαντηση δεν την διαβασα, εφυγα. Αργοτερα, δηλ. τωρα, λεω, μπηκα αλλα δεν διαβασα τι εγραψε ο @Χειρομαλάχτης 🤡 ξαναμπηκα και αφηνω την ενημερωση των κινησεων μου, για τον μεγαλο αδερφο.
πολυ βασικο και το ριακσιο με το βασικο....
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
δε νομιζω οτι υποβιβαστηκα απ τις κινησεις σου κουνέλο μου. εξαλλου δε θα ητο και δυνατό κατι τετοιο, νομιζω.
ισα ισα σ ευχαριστω για το τωρινο ποστ σου με τις σημαντικες πληροφοριες για το διαδικτυακό σου ίχνος.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596


κυκλοφορει 2/11.
αν και μοιαζει με κλασικο ταιτα κουε κλόουν, ειναι περισοτερο κλικικλικι-συναντά-νταρκσωλς.
για να δουμε...
 
Top Bottom