What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
σήμερα
Ναι τι; Μακαρι να υπαρξει αποτελεσμα.

Ομως απαντησα στο συγκεκριμενο χρονικο πλαισιο απογοητευσης και αποτραβηγματος των πολιτων απο τα κοινα. Απο τη κωλοτουμπα του 2015 εως την συντριβη του 2023.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ μην κοιτάτε εμένα, εγώ πήγα στους αγανακτισμένους, δεν αρκεί;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,949
Δεν υπάρχει αντιπολίτευση στην Ελλάδα. Μην περιμένετε αλλαγή μέχρι τουλάχιστον αρχές της επόμενης δεκαετίας (κ βλέπουμε).
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,777

Στην αρχή νόμιζα πως τα άρθρα για εκλογές στον Σύριζα ήταν παλιά και ο chrome μου πρότεινε ειδήσεις από το καλοκαίρι, αλλά αππάρεντλι είναι πριν λίγη ώρα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,402
Εκλογές Σύριζα 2: Electric Boogaloo!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Προς το παρόν δεν έχει εκλογές. Βέβαια έχει 2 υποψήφιους, κάτι που από μόνο του είναι πρωτοποριακό.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,057
Προς το παρόν δεν έχει εκλογές. Βέβαια έχει 2 υποψήφιους, κάτι που από μόνο του είναι πρωτοποριακό.

"Προοδευτικό" θα έλεγα. Ταιριάζει καλύτερα νομίζω. :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
και βαλτός να ήταν ο Κασέλας να το κλείσει το μαγαζάκι, τόσο καλά δεν θα τα κατάφερνε μόνος του.
Είναι λες και ο καθένας μέσα σε αυτό το κόμμα, ανοίγει και από μια τρύπα στο καράβι τους...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,777
Έγινε η φορολοταρία για τις αποδείξεις Γενάρη. Αν κερδίσατε αγοράστε το RQ και κάντε μας να ανεβάζουμε μόνο ρηβιού για jRPG.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
αυτό πρέπει να το τσεκάρουμε και να πούμε ναι τα θέλουμε ας πούμε ή απλά θα μας πιστωθούν; :p
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,057
Αυτό το "φορολοταρία" όπου κι αν το δω, γιατί κάθε φορά το διαβάζω ως "φορολατρεία"... ένα περίεργο πράμα... Subliminal message;;;;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,343
Ακόμη δεν εδώ πεισθεί για το αν πρόκειται για κληρώση ή για μοίρασμα σε τσέπες γνωστών.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
645
Ακόμη δεν εδώ πεισθεί για το αν πρόκειται για κληρώση ή για μοίρασμα σε τσέπες γνωστών.
Την είχα κ εγώ την απορία αυτή αλλά μια ωραία πρωία ήρθε στο γραφείο περιχαρής μια συνάδελφος να μου ανακοινώσει ότι της ήρθε μειλ που έγραφε πως κέρδισε τη φορολατρεία (α ρε μποτάκι). Ήθελε να τσεκάρουμε αν είναι πραγματικό ή πρόκειται περί απάτης. Τελικά όντως κέρδισε και της μπήκε το 1000άρι στην τράπεζα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,057
Την είχα κ εγώ την απορία αυτή αλλά μια ωραία πρωία ήρθε στο γραφείο περιχαρής μια συνάδελφος να μου ανακοινώσει ότι της ήρθε μειλ που έγραφε πως κέρδισε τη φορολατρεία (α ρε μποτάκι). Ήθελε να τσεκάρουμε αν είναι πραγματικό ή πρόκειται περί απάτης. Τελικά όντως κέρδισε και της μπήκε το 1000άρι στην τράπεζα.

Ανέφερε ποια ηλεκτρονική συναλλαγή ήταν η "τυχερή"; Μήπως υπάρχει κάνα pattern και ψωνίσομε όλοι από κει; :Ρ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,402
Περίμενα καμιά μουσική υπόκρουση αλά Μπενυ Χιλλ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,777
In other news ο γιος του ΓΑΠ διορίστηκε στο ΔΣ του Εθνικού Κήπου.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,484
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, αυτές δεν είναι περιπτώσεις νεποτισμού και διαφθοράς. Απλά μερικές οικογένειες έχουν καλύτερα γονίδια και βγάζουν πολλές γενιές ταλαντούχων ανθρώπων, όχι μπούφους σαν εμάς.
 
Top Bottom