What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Έρχονται και άλλα Playstation games σε PC

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,471
Τελεια νεα για αρχοντε ninjaσαν εμενα θα ειναι απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο παιχνιδι το ghost of tusima. Περιμενουμε συντομα και το horizon forbiden west.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,135
Μονο το Ραγκναροκ θελουμε, ολα τα υπολοιπα ας τα κρατησουν οι κονσολαδες, χεστηκαμε
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,712
Μονο το Ραγκναροκ θελουμε, ολα τα υπολοιπα ας τα κρατησουν οι κονσολαδες, χεστηκαμε
Ragnarok και Ghost of Tsusima.

Τα υπόλοιπα, ζούμε και χωρίς. Έχουμε κάμποσα.

(ακόμη έχω αφήσει το Sekiro μισοτελειωμένο...)
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,135
Ειλικρινα χεστηκαμε για γκοστ, πλαντμπορν,αλου και λοιπες βλακειες, μονο gow, και χθες.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,947
Και το Bloodborne στα από πάνω θα πρόσθετα.

εδιτ-κάποιος άφησε τα κοκκαλάκια του στο ΒΒ και λογικά βλέπει ήδη εφιαλτικά οράματα για το τι θα συμβεί στο Γκοστ.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,959
Χμ, δεν θυμάμαι το Ghost να είναι κανένα τρελό challenge. Όχι περίπατος, όχι φρομσοφτουγεριά. Ισορροπία.

Το Ghost είναι πρώτα ψυχοθεραπεία, μετά οτιδήποτε άλλο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,947
Χμ, δεν θυμάμαι το Ghost να είναι κανένα τρελό challenge.
Τζαμπ στον κύριο σνομπαρία πιο πάνω ήταν, προφανώς δεν είναι "δύσκολο" όπως τα περισσότερα της From...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,599
Δεν είμαι σίγουρος αν μετράει ως Playstation game αλλά ήταν exclusive/never ever οπότε το αναφέρω:



Until Dawn Remastered (και) για PC.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,712
Για μένα το Ghost, όπως και το Sekiro, ανήκει στην κατηγορία παιχνιδιών που παραθέτουν την ιαπωνική κουλτούρα όπως θέλω να τη βιώνω. Δηλαδή ρομαντική περίοδος, σαμουράι, δεν με χαλάει να έχει μυθοπλαστικά στοιχεία μέσα επίσης κτλ. Για αυτό και τα συγκρίνω θεματολογία. Τα Nioh ακόμη δυστυχώς δεν τα έχω αγγίξει και δεν προβλέπεται δυστυχώς...

Μπορώ να έχω λίγο παραπάνω Kurosawa? Εξαιρετικά.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Για μένα το Ghost, όπως και το Sekiro, ανήκει στην κατηγορία παιχνιδιών που παραθέτουν την ιαπωνική κουλτούρα όπως θέλω να τη βιώνω. Δηλαδή ρομαντική περίοδος, σαμουράι, δεν με χαλάει να έχει μυθοπλαστικά στοιχεία μέσα επίσης κτλ.

Αυτός είναι και για εμένα ο λόγος που συνεχώς γλυκοκοιτάω το Sekiro, αλλά η επαφή μου με τα Dark Souls είναι το αντίβαρο. Ghost of Tsushima day 1.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,790
άι ρε φλώροι φεουδάρχες, μόνο μοντέρνα τζαπάν, noodles, JDM, anime και neon!
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
φεουδάρχες
Για φεουδαρχικο ιμερζιο προτεινω τη σειρα ταινιοντοκιμανταιρ του νετφληξ Age of Samurai: Battle for Japan.
Εκει δειχνει πως απο σκορποχωρι με σαμουρια, τρια τουμπανα σαμουρια (Nομπουναγκας, Χιντεγιοσης και Ιεγιασουτικανεις) σπρωξαν ωστε να γινουν εκεινα τα νησια δικτατορια με σαμουρια και περασαν στη περιοδο του εντο (εχει και νιντζακια μεσα).

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,790
Τον Τιναπιγιοσι ξέχασες.
τι ιεγιασουτικάνεις ρε μλκ κλαίω :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,127
21 Μαρτίου το Forbidden West.



Αχχχ... τρέμω τα σύστεμ ρικουάιρμεντς που θα ανακοινώσουν...
 
Top Bottom