What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam Deck thread: News και reviews για το handheld της Valve

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,818
όχι ότι πιστεύω ότι θα μείνουν για πάνω από 1 ολόκληρο λεπτό online δηλαδή, αλλά έτσι λέω εγώ τώρα, μια ελπίδα ότι σε κάποια φάση θα μπορούσα να τσιμπήσω ένα refurbish στα 300.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,623


Κατευθείαν στην πρώτη θέση το Hades 2, ενώ στην τέταρτη το Hades 1.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,623
Πρέπει να γίνονται οργανωμένοι και συνεχείς ψεκασμοί γιατί τα κουνούπια έχουν γίνει σαν F16. Όλο το βράδυ τα κοπανάμε αλλά μάταια, είναι ατελείωτα.
 

tommas

Umber Hulk
Joined
Dec 2, 2012
Messages
755
Κατευθείαν στην πρώτη θέση το Hades 2, ενώ στην τέταρτη το Hades 1.
Περιέργως, δεν το έχουν υλοποιήσει καλά το scaling και στο LCD παραείναι μικρά τα μοντέλα των χαρακτήρων :(.
Στο OLED είναι οριακά εντάξει απ' ότι διάβασα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,623
Τα μοντέλα Steam Deck LCD των 64GB και 512GB έχουν έκπτωση 15%:


313,65 € και 398,65 € αντίστοιχα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,818
Τα μοντέλα Steam Deck LCD των 64GB και 512GB έχουν έκπτωση 15%:


313,65 € και 398,65 € αντίστοιχα.
nice αλλά τώρα μας έψησαν για τα OLED :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,623
nice αλλά τώρα μας έψησαν για τα OLED :p

Ναι ρε γαμωτο, αλήθεια λες. Μόλις βγει το Steam Deck 2, ένα refurbished ή μεταχειρισμένο OLED γύρω στα 200κάτι ευρουλάκια θα ήταν λουκούμι για να καθαρίζουμε σιγά σιγά το backlog.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,818
Ναι ρε γαμωτο, αλήθεια λες. Μόλις βγει το Steam Deck 2, ένα refurbished ή μεταχειρισμένο OLED γύρω στα 200κάτι ευρουλάκια θα ήταν λουκούμι για να καθαρίζουμε σιγά σιγά το backlog.
Για να δούμε, πρέπει να συνεχίσω να βάζω μικροποσά στο wallet κάθε μήνα γιατί είχα σταματήσει. Θα είναι δύσκολο με την οικονομική μου κατάσταση να πάω να στάξω ντούκου 300-400€ για gaming, αλλά αν μαζέψω αρκετά ένα 100-150 ντούκου θα μπορούσε να πέσει σε κάποια φάση.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,623
please elaborate...

Εννοεί το Lenovo Legion Go που έχει αγοράσει, έχει αρκετά μεγαλύτερη οθόνη από το Steam Deck.

απάντησα κανονικά, αλλά παίζει να ήταν σεξουαλικό υπονοούμενο και να μην το έπιασα
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,818
δεν είμαι σίγουρος τι διαφορά μπορεί να κάνει λιγότερο από 4εκ διαγώνια, αλλά με ότι βλέπω μέχρι τώρα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ακουμπήσω τίποτα λιγότερο από steam deck.
Δεν θέλω το δυνατότερο, θέλω το καλύτερο πακέτο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,818
Τελικά, το μέγεθος μετράει ή το πως το χρησιμοποιείς?
και από το στόμα να βγαίνει, αν δεν ξέρεις να το δουλεύεις το ματζαφλάρι, δεν...
omg για οθόνες λέμε, μπερδεύτηκα
 
Last edited:

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,394
Εννοεί το Lenovo Legion Go που έχει αγοράσει, έχει αρκετά μεγαλύτερη οθόνη από το Steam Deck.

απάντησα κανονικά, αλλά παίζει να ήταν σεξουαλικό υπονοούμενο και να μην το έπιασα

Εκείνη την παροιμία, για τον φτωχό που ονειρεύεται καρβέλια στον ύπνο του, την έχετε ακουστά, κ. Ναύαρχε?

, αλλά με ότι βλέπω μέχρι τώρα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ακουμπήσω τίποτα λιγότερο από steam deck. Δεν θέλω το δυνατότερο, θέλω το καλύτερο πακέτο.

Και εγώ Steam Deck, έχω στην ουσία!! Και πιο cutting edge (έχει Wayland αντί Χ-11) και πιο δυνατό. Τα W11 τα έχω μόνο για να βλέπω ταινίες!!

δεν είμαι σίγουρος τι διαφορά μπορεί να κάνει λιγότερο από 4εκ διαγώνια


omg για οθόνες λέμε, μπερδεύτηκα


Πόσο νουμπάς είσαι!!!!!!!! :p :p :p
 
Top Bottom