What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Hello Neighbor στο epic

Να και άλλο παιχνίδι που θα γίνει install.
Και δεν έχω καθόλου τύψεις, ξέρετε γιατί; Γιατί τα πήραμε τσάμπα!!! Δεν πήρε λεφτά για αυτό.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
Να και άλλο παιχνίδι που θα γίνει install.
Και δεν έχω καθόλου τύψεις, ξέρετε γιατί; Γιατί τα πήραμε τσάμπα!!! Δεν πήρε λεφτά για αυτό.
γιατί ποιος έχει τύψεις; το ότι βρίζουμε τον μικροτσούτσουνο τον Σουίνι πάει να πει ότι δεν θα παίξουμε τα τζάμπα;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Είστε ενάντια στις αποκλειστικότητές του αλλά έχετε χώσει τον launcher για τα τζαμπέ έ;
Τον στηρίζετε.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Είστε ενάντια στις αποκλειστικότητές του αλλά έχετε χώσει τον launcher για τα τζαμπέ έ;
Τον στηρίζετε.

Μια οικογένεια είμαστε εδώ. Θα το πω.
Τον είχα χώσει ούτως η άλλως για το Fortnite.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Είστε ενάντια στις αποκλειστικότητές του αλλά έχετε χώσει τον launcher για τα τζαμπέ έ;
Τον στηρίζετε.

Εγώ δεν έχω ούτε καν account, πόσω μάλλον να εγκαταστήσω τον launcher. Στηρίζω Gaben με τη θέρμη ΠΑΣΟΚου που θέλει να βολευτεί στο δημόσιο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Εγώ δεν έχω ούτε καν account, πόσω μάλλον να εγκαταστήσω τον launcher.

tenor.gif
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Ο Σουίνι βλέπει ότι έχει τόσους χρήστες η πλατφόρμα του. Αυτό θα λέει στον Κινέζο επενδυτή ότι θα του δίνει τα προσωπικά δεδομένα σου. Στήριξε Gaben και αμερικανό επενδυτή ή την γνώριμη NSA. Μποϋκοτάζ στα κινέζικα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,426
Τι εννοείς, "θα" του δίνει; Έχω αγοράσει το Journey πριν έξι μήνες, και απαιτώ δικό μου φάκελο στην κινεζική μαφία άμεσα! Προηγούμαι δικαιωματικά από τους τζαμπατζήδες.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Ο Σουίνι βλέπει ότι έχει τόσους χρήστες η πλατφόρμα του. Αυτό θα λέει στον Κινέζο επενδυτή ότι θα του δίνει τα προσωπικά δεδομένα σου. Στήριξε Gaben και αμερικανό επενδυτή ή την γνώριμη NSA. Μποϋκοτάζ στα κινέζικα.

Πέρα από την πλάκα που κάνουμε περί Gaben, Σουίνι κλπ, η αντίδραση κατά των πρακτικών της Epic είναι σημαντική υπόθεση για όλους μας, και με την ιδιότητά μας ως gamers και ως καταναλωτές. Το όψιμο ενδιαφέρον του Tim Sweeney για το PC gaming ενώ πριν από λίγα χρόνια είχε αποφασίσει ότι η πλατφόρμα είναι νεκρή τα λέει όλα.



Η άποψή μου λοιπόν είναι η εξής: πάρτε τα free games που δίνει αν θέλετε να τα παίξετε αλλά μην του δίνετε λεφτά εάν σας ενδιαφέρει το μέλλον του PC gaming. Όσο ο Tim Sweeney προσπαθεί να αναγκάσει τον κόσμο να του δώσει λεφτά αντί να κερδίσει την προτίμησή τους, η κοινότητα των PC gamers θα πρέπει να στέκεται απέναντί του.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
Ο Σουίνι βλέπει ότι έχει τόσους χρήστες η πλατφόρμα του. Αυτό θα λέει στον Κινέζο επενδυτή ότι θα του δίνει τα προσωπικά δεδομένα σου. Στήριξε Gaben και αμερικανό επενδυτή ή την γνώριμη NSA. Μποϋκοτάζ στα κινέζικα.
αν βγάλει το Unreal θα του τα δώσω όλα ευχαρίστως.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Ναύαρχε, δεν είναι μόνο ο Σουινης που το έλεγε αυτό. Από το 11 χοντρικά που ασχολούμαι κάπως πιο σοβαρά με τα πράγμα, θυμάμαι ότι η κινδυνολογια πήγαινε σύννεφο. Μία οι κονσόλες, μία τα τηλέφωνα και τα handhelds, μία το onlive όλοι μας μοιρολογουσαν.
Το γεγονός ότι κάθε φορά διαψεύδονται δείχνει ότι η μπίλια έκατσε και δεν κουνιέται, ασχέτως οπαδισμων, διότι όπως είπε και ο Βόρειος, κανείς δεν έστησε μαγαζί με σκοπό να φέρει τον σοσιαλισμό στους pc gamers.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Ναύαρχε, δεν είναι μόνο ο Σουινης που το έλεγε αυτό. Από το 11 χοντρικά που ασχολούμαι κάπως πιο σοβαρά με τα πράγμα, θυμάμαι ότι η κινδυνολογια πήγαινε σύννεφο. Μία οι κονσόλες, μία τα τηλέφωνα και τα handhelds, μία το onlive όλοι μας μοιρολογουσαν.
Το γεγονός ότι κάθε φορά διαψεύδονται δείχνει ότι η μπίλια έκατσε και δεν κουνιέται, ασχέτως οπαδισμων, διότι όπως είπε και ο Βόρειος, κανείς δεν έστησε μαγαζί με σκοπό να φέρει τον σοσιαλισμό στους pc gamers.



Καμία αντίρρηση. Καθαρά σαν πελάτες λοιπόν, ποια είναι η πιο ασφαλής επιλογή; Μια εταιρία που έχει ως κύριο αντικείμενο το PC gaming εδώ και 15 χρόνια και κάθε συμφέρον να το προωθήσει και να το βελτιώσει ή μια που πίστευε ότι είναι χαμένος χρόνος και τώρα προσπαθεί να καθιερώσει ως τακτική τα πληρωμένα exclusives;
 
Top Bottom