What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
"Ω ΕΜ ΤΖΗ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ, ΠΑΛΙΟΦΑΝΜΠΟΗΖ"

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
μπορεις να δεις ολοκληρο το video επειδη, motorhead. αν για καποιον λογο που δεν μπορω να φανταστω, δεν θελεις να το κανεις, τραβα στο 07:00 μεχρι το τελος.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Συμπαθητικό φαίνεται.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Αν κρίνουμε μόνο από τη φωτογραφία είναι σαν να έχουν ρωτήσει όλα τα target groups "δώστε όλα τα αρχέτυπα για να είμαστε inclusive"
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Αν αυτή η ταινία αποδειχτεί κάτι παραπάνω από campy cringefest ειλικρινά θα εκπλαγώ.

Επίσης, μάλλον unpopular opinion αλλά η Margot Robbie (την οποία γενικά αγαπάμε) δεν με ενθουσίασε ως Harley στο Suicide Squad. Δεν εννοώ εμφανισιακά, άλλωστε η κοπέλα είναι κουκλάρα και οι στυλίστες τής έφτιαξαν μια χαρά outfits. Η ερμηνεία, όμως, παραήταν "μασάω τσίχλα και πουλάω τρελίτσα" tryhard για τα γούστα μου. Πότε πότε είχε πλάκα αλλά συνολικά την βρήκα κομματάκι κουραστική 🤷‍♂️
 
Last edited:

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Δηλαδή το Suicide Squad δεν σε έκανε να θέλεις να αυτοκτονήσεις από βαρεμάρα, απλά σε κούρασε κομματάκι η Robbie?
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Δηλαδή το Suicide Squad δεν σε έκανε να θέλεις να αυτοκτονήσεις από βαρεμάρα, απλά σε κούρασε κομματάκι η Robbie?

Το ένα δεν αποκλείει το άλλο ρε ;)
Απλώς την ίδια την ταινία την έχουν λούσει με ροχάλες οι πάντες, αντίθετα η παρουσία της Robbie συνήθως αναφέρεται πολύ συχνά ως όαση και δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι αξίζει τέτοιο παράσημο. That's all.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Το ένα δεν αποκλείει το άλλο ρε ;)
Απλώς την ίδια την ταινία την έχουν λούσει με ροχάλες οι πάντες, αντίθετα η παρουσία της Robbie συνήθως αναφέρεται πολύ συχνά ως όαση και δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι αξίζει τέτοιο παράσημο. That's all.

Νομίζω ότι χαρακτηρίστηκε ως όαση γιατί οι περισσότεροι έγραφαν με το ένα χέρι. :love:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
εγώ πάντως στον κινηματογραφο τραβούσα τα μαλλιά μου έκλαιγα τα λεφτά μου χτυπούσα πρέζα και απορούσα γιατί δεν έμαθα το μάθημα μου από το μαρθα. μετά από αυτό δεν ξαναείδα ταινία dc στον κινηματογραφο. σπίτι χαλαρά και μαλάκια να βγει τζάμπα μου βγαίνει.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Σα να το χουμε παραμελήσει λίγο το DC cinematic universe. Δικαιλογημένα βέβαια γιατί στην πλειοψηφία οι ταινίες ήταν μάπα. Για να δούμε αν θα αλλάξει κάτι στην μετριότητα που ήταν το Justice League. Εκτιμώ χλωμό.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Μου κάνει εντύπωση που ρίχνει τόση διαφήμιση για κάτι που στην αρχή είχε κόψει.


Σουμάχερ κατ γουεν?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Τον είχαν κόψει, και έπειτα έφυγε από το project λόγω απώλειας του παιδιού του. Ο Whedon έκανε ένα περίεργο κράμα που τελικά δεν βγήκε.
 

sandwraith_

Half-Ogre
Joined
Nov 30, 2012
Messages
574
Παραδόξως, και ενω ο Superman δεν ηταν και δεν θα ειναι ποτέ ούτε κατά διάνοια στους αγαπημένους μου σούπερ ήρωες, το Man of Steel το θεωρώ ως την καλύτερη ταινία του DC Universe μέχρι σήμερα και ποιο κάτω θα βάλω το Aquaman καθώς ηταν μια πανδαισία χρωμάτων και θεάματος. Στο Man of Steel πραγματικά με τράβηξε -και του ταίριαζε- άπειρα το γκρι-gritty χρώμα στην εικόνα του, καθώς και το οτι παρουσίασε το Superman απο μια ποιο ρεαλιστική σκοπιά, τύπου internal conflict και όχι να κυνηγάει την Lois απο πίσω σαν σκυλάκι. Ασε που ακόμα θυμάμαι συγκεκριμένες σκηνές και ανατριχιάζω απο το πόσο καλά παρουσιαστήκαν-υλοποιήθηκαν. Τώρα το JL το περιμένω σίγουρα περισσότερο αφού είναι ο Snyder πίσω απο το τιμόνι, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ειναι καλύτερο και θα διαφοροποιηθεί απο το προηγόυμενο version.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Πέρα απ'όλα τ'άλλα, οι εξελίξεις που μεσολάβησαν από την προβολή της αρχικής, μου δίνουν να καταλάβω ότι το team-up των συγκεκριμένων ηρώων/ηθοποιών μάλλον δεν θα έχει συνέχεια, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι το hype. Στην καλύτερη να διασκεδάσει κάπως τις εντυπώσεις από τον αχταρμά του Whedon. Στην καλύτερη.
Κι αυτό γιατί ό,τι trailer και φωτογραφίες έχουμε δει ως τώρα με προετοιμάζουν για τόσο cheese που θα πάμε από lactose poisoning.
 
Top Bottom