What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
για το ελληνικο πρωταθλημα μπορεις ανετα να βαλεις να ξαναπαιξει μπαλα ο πιπο ιντζακι και φυσικα χωρις να κανει διαιτα τον ροναλντο. παπαδες θα κανουν και ετσι σε αυτη την ηλικια που ειναι.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ok ok έχεις ένα πόντο από μένα.

Πάμε λοιπόν για συζήτηση; Που πιστεύεις ότι έχει κάνει λάθος ο ΠΑΟΚ φέτος μέχρι τώρα; Σε ποιές θέσεις έχει το πρόβλημα και ίσως θα έπρεπε να ενισχυθεί; Κατά την γνώμη σου με βάση τα δυνατά του σημεία ποιό είναι το καλύτερο σύστημα που πρέπει να παίξει φέτος;

Εγώ ΠΑΟΚτζης δεν είμαι αλλά εσύ δείχνεις να έχεις γνώσεις. Ούτε γάβρος είμαι αλλά λίγο παραπάνω μίλησα για παλιούς δικούς σου τερματοφύλακες, αλλά δεν είχε συζήτηση για ΜΜΕ μέσα και δεν νοιάστηκες.

Α και που 'σαι αφού έπιασες μαθήματα ιστορίας...



Κόβω και το τσιγάρο γαμώτο...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Κύριοι τι το περάσατε εδώ μέσα? Τπτ φούτμπολ θρεντ? Εδώ μόνο για προπαγάνδες των αθλητικών μμε λέμε.
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Διασκεδάζω που κάθε φορά κάνεις το ίδιο, λες τα δικά σου και δεν απαντάς. Είσαι ευχαριστημένος με τις μεταγραφές του Ολυμπιακού;

so far ναι καλές κινήσεις κάναμε.

Ok ok έχεις ένα πόντο από μένα.

Πάμε λοιπόν για συζήτηση; Που πιστεύεις ότι έχει κάνει λάθος ο ΠΑΟΚ φέτος μέχρι τώρα; Σε ποιές θέσεις έχει το πρόβλημα και ίσως θα έπρεπε να ενισχυθεί; Κατά την γνώμη σου με βάση τα δυνατά του σημεία ποιό είναι το καλύτερο σύστημα που πρέπει να παίξει φέτος;

Θέλει ενίσχυση παντού. επίθεση κέντρο άμυνα. Ο παοκ καλα θα κάνει να αφήσει τις τακτικες του παρασκηνίου με προέδρους επο με γραμμένους με ξε γραμμένους με κλάτενμπερκ που κάνει οτι του πουν οι τριτσώνης-κουκουλάκης να αφήσει τους μπεους και τα παραρτήματα να ρίξει ο χαλίφης λεφτα στην ομάδα και όχι στον δημοσιογραφικό στρατό του μπας και δούμε καλή μπαλίτσα στο γήπεδο. Αυτά.

λολ ποστάρεις μια νίκη της αεκ το 98. Δηλαδή σαν να μας λες οτι ακόμα πανηγυρίζετε απο την μια νίκη που μας πήρατε τότε. :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ναί κ εμένα μου αρέσουν τα μαθήματα ιστορίας.







Cheers.:cool:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
να θυμίσω την πεναλνταρα που δεν ειχε δωσει τωρα που πιασαμε τα παλια. παλι καλα ο καμπορα ειχε δώσει δικαιοσύνη
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
ruud φίλε μου κάτσε να σου πω. Σε ρωτάμε για μπάλα και απαντάς για δημοσιογράφους. Ο σχολιασμός σου για τις κινήσεις της ομάδας σου ήταν μισή σειρά. Για τις κινήσεις του αντιπάλου σου, ήταν του στυλ αν προσλάβει αρχισυντάκτη και αλλάξει και κάνα δύο ρεπόρτερ είμαστε εντάξει. Καταλαβαίνεις το κενό που υπάρχει εδώ; Για να δώσεις ψήγματα ποδοσφαιρικής απάντησης έπρεπε να ποστάρω βίντεο του '98.
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
ruud φίλε μου κάτσε να σου πω. Σε ρωτάμε για μπάλα και απαντάς για δημοσιογράφους. Ο σχολιασμός σου για τις κινήσεις της ομάδας σου ήταν μισή σειρά. Για τις κινήσεις του αντιπάλου σου, ήταν του στυλ αν προσλάβει αρχισυντάκτη και αλλάξει και κάνα δύο ρεπόρτερ είμαστε εντάξει. Καταλαβαίνεις το κενό που υπάρχει εδώ; Για να δώσεις ψήγματα ποδοσφαιρικής απάντησης έπρεπε να ποστάρω βίντεο του '98.

ποιο κενο φίλε μου; μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα. Ο παοκ χωρίς το παρασκήνιο δεν έχει κάτι αξιόλογο ποδοσφαιρικά να σχολιάσεις. Σκέψου μόνο με ξάνθη με βόλο με χαλασμένο βαρ σε γκολ οφσαιντ κτλ κτλ και πάλι βγήκε 2ος με διαφορά απο τον πρώτο. Χωρίς όολα αυτά ποια θα ήταν η θέση του στην βαθμολογία;
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
ποιο κενο φίλε μου; μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα. Ο παοκ χωρίς το παρασκήνιο δεν έχει κάτι αξιόλογο ποδοσφαιρικά να σχολιάσεις. Σκέψου μόνο με ξάνθη με βόλο με χαλασμένο βαρ σε γκολ οφσαιντ κτλ κτλ και πάλι βγήκε 2ος με διαφορά απο τον πρώτο. Χωρίς όολα αυτά ποια θα ήταν η θέση του στην βαθμολογία;
Ποιος ΠΑΟΚ και Ξάνθη ρε φίλε. Που ζεις. Εδώ η microsoft αγόρασε την bethesda μιλάμε!!!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Λοιπόν αιτούμαι badge γιατί γύρισα την κουβέντα στο ποδόσφαιρο.

Στα δικά μας ruud. Θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ ακόμα και χωρίς την βοήθεια (την οποία δεν αρνούμαι ότι είχε) θα ήταν εκεί και πάλι. Όχι γιατί είχε την ομαδάρα που λέγανε οι ΠΑΟΚτζήδες αλλά επειδή οι υπόλοιπες ομάδες επίσης δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Ποιός ακριβώς θα τον περνούσσε δηλαδή; Ποιός είχε καλύτερο υλικό. Για την Σουπερλιγκ μιλάμε.
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Λοιπόν αιτούμαι badge γιατί γύρισα την κουβέντα στο ποδόσφαιρο.

Στα δικά μας ruud. Θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ ακόμα και χωρίς την βοήθεια (την οποία δεν αρνούμαι ότι είχε) θα ήταν εκεί και πάλι. Όχι γιατί είχε την ομαδάρα που λέγανε οι ΠΑΟΚτζήδες αλλά επειδή οι υπόλοιπες ομάδες επίσης δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Ποιός ακριβώς θα τον περνούσσε δηλαδή; Ποιός είχε καλύτερο υλικό. Για την Σουπερλιγκ μιλάμε.

Ας τον αφήναν τότε να το αποδείξει αγωνιστικά χωρίς διαιτησίες και χέρια - μπλοκ που θα ζήλευε και βολειμπολιστας του βιειρινια χωρίς χαλασμένα βαρ χωρίς 15λεπτες καθυστερήσεις μέχρι να σκοράρει κτλ κτλ κτλ....
Ο ολυμπιακός είχε καλύτερο υλικό απο τον παοκ. Ας βλέπαμε τις ομάδες να παίζουν σε ενα πρωτάθλημα με ίσους όρους και ας νικούσε ο καλύτερος.

Πότε τον κέρδισες τελευταία φορά στο Καραϊσκάκη;

εχμ πριν 3 μήνες...😛
Τον ίδιο μήνα τον κέρδισα και στην τούμπα, α ναι κ τον φεβρουάριο τον κέρδισα στην τούμπα.😘😘
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
εχμ πριν 3 μήνες...😛
Τον ίδιο μήνα τον κέρδισα και στην τούμπα, α ναι κ τον φεβρουάριο τον κέρδισα στην τούμπα.😘😘

Καλά ρε για το κύπελλο μας λες;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
εδω η microsoft ειναι ετοιμη να ανακοινωσει την συνεργασια με την sega μετα την βομβα μεγατονων της εξαγορας της bethesda-zenimax και εσεις εδω ακομα μαρινακης ιβαν μου ειστε
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Διπλό μέσα στο κράσνονταρ μόνο ο θρύλος. :cool:
Θυμάμαι που μας έλεγαν τότε σιγά την ομάδα.... αλλα ρόδα είναι και γυρίζει. Πάντως παρ ολο που δόθηκε στον παοκ αβανταζ για την είσοδο στους ομίλους του τσ λιγκ με την αλλαγή του συστήματος λόγω πανδημίας πάει να το πετάξει στα σκουπίδια.
Κάποιος κάπου έγραφε για κάτι παικτούρες και ομαδάρες...:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Top Bottom