What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
έχω αγοράσει self test πριν αρχίσουν να τα δίνουν, όπως θα πάρεις ασπιρίνη με μια απλή απόδειξη non traceable είναι
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Να κανουμε ενα δημοψηφισμα για να μπει η λεξη κολοτουμπα στον Εθνικο υμνο.
Οι εμβολιασμοι πανε καλα και ο εμβολιασμος δεν ειναι υποχρεωτικος.

 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Πετανε το μπαλακι στο κοσμο για να επιβαλλουν τον εμβολιασμο απο τη στιγμη που ξερουν οτι δε μπορει να γινει υποχρεωτικος
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Αν δεν ηταν PR μπαστουνοβλαχοι, οχι μονο οι δικοι μας, και τα εκαναν ολα οπως πρεπει, τωρα δεν θα ειχαμε αυτες τις βλακειες.

Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Επιπλέον, οι ειδικοί αποφάσισαν, οι εμποροπανήγυρεις να επιτραπούν όταν θα έχει εμβολιαστεί το 50% του πληθυσμού στην περιφέρεια.
Στα χωρια δεν πρεπει να το εχουν παρει ζεστα το θεμα του εμβολιασμου
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Στα χωρια δεν πρεπει να το εχουν παρει ζεστα το θεμα του εμβολιασμου
μα αφού το είπε ο μπάμπης στο καφενείο μωρέ δε ξέρει αυτός;
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
ελα ντε. δεν μας ειπε πως θα γινεται ο ελεγχος. ευκολακι ομως. οπως δειχναμε το sms η το χαρτι μετακινησης, θα δειχνουμε τωρα το "πιστοποιητικο" εμβολιασμου.
καλα ναι, λελο, δικιο εχεις, εδω οι ερμοι κυνηγανε με το ντουφεκι τον πελάτη, σιγα μην διωχνουν και κοσμο.

εν τω μεταξυ, αν γινει αυτο δεν θ αργησουν καποιοι πονηροι ν ανοιξουν καφε η ποταδικα "μονο γι ανεμβολιαστους". και να γινει κανονικα γκετοποιηση η φαση. θα γελασουμε, οπως και να χει.

σε αλλα νεα, σταματανε τα δωρεαν τεστ απ τα φαρμακεια. μας ειπανε οτι θα τα δινουνε δωρεαν απο αλλα καναλια σε οσους τα δικαιουνται (χιντ, χιντ, κοβονται οι δημοσιοι και οι ιδιωτικοι υπαλληλοι, λενε οι φημες) αλλά δεν μας ειπαν αν θα συνεχισει να ειναι υποχρεωτικη η διενεργεια τους για τους υπολοιπους. καλα, δεν υπαρχει μια στο εκατομμυριο να παει καποιος ν αγορασει (ακουγεται οτι θα χρεωνουν το ενα 6-8 ευρά), απλα θα μας βαζουν να γραφουμε "αρνητικο" στην πλατφορμα και ολα καλα.

λελο, μην σε τρομαζει η λεξη φθινοπωρο. τι περιμενεις δηλαδη? στα εξηγησα ωραια, δεν στα εξηγησα? βαλε το μπακλογκ να ζεσταινεται, ερχεται το 4ο κυμα. η μηπως ειναι το πεμπτο? καλα, οχι οτι εχει και καμια σημασια.
α, και ΚΑΛΗ ΑΝΟΣΙΑ. (ενας να μου το ξαναπει, ενας.)

ΚΑΛΗ ΑΝΟΣΙΑ

:trollface:
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
15 ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ!
"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΟΡΑΚΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΝ ΘΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΤΩΡΑ"

ΟΧΙ! ΘΑ ΕΡΘΩ 18:30, ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Γενικά αν έχεις χρόνο για νωρίτερα, πήγαινε μπας και γλυτώσεις το πήξιμο.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Σε παίρνουν τηλέφωνα για νωρίτερα διαθέσιμα ραντεβού, χωρίς να το έχεις επιλέξει όταν έκλεινες το ραντεβού; Εγώ άφησα το κουτάκι κενό, και δεν με ενόχλησε κανείς.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Έχει κοντινές ημερομηνίες γενικά? Γιατί σκέφτομαι να κάνω και εγώ αυτό το patch, μήπως μου είναι εύκολο αργότερα να μπαρκαρω.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Σε παίρνουν τηλέφωνα για νωρίτερα διαθέσιμα ραντεβού, χωρίς να το έχεις επιλέξει όταν έκλεινες το ραντεβού; Εγώ άφησα το κουτάκι κενό, και δεν με ενόχλησε κανείς.
Yeap... Εδώ και κάμποσες μέρες με έχουν ταράξει στα τηλέφωνα


ΑΘΑΝΑΤΗ ΛΑΜΙΑ
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
09SkitsaPetroulaki.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
κοντευω να καψω τα ελαχιστα εγκεφαλικα κυτταρα που ειχαν απομεινει ζωντανα.
δεν εχω το κουραγιο ουτε να γελασω πια. συνεχεια νομιζω πως οτι διαβαζω ειναι απ το κουλουρι, μεχρι που βλεπω μια ομιλουσα κεφαλη στο βιδεο να τα υποστηριζει με μεγαλη σοβαροτητα.
σβηνω, χανομαι, θα συρω φωνη. βοηθατε.

198630606_4232702413476951_6272966739342954305_n.jpg


εντιτ: ξαναβγηκε ο παπαθανασης στην τελεόραση. μετα απο εισηγηση των λοιμωξιολογων, τελικα θα επιτραπει το κλασιμο. αν και μεσω αερος κολλαει, οπως ξερετε.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Top Bottom