What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
εμένα κάτω εκεί ακόμα 1 πόντο γράφει γμτ... τυχερές.

"Σύμφωνα με διεθνή Μέσα ενημέρωσης, η ιατρική κοινότητα αναφέρει πως η εν λόγω παρενέργεια προέρχεται πιθανότατα από το πρήξιμο των λεμφαδένων της μασχάλης και δεν αποτελεί κάτι ανησυχητικό…"

Πιο πιθανό να ανεβήκαμε νούμερο σουτιέν και εμείς.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
"Σύμφωνα με διεθνή Μέσα ενημέρωσης, η ιατρική κοινότητα αναφέρει πως η εν λόγω παρενέργεια προέρχεται πιθανότατα από το πρήξιμο των λεμφαδένων της μασχάλης και δεν αποτελεί κάτι ανησυχητικό…"

Πιο πιθανό να ανεβήκαμε νούμερο σουτιέν και εμείς.
δεν φοράω, είμαι υπέρ της απελευθέρωσης των βυγζιών από τον βάναυσο ζυγό του σουτιέν.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Εάν το πρήξιμο στους λεμφαδένες δεν είναι ανησυχητικό, τότε τι πρέπει να μας ανησυχεί δηλαδή; Μη βγάλει τρίτο βυζί;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
όχι εντάξει καλό θα ήταν, εγώ είμαι άσχετος με μπάλα. Απλά μην ήταν κάτι που έπρεπε να πιάσω κοίταζα :p
Αφού είναι για μπάλα όλα καλά
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
όχι εντάξει καλό θα ήταν, εγώ είμαι άσχετος με μπάλα. Απλά μην ήταν κάτι που έπρεπε να πιάσω κοίταζα :p
Αφού είναι για μπάλα όλα καλά

Νομίζω πως έχει κάποια σχέση με έναν τελικό EURO Αγγλία-Ιταλία όπου οι Άγγλοι νόμιζαν ότι θα φέρουν το τρόπαιο "σπίτι" αλλά τελικά το τρόπαιο άλλαξε γνώμη και πήγε Ρώμη και οι Άγγλοι έμειναν με μια "πίτσα" στο χέρι. Καλοφάγωτη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Το αστειο του Βορειου ηταν πολυ καλο. και ας ειχε σχεση με την μπαλα, το καταλαβα κι εγω που η σχεση μου με την μπαλα ειναι μεταξυ του τυπου που κραταει τον κυβο.... εγω ειμαι ο pinhead.
Επειδη ζουμε σε κοινωνια που φερει τριχοθυλακια μπαμπουινων, παιζει να το δουμε ως επιχειρημα σε καμια σελιδα συνωμοτικου χαρακτηρα.

Οι μεταλλαξεις παιρνουν ωραιο χαρακτηρα. Μεταδοση ακομα και με την σκεψη, ιος με κρανος και μπουφαν με ανθρακονηματα για μετωπικη με τα αντισωματα που κυκλοφορουν γυμνα. Αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο και ειναι μερος του κυκλου.

Το κακο ειναι οτι εχω κλεισει 1,5 χρονο μακρυα απο το σπιτι μου γιατι την Ελλαδα δεν μπορω να την αποκαλεσω σπιτι μου. Η φαση ειναι λιγο μπλιαχ με κερασακι μπαναγια. Εχω πεσει σε ενα ντομινο καταστροφων που δεν ειναι καθολου φιλικες με τα νευρα μου.
Ειναι απιστευτο, το ξερω, αλλα μονο ενα τουβλακι απο το ντομινο, ηταν ενας ανθρωπος ο οποιος θα μου εδινε 1 μυριο $ και πεθανε απο covid, τουλαχιστον αυτο το ψεμμα ειπαν οι γιατροι.
Η συνεχης απομονωση, γιατι εσεις βγαινεται και λιγο. Θα το πω διαφορετικα, για πολλες μερες δεν λεω ουτε μια κουβεντα. Μπορω να πω οτι ο χρονος που ειμαι στην Ελλαδα, ειναι 80% μονος μου χωρις να μιλαω σε καποιον.

Μου εκανε μια προσφορα σε διαφορα ψυχοσωματικα τα οποια ευτηχως περασαν. Μου σκαει αγχος απο το πουθενα, για πραγματα ανυπαρκτα, το οποιο κραταει μερικα λεπτα ή 2-3 μερες. Ευτηχως εχει κοπασει και αυτο. Επειδη ειναι φαινομενο προς παρατηρηση. Ξεχναω τα παντα, τραβαω κατι δυνατες δυσλεξιες, δεν εχω υπομονη για τιποτα, εχω σταματησει να ειμαι δημιουργικος. Εχω πεσει σε μια αδυναμια σκεψης η οποια ειναι τοσο ανορεξικη που μια απλη μαθηματικη προσθεση μου φανταζει αθλος. Βασικα το μυαλο μου αρνειται να μπει στην διαδικασια.
Ειναι φυσιολογικο να μου ερχονται εκρηξεις οργης, ευτηχως, λογω εμπειριας ειναι κατι που μπορω να διαχειριστω, οταν βλεπω οτιδηποτε εχει σχεση με καθυστερημενη προσεγγιση στο θεμα επιδημια και οχι μονο.

Μπηκα σε ενα ψιλικατζιδικο σημερα για να παρω τσιγαρα. Βλεπω στο βαθος την ψιλικατζερα, χωρις μασκα. Ιδρωμενη και με ετοιμη την δικαιολογια οτι ζεσταινεται. Ανεβαζω λιγη πιεση, ισως λιγο εξτρα επειδη δεν εχω πιει καφε και δεν εχω καπνισει. Απο πισω μου σκαει ταριφας, χωρις μασκα. Ο κλασσικος νεοελληνας, κοντα στα 30, ψηλος και γεροδεμενος, με την τρεντι γενειαδα και το κουρεμα των περιοδικων για αντρες.
Ειναι η στιγμη που εβγαλα μερικες φυσαλιδες στο αιμα. Διαχειριση και αυτοελεγχος στο πρασινο.
Κανω κινηση να βγαλω τα λεφτα και ο ταριφας κανει την κλασσικη κινηση του νεοελληνα. πεταει γαριδακια και λοιπα μπινελικακια και με το αλλο χερι κραταει τα χρηματα στο χερι. Αυτη η κινηση απαιτει να αναπνευσει κυριολεκτικα μεσα στο αυτι μου.
Η κινηση μπαινω μπροστα σου, εκανε την διαχειριση μου να φτασει στο πορτοκαλι και επικινδυνα κοντα στο κοκκινο. Δεν λεω κουβεντα γιατι ξερω οτι η ομιλια ειναι ρηγμα. Αυτο δεν με κανει να σταματησω το ματι μου που τσεκαρει για επικινδυνα πραγματα που μπορω να αρπαξω με σκοπο την βαρια σωματικη βλαβη.

Οι αγραμματοι οι μαυροι, απο τα χωρια, στην πρωτη εντυπωση οτι μπορει να εισαι αρρωστος, κρατανε 5-10 μετρα αποσταση και αυτος ο πιθηκος ηθελε να με αγκαλιασει. Νομιζω οτι ο χειροτερος εφιαλτης ειναι οτι μενω αναγκαστικα σε αυτο το βλαχοχωρι της μεσογειου με τον κουλη, τον αδωνι και τους αλλους πιθηκους.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,883
εμένα κάτω εκεί ακόμα 1 πόντο γράφει γμτ... τυχερές.
Πήρες στα σοβαρά ένα ανήλικο τρολ με ψευδώνυμο "Αίμα Κούλης"
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640



flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Στο νησι των λικνιστων ανεμων εχω παει x2. Εχω δυνατοτητα να μεινω σε σπιτι με ολες τις ανεσεις, δωρεαν. στα 150 μετρα παραλια η οποια ειναι η καλυτερη του νησιου και σχετικα αγνωστη σε οσους πανε καθε χρονο και για ολο το καλοκαιρι. Αυτο το μερος μου ειναι αχωνευτο, για πολλους λογους και μου βγαζει μια φαση που θα την ονομασω ανετα, χαιρεκακη.
Αν θελουν να καθαρισουν απο τον ιο, να μενουν ολοι μεσα για 20 μερες και απαγορευση εισοδου/εξοδου.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Η κατρακυλα τους στο πηγαδι της ηλιθιοτητας δεν εχει τελος. μεχρι τωρα εχουν χαρισει στους φιλους τους σπαταλησει εναν σκασμο λεφτα και αποτελεσματα δεν ειδαμε. Ενας γιατρος δεν βγηκε να πει τα αυτονοητα και αυτο με ανησυχει περισσοτερο.
Εαν ολοι αυτοι οι κρατικοι μπαστουνοβλαχοι ειχαν κανει σωστα την δουλεια τους, μπορει να μην ειχαμε φτασει στον εμβολιασμο. Εαν ηταν σωστοι με την δουλεια τους, χωρις προτεραιοτητες, δεν θα ειχαμε τοσες λαθος εντυπωσεις για τον εμβολιασμο.
Πεταξαν τοσα λεφτα ενω δεν χρειαζοταν. 1 € δεν θα το χαλασουν για να καταρριψουν ολους αυτους τους μυθους που τρωνε οι διαφοροι για τα εμβολια. Οποιος δεν κανει εμβολιο θα χασει την δουλεια του. Οι μεγαλοι στρατηλατες της κοινωνιας.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
δεν υπάρχει περίπτωση να πατήσω και να κάψω το μυαλουδάκι μου
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,412
Εκανα σημερα την πωτη δοση για kung flu ολα καλα. 3 φιλοι μου που και αυτοι εχουν κανει το εμβολιο ειχαν παρενεργειες. Εγω τιποτα. Τι νομιζει οτι μπορει να τα βαλει με εμενα τον αρχοντα Σρεντερ?
 
Top Bottom