What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Gaming Industry Drama thread

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Τους φθονώ/απεχθάνομαι όλους.

7cca2afc98f1058dfe0d0127b6c27e6f.jpg
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Κάτι βλακείες για νέους, προσπερνάμε χασμουρώμενοι γελαστά.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Άραγε τι λέει για το ποιον μου το γεγονός ότι το μόνο όνομα που αναγνωρίζω από την λίστα είναι το critical role που έχει μάλιστα την πρωτοκαθεδρία.
Άντε και τον ninja από την είδηση ότι πήγε στο YouTube
Εγώ ξέρω και τον cohh.
2-1 gg ez
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Τόσα βγάζουν από ένα μονάχα map pack για το CoD
Κλάιν
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
@Admiral πως και δεν έχεις φάει μπαν;

Δεν συμμετέχω σε πολιτικά threads και απεχθάνομαι εξίσου όλες τις κονσολοεταιρίες οπότε δεν παίρνω μέρος σε console wars.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Δεν συμμετέχω σε πολιτικά threads και απεχθάνομαι εξίσου όλες τις κονσολοεταιρίες οπότε δεν παίρνω μέρος σε console wars.
Δεν καταλαβαινω την ανησυχία σου, δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να φας ban συμμετέχοντας σε οποιαδήποτε κουβέντα στο era, αρκεί όπως ξεκαθάρισε και ο admin στο post του, να μην εκφράζεις την άποψη σου, εκτός και αν αυτή συμφωνεί με την δική τους φυσικά.
Είσαι απόλυτα ελεύθερος πχ να κατηγορήσεις τον CEO για την χυδαία επίθεση του, όχι όμως να τον υπερασπιστείς!

Νομίζω ότι και το RQ θα μπορούσε να μάθει πολλά από τους moderators του era, άντε γιατί ότι θέλει ο καθένας γράφει εδώ μέσα!!! Για φόρουμ συζητήσεων το περάσατε?
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Εγώ θα ανησυχούσα. Το Era είναι. Ακόμα και το καλημέρα μπορεί να θεωρηθεί πολιτική άποψη. Δλδ από πού και ως που είναι καλή;;;;
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Και βέβαια το βρίσκω ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ καθώς ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ένας προπάππους μου είχε πεθάνει και έχω τραυματιστεί ψυχικά από τη μήτρα. ΤΙΠΟΤΕ ΔΕ ΣΕΒΕΣΤΕ; #Μηνυσάρα
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Ο ιδιοκτήτης του Resetera έκανε cash out, πούλησε το site σε μια εταιρία ονόματι MOBA Network. Σε πολύ καλό timing νομίζω, οι ρωγμές που διέλυσαν το NeoGAF είχαν αρχίσει να κάνουν την εμφάνισή τους.
 
Top Bottom