What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Die With Your Boots On

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Τεράστιος, ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

τελικα δυστυχως ειναι αληθεια, γιατι στην αρχη εγραφαν μηπως ειναι ραδιο αρβυλα
πολυ καλος ηθοποιος. και νεος επισης, ειχε ακομα να δωσει.
μεγαλο σοκ.
ριπ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Γενικα. Αυτο το θεμα κοντευει να γινει το μνημειο του γνωστου ντραμερ.
Πριν λιγες μερες πεθανε ο ντραμερ των spinal tap και σημερα πηραμε πακετο 1+1
Ακυρο
Μπερδεψα τον Fletcher, γεραματα, οχι δικα μου αλλα δικα τους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Είναι που είναι δύσκολο να βρεις drummer για την μπάντα σου.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ίσως είναι από τα συνεχή κοπανήματα. Οι κραδασμοί μεταφέρονται στο σώμα και το καταπονούν (λέω γω τώρα...).
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Ίσως είναι που γερνάμε κι εμείς και όλα μας τα είδωλα, όλοι οι παλιοί ήρωες, είναι σε ηλικίες που χαιρετάνε ανά πάσα στιγμή.

Καλοτάξιδος ο Ρέι, από τα τελευταία σοβαρά και ανδροπρεπή πρότυπα που ανέδειξε ο κινηματογράφος.

Σιγά σιγά, γινόμαστε οι γονείς μας. Όλα ασπρόμαυρα και αναμνήσεις. Όταν πάνε οκτώ-δέκα χρονών τα παιδιά μας και τους βάλουμε να δουν Ιντιάνα Τζόουνς, θα είναι όπως μας έβαζαν οι δικοί μας πειρατικά με τον Έρολ Φλύν. Όλοι επί της οθόνης νεκροί και αέρας περασμένου αιώνα.


@Grotenfrod Έλα στην αγκαλιά μου Γοδεφρείγο. Μόνο θάνατος.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Ίσως είναι που γερνάμε κι εμείς και όλα μας τα είδωλα, όλοι οι παλιοί ήρωες, είναι σε ηλικίες που χαιρετάνε ανά πάσα στιγμή.

Καλοτάξιδος ο Ρέι, από τα τελευταία σοβαρά και ανδροπρεπή πρότυπα που ανέδειξε ο κινηματογράφος.

Σιγά σιγά, γινόμαστε οι γονείς μας. Όλα ασπρόμαυρα και αναμνήσεις. Όταν πάνε οκτώ-δέκα χρονών τα παιδιά μας και τους βάλουμε να δουν Ιντιάνα Τζόουνς, θα είναι όπως μας έβαζαν οι δικοί μας πειρατικά με τον Έρολ Φλύν. Όλοι επί της οθόνης νεκροί και αέρας περασμένου αιώνα.


@Grotenfrod Έλα στην αγκαλιά μου Γοδεφρείγο. Μόνο θάνατος.
εμένα η μάνα μου πάντως μου έβαζε να δω Star Wars που έγραφε στο βίντεο από το mega channel. Πόσο γέρος είσαι ρε; 😅
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
εμένα η μάνα μου πάντως μου έβαζε να δω Star Wars που έγραφε στο βίντεο από το mega channel. Πόσο γέρος είσαι ρε; 😅

Τόσο ώστε να το προλάβει, πρώτη προβολή στους κινηματογράφους σαν εμένα!!!

But I can still kick your ass in fencing!!!!!!! :p:p:p:p:p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Σιγά σιγά, γινόμαστε οι γονείς μας. Όλα ασπρόμαυρα και αναμνήσεις. Όταν πάνε οκτώ-δέκα χρονών τα παιδιά μας και τους βάλουμε να δουν Ιντιάνα Τζόουνς, θα είναι όπως μας έβαζαν οι δικοί μας πειρατικά με τον Έρολ Φλύν. Όλοι επί της οθόνης νεκροί και αέρας περασμένου αιώνα.

Σοβαρέψου και βάλε στα παιδιά να δούνε Marvel. Και εσύ θα ξεμουχλιάσεις και αυτά θα αποκτήσουν ευχάριστες αναμνήσεις ώστε να αντισταθούν στην παρόρμηση να σε παρκάρουν σε γηροκομείο όταν ξεκουτιάνεις.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Μαλλον θα τον πεταξουν σε κανενα γηροκομειο. Οι σουπερ ηρωες δεν εχουν αναγκη απο οικογενειακη θαλπωρη και θα εχουν πολλα reboot και prequel για να παρακολουθησουν. Τα απλα μυαλα θελουν και απλη τροφη οπως ειναι οι νεροβραστες πατατες.
 
Top Bottom