What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Πείτε ότι θέλετε για Witcher 3, αλλά η εμπειρία του 2 ήταν πιο δυνατή ακριβώς γιατί με κράταγε σε ένα μονοπάτι και δεν χάζευα το ηλιοβασίλεμα στa Skellige ...

Είσαι πεζός και καθόλου ρομαντικός!!!111!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Απογοητεύτηκα από το Moonbreaker. Περίμενα κάτι μεγαλύτερο από τους developers του Subnautica και ενώ το tuen-based ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, σχεδόν όλα τα άλλα ήταν δυσάρεστες. Η έλλειψη κανονικού animation στις μονάδες και ιδίως το άσχημο (στα δικά μου μάτια) art style με πάγωσαν. Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ασχοληθώ.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947

Θα μπορούσε να λέγεται και Stabby Tree Friends: The Game


Αρκετά generic sci-fi horror μου φάνηκε αλλά μέχρι να δούμε το Returnal στα PC...


Δεν βλέπω Keanu οπότε 0 Babas/10 :confused:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Απογοητεύτηκα από το Moonbreaker. Περίμενα κάτι μεγαλύτερο από τους developers του Subnautica και ενώ το tuen-based ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, σχεδόν όλα τα άλλα ήταν δυσάρεστες. Η έλλειψη κανονικού animation στις μονάδες και ιδίως το άσχημο (στα δικά μου μάτια) art style με πάγωσαν. Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ασχοληθώ.

Μια παγωμαρα υπηρξε σιγουρα, κυριως απ' τους φανς των δυο Subnautica.
Δεν καταλαβαινω βεβαια το γιατι, καθως απο τη μια ειχαν δηλωσει οτι προκειται για νεα ip, και εμμεσως πλην σαφως οτι δεν θα μπει εμποδιο στο development μιας συνεχειας του underwater survival saga τους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Μια παγωμαρα υπηρξε σιγουρα, κυριως απ' τους φανς των δυο Subnautica.
Δεν καταλαβαινω βεβαια το γιατι, καθως απο τη μια ειχαν δηλωσει οτι προκειται για νεα ip, και εμμεσως πλην σαφως οτι δεν θα μπει εμποδιο στο development μιας συνεχειας του underwater survival saga τους.
δεν έχω παίξει καν τα subnautica, αλλά να πω την αλήθεια περίμενα κάτι πιο μεγάλου μεγέθους από σκάκι.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Τα Bioshock είναι αυτά που είναι γιατί πολύ απλά σε κρατάνε σε μια σειρά να ακολουθήσεις μια ιστορία χωρίς να κωλοβαράς τριγύρω.

Τα open worlds δεν ταιριάζουν παντού, πότε θα το καταλάβουν επιτέλους; Δεν γίνεται όλα να είναι open world γμτ

Πάρε τώρα open world Σοσιαλιστικό Bioshock (aka Биошок)



Δε σε χάλασε.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Αν νιώθετε πως γεράσατε και θέλετε απλώς να χαλαρώσετε στο ΠιΣί


Επίσης Dakar Rally το οποίο έχει casual και simulation επίπεδα δυσκολίας.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706



What do you think of them, BOIIII?





Μερικά που ξεχώρισα (ΤΕΖΛΑΓΡΑΝΤ ΔΥΟ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ)







 
Top Bottom