What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,179
Τα παρακάτω τα έχω στο ραντάρ εδώ και καιρό.
Λίγο junky το Bramble αλλά μ' αρέσει το folklore στοιχείο.

Time manipulation puzzles.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,415

Ανακοινωθηκε η ημερομηνια κυκλοφοιρας του Sonic Froniters! βΓΑΙΝΕΙ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!
Eπισης περιμενω τα Dying light 2 Bloody dies gotham knights, hogards legacy, Calisto protocol. Lies of p και bordelands.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887
*Ανοιγει η Gamescom: "Dune Survival MMO"
Το κοινό: "I never asked for this -_-", "δεν έβγαινα καλύτερα για μπύρες..."

Παρουσιαστής: Ελα, έρχονται και πιο exciting νέα. Πόσοι από εσάς είστε PS fans?
Το κοινό: *μονον το 1/3 δηλώνει fan.

Ανακοινώνει Lords of the Fallen
Εγώ: εδώ ήμαστε!
*ξεκινάει Danzig - Mother
Εγώ: κρατιέμαι να μην το κλείσω...

Επίσης ο Πινόκιο πάει για GOTY 2023.

Τί φυντάνια είναι αυτά?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
sold για lies of P, Lords of the Fallen, Dead Island 2 άνετα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,415




Το Sonic frontiers ηταν το καλυτερο παιχνιδι απο ολα! Μετα ερχεται δευτερο το Gotham Knights!
Το τι κραξιμο τρωει η deep silver που κανει ΚΑΙ DEAD ISLAND 2 αποκλεισιτκο πρωτα στο epic δεν λεγεται. Χαμος γινεται. Τα καλα νεα ειναι πως το saint row δεν τα παει καλα καθως ολοι λενε πως εχει πολλα τεχνικα προβληματα αρα μεχρι να βγει steam θα το εχουν φτιαξει!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
in other news BioShock 4 might get an official reveal soon - KitGuru

open world... καταστροφή μου ακούγεται.
Τα Bioshock είναι αυτά που είναι γιατί πολύ απλά σε κρατάνε σε μια σειρά να ακολουθήσεις μια ιστορία χωρίς να κωλοβαράς τριγύρω.

Τα open worlds δεν ταιριάζουν παντού, πότε θα το καταλάβουν επιτέλους; Δεν γίνεται όλα να είναι open world γμτ, υπάρχουν κάποια παιχνίδια που τους ταιριάζει και κάποια που τα καταστρέφει.

Πείτε ότι θέλετε για Witcher 3, αλλά η εμπειρία του 2 ήταν πιο δυνατή ακριβώς γιατί με κράταγε σε ένα μονοπάτι και δεν χάζευα το ηλιοβασίλεμα στa Skellige ενώ ερχόταν το τέλος του κόσμου και η Siri ήταν σε κίνδυνο...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,786
Θα διαφωνήσω για τα Witcher. Όχι γιατί το 2 δεν ήταν όντως δυνατή εμπειρία (γιατί ρε γαμώτο δεν υπάρχουν κι άλλα τέτοια προσηλωμένα παιχνίδια στις διαφορετικές απολήξεις μιας αφήγησης), αλλά γιατί το 3 πρέπει να είναι μία από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού open world done right εμπειρία που δεν νερώνει την ιστορία.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
Θα διαφωνήσω για τα Witcher. Όχι γιατί το 2 δεν ήταν όντως δυνατή εμπειρία (γιατί ρε γαμώτο δεν υπάρχουν κι άλλα τέτοια προσηλωμένα παιχνίδια στις διαφορετικές απολήξεις μιας αφήγησης), αλλά γιατί το 3 πρέπει να είναι μία από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού open world done right εμπειρία που δεν νερώνει την ιστορία.
πολύ πόσιβμπολ, αλλά εμένα ακριβώς λόγω αυτού μου έχει μείνει πιο έντονα στη μνήμη το 2 παρά το 3
 
Top Bottom