What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

GOG (Good Old Games)

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Deckbuilding με 30 ωρίτσες περιεχόμενο για το 100%.

Καλή φάση γενικά.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Skyrim τώρα και στο gog!
olympiakos-mpezos.gif
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Τζάμπα στο γκόγκι
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Άσχετο με την είδηση που πόσταρε ο νίτρος, ξέρω, αλλά το GOG Galaxy δεν το βλέπω να πολυτραβάει πάντως. Εδώ και κάνα μήνα έχει πάψει να δουλεύει το integration του Steam (δεν υπάρχει επίσημο integration, ήταν community made) και δεν υπάρχει καμία εναλλακτική.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Άσχετο με την είδηση που πόσταρε ο νίτρος, ξέρω, αλλά το GOG Galaxy δεν το βλέπω να πολυτραβάει πάντως. Εδώ και κάνα μήνα έχει πάψει να δουλεύει το integration του Steam (δεν υπάρχει επίσημο integration, ήταν community made) και δεν υπάρχει καμία εναλλακτική.
Και νόμιζα ότι είχε κολλήσει. Κρίμα, είχα φτιάξει τις βιβλιοθήκες μου από όλα τα store εκεί με κατηγορίες κτλ. Θα μου λείψει πολύ εάν σταματήσει η σύνδεση
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Και νόμιζα ότι είχε κολλήσει. Κρίμα, είχα φτιάξει τις βιβλιοθήκες μου από όλα τα store εκεί με κατηγορίες κτλ. Θα μου λείψει πολύ εάν σταματήσει η σύνδεση

Προς το παρόν εγώ χρησιμοποιώ το Playnite, που κάνει την ίδια δουλειά αν και για κάποιο λόγο δεν μου αρέσει τόσο όσο το GOG Galaxy. Και απλά ελπίζω να φτιάξει κάποιος άλλος ένα integration ή να βγει ένα επίσημο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Κοίτα γενικά ήταν στην μοίρα του το Galaxy (γενικά πιστεύω κιόλας ότι έχασε πολλά το 2 στην μετάβαση από το 1) αλλά στο beta channel που είμαι βλέπω συνεχώς νέας fix και updates.
Καλά τα Intergrations είναι αστεία ώρες ώρες... εδώ δεν δουλεύει σωστά το Epic integration που είναι και επίσημο και δεν μου δείχνει κάποια παιχνίδια.
Βέβαια δεν με καίει και πολύ, περισσότερο έχω τα integrations για να έχω μια εικόνα των παιχνιδιών που έχω, και δε θα ανοίξω το gog< για να ανοίξει το steam για να ανοίξει το ea play για να παίξω battlefield :p
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγώ έκανα ακριβώς αυτό. Αντί να ψάχνω τα παιχνίδια στον κάθε launcher, τα είχα μαζεμένα στο Galaxy και τα άνοιγα όλα από εκεί.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
594
Είναι ωραίος ο Γκαλαξυ γιατί τα έχει όλα μαζεμένα και νοικοκυρεμένα. Πρόσθεσα και το καστομ ιντεγκρεισιο για το αμαζον και έχω αρχίσει να προσθέτω και παιχνίδια της νιντεντο σιγά σιγά.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Προσωρινό fix για το steam integration. Μετά από αυτό συνδέεται κανονικά, απλά κάθε φορά που μπαίνω στο galaxy πρέπει να ξανακάνω login στο integration. Επίσης απ' ότι φαίνεται υπάρχει ένα team που έχει ενδιαφερθεί να αναλάβει τα εδώ και καιρό παρατημένα από updates integrations και να τα ενημερώνει.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Προσωρινό fix για το steam integration. Μετά από αυτό συνδέεται κανονικά, απλά κάθε φορά που μπαίνω στο galaxy πρέπει να ξανακάνω login στο integration. Επίσης απ' ότι φαίνεται υπάρχει ένα team που έχει ενδιαφερθεί να αναλάβει τα εδώ και καιρό παρατημένα από updates integrations και να τα ενημερώνει.
Είσαι το πρώτο bookmark που έχω κάνει :)
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Προσωρινό fix για το steam integration. Μετά από αυτό συνδέεται κανονικά, απλά κάθε φορά που μπαίνω στο galaxy πρέπει να ξανακάνω login στο integration. Επίσης απ' ότι φαίνεται υπάρχει ένα team που έχει ενδιαφερθεί να αναλάβει τα εδώ και καιρό παρατημένα από updates integrations και να τα ενημερώνει.

Δούλεψε! Θενκς.

Αν μάθεις για νέο integration που δουλεύει, ρίξτο μία εδώ αν δεν σου κάνει κόπο.
 
Top Bottom