What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥΥΥΥ


ΤΙ SQUARE PENIX ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ;;;


ΜΕΤΑΛ ΣΛΑΓΚ 1 ,2 3 ΚΑΙ ΕΞ ΣΤΟ HUMBLE BUNDLE!!!

ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΓΚΕΗΜΣ!!!

ΜΕ ΣΤΗΜ ΑΤΣΙΒΜΕΝΤΣ !!!!
(οτιδήποτε εκτός των Metal Slug δεν είναι για Steam...)

https://www.humblebundle.com/
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887


Epitaph wrote:
ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥΥΥΥ


ΤΙ SQUARE PENIX ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ;;;


ΜΕΤΑΛ ΣΛΑΓΚ 1 ,2 ΚΑΙ ΕΞ ΣΤΟ HUMBLE BUNDLE!!!

ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΓΚΕΗΜΣ!!!

ΜΕ ΣΤΗΜ ΑΤΣΙΒΜΕΝΤΣ!!!!

https://www.humblebundle.com/</blockquote>

ΝEOGEO ΡΕ @ΟΥΝΙ@!!! :mosh:

Σοβαρά τώρα, η μόνη κονσόλα που άξιζε κανείς να πάρει. :salute:

 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Πάμε να δούμε τι έχει δώσει η Square στα τυφλά μέχρι τώρα.

<u>1)Square Enix Christmas Surprise Box 2013</u>
Just Cause 2
Hitman: Blood Money
Tomb Raider
Dungeon Siege III

<u>2)Square Enix Christmas Surprise 2014 </u>
Thief - The Master Thief Edition
The Last Remnant
Murdered: Soul Suspect
Lara Croft: Guardian of Light
Deus Ex – The Fall
Nosgoth Founders - Warlord Pack
Discount vouchers:
· 50% off FINAL FANTASY XIII-2
· 50% off FANTASY III
· 33% off the brand new Lara Croft and The Temple of Osiris with Season Pass

<u>3)Square Enix Easter Surprise 2015</u>
Life Is Strange - Episode 1
Just Cause Collection (Just Cause+Just Cause 2+ all DLC)
Hitman Absolution Elite Edition
Deus Ex Game of the Year Edition
50% coupon for LCTOO
20% for the Life Is Strange Season Pass

Και τα 3 πακέτα είχαν εξαιρετικό value for money, το πρόβλημα έγκειται όταν έχεις ήδη μεγάλο μέρος της βιβλιοθήκης της Square. Μέχρι στιγμής μόνο το Just Cause 2 έχει επαναληφθεί. Ακόμα δεν έχουν δώσει απαιτήσεις και rating ώστε να "φωτογραφηθεί" κάποιο. Παλιότερα είχαν πετύχει το Tomb Raider και το Murdered: Soul Suspect. Λογικά τα FF θα μείνουν απ'έξω πάλι, άντε να δώσουν κάποιο κουπονάκι, Επίσης και το Life is Strange μου φαίνεται χλωμό αφού πήγε καλά και αναμένεται η Limited. Από την άλλη ίσως δώσουν το Deus Ex HR που δεν έχουν δώσει μέχρι στιγμής και πουλιέται σε εξευτελιστική τιμή, εν όψη της συνέχειας Mankind Divided. Θα δούμε.
 

armatvlos

Gelatinous Cube
Joined
Sep 11, 2014
Messages
127
Αν και δεν ειναι ευκαιριες,κοψοχρονια,οτι παρεις αναφερω το holiday sale της slitherine, για αυτους που αρεσκονται στα παιχνιδια στρατηγικης,κυριως γιατι τον υπολοιπο χρονο τα παιχνιδια τους ειναι απλησιαστα σε τιμες

http://www.slitherine.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=68863
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
Tu humble bundle έβγαλε πακέτο Total War. Δεδομένου ότι έχω ήδη στο steam (από physical collector edition) το Napoleon Total War, πιστεύετε ότι αξίζει η τιμή στα 15 ευρώ; Μπορεί να βρεθεί πιο χαμηλά;
 

makam

Hobgoblin Captain
Joined
Apr 23, 2013
Messages
209


Cercaphus wrote:
Tu humble bundle έβγαλε πακέτο Total War. Δεδομένου ότι έχω ήδη στο steam (από physical collector edition) το Napoleon Total War, πιστεύετε ότι αξίζει η τιμή στα 15 ευρώ; Μπορεί να βρεθεί πιο χαμηλά;</blockquote>

Εξαρτάται από το πότε θα τα παίξεις. Αν το κάνεις άμεσα αξίζει. Αν αργότερα, τότε έχε υπόψη σου ότι τα πάντα πέφτουν.

 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887


Makam wrote:


Cercaphus wrote:
Tu humble bundle έβγαλε πακέτο Total War. Δεδομένου ότι έχω ήδη στο steam (από physical collector edition) το Napoleon Total War, πιστεύετε ότι αξίζει η τιμή στα 15 ευρώ; Μπορεί να βρεθεί πιο χαμηλά;</blockquote>
έχε υπόψη σου ότι τα πάντα πέφτουν.</blockquote>

Μεγάλη αλήθεια.. :cry:



 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Giants Citizen Kabuto Δωρεάν από το gog.com για 48 ώρες. Είναι στην κεντρική σελίδα μετά τις προσφορές προς το τέλος.
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804


Makam wrote:


Cercaphus wrote:
Tu humble bundle έβγαλε πακέτο Total War. Δεδομένου ότι έχω ήδη στο steam (από physical collector edition) το Napoleon Total War, πιστεύετε ότι αξίζει η τιμή στα 15 ευρώ; Μπορεί να βρεθεί πιο χαμηλά;</blockquote>

Εξαρτάται από το πότε θα τα παίξεις. Αν το κάνεις άμεσα αξίζει. Αν αργότερα, τότε έχε υπόψη σου ότι τα πάντα πέφτουν.</blockquote>
Έχεις απόλυτο δίκιο. Κοίταξα από περιέργεια και είδα ότι υπάρχει DLC για το Rome 2 που ονομάζεται Blood&Gore και προσθέτει έξτρα animations με κόστος 3 δολάρια! Τι λογική είναι αυτή; Για αυτό και επειδή το μισό πακέτο των 15 ευρώ περιλαμβάνει κάτι μηνιαίες συνδρομές τελείως άχρηστες, δεν θα το πάρω τώρα. Πιστεύω ότι θα υπάρξει ξανά στο μέλλον παρόμοια προσφορά που θα περιλαμβάνει τουλάχιστον όλα τα DLC του Rome 2 και ίσως και το καινούργιο Warhammer. Για τώρα έχω αρκετά παιχνίδια να παίξω άμα βρω το χρόνο...



 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
Pillars of Eternity - Hero Edition €16.41<br><br>https://www.indiegala.com/store/product/pillars-of-eternity-hero-edition/291650<br><br>καλές τιμές και σε cities skyline, shodow of mordor και free game<br><br>btw ρίξτε και μια ματιά στο the deed  <br>https://www.indiegala.com/store/product/the-deed/420740
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Επίσης τώρα στο Humble store έχει το Trine 3 στα 5,5 ευρώ.
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
E τώρα sorry αλλά το παίρνεις.<br><br>https://www.humblebundle.com/store/p/grimfandango_storefront  :drinks:
 

rikimaru

Umber Hulk
Joined
Jan 24, 2014
Messages
959
<blockquote><br>E τώρα sorry αλλά το παίρνεις.<br><br>https://www.humblebundle.com/store/p/grimfandango_storefront  :drinks:<br></blockquote><br><br>Και στα steam sales τόσο το είχε. Μπήκα στον πειρασμό να το πάρω αλλά μου φαίνεται τόσο αρπαχτή που τελικά νομίζω πως δεν αξίζει ούτε σε sales, έτσι για να μην μας νομίζουν και κορόΙδα. Ειδικά όταν με τα ίδια λεφτά χτύπησα τα 2 πρώτα monkey island στα οποία έχει γίνει όντως σοβαρή δουλειά.
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Το Green Man Gaming στέλνει emails με κωδικό για το Alien Breed. Προσέξτε μην το σβήσετε καταλάθος.  :pcmr:
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Άνοιξε το κουτί της Square.<br><br>Lara Croft and the Temple of Osiris<br>Thief<br>Final Fantasy XIII<br>Life is Strange Episode 1<br>Final Fantasy XIV: A Realm Reborn<br>κουπονάκια<br>20% off selected games*<br>10% off Life is Strange episodes 2-5<br>10% off Just Cause 3 (all editions)<br>*redeemable against a single title only. Excludes pre-orders, merchandise, all Final Fantasy titles, The Last Remnant, Front Mission Evolved, Gyromancer, Seasons of Mystery, Yosumin, Life is Strange, Just Cause 3, Lords of the Fallen and Enemy Front.<br><br>Thief είχαν δώσει παλιότερα τη Master Thief Edition τώρα μόνο την απλή. Life is Strange Episode 1 το έχουν ξαναδώσει. Πρώτη φορά δίνουν παιχνίδι FF κι αυτό είναι το ΧΙΙΙ, ενώ το mmo FFIV είναι δώρο 30 μέρες συνδρομή η συνέχεια απαιτεί πληρωμή. Είμαι πολύ ευχαριστημένη που προσπέρασα το κουτί αυτή τη φορά. :victorycylon:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
"Παπαργιές Καμαρωτές" τα λέμε στο χωριό μου τέτοια κουτιά από την Square Enix.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
<blockquote><br>Το Green Man Gaming στέλνει emails με κωδικό για το Alien Breed. Προσέξτε μην το σβήσετε καταλάθος.  :pcmr:<br></blockquote><br><br>Σε ποιους στέλνει? Δε βλέπω κάτι στα εισερχόμενα.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
<blockquote><br><blockquote><br>Το Green Man Gaming στέλνει emails με κωδικό για το Alien Breed. Προσέξτε μην το σβήσετε καταλάθος.  :pcmr:<br></blockquote><br><br>Σε ποιους στέλνει? Δε βλέπω κάτι στα εισερχόμενα.<br></blockquote><br><br>Αν έχεις γραφτεί στο newsletter τους.
 
Top Bottom