What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Παλαιοπωλείο-Μίνι Μάρκετ είναι? Παράξενο κόνσεπτ :Ρ

Ίσως περάσω καμιά βόλτα από 15αύγουστο και μετά.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Παλαιοπωλείο-Μίνι Μάρκετ είναι? Παράξενο κόνσεπτ :Ρ

Ίσως περάσω καμιά βόλτα από 15αύγουστο και μετά.
Ψιλικατζίδικο με μια γωνιά καβατζωμένη ως παλαιοπωλείο. Αν είμαι ακόμα εδώ πάμε παρέα.

Πού είναι ρε αυτό, δέκα βήματα από το σπίτι μου και δεν το ξέρω;
Άμα δε μπεις μέσα δε το καταλαβαίνεις, έξω έχει τα κλασικά που έχουν τα περίπτερα-ψιλικατζίδικα, εφημερίδες κτλ.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Pass από μένα γιατί έχω ήδη το "The Ascent" και το Plague Tale: Innocence από τα πολύτιμα δώρα του Epic Store (χοχο), αλλά γενικά τίποτα το ιδιαίτερο. Απλά ένα κλικ καλύτερα από τον προηγούμενο μήνα.

Capture.JPG
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Πολύ καλός μήνας για μένα. Σκόπευα να αγοράσω A Plague Tale & Emily is away <3. Aν εξαιρέσεις τα mind scanners & gas station simulator όλα τα υπόλοιπα λίγο πολύ πάνε για backlog με σκοπό να παιχτούν κάποια στιγμή.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
θα περιμένω τα remakes/remaster τους
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Αστεία τιμή για όλα τα tiers, ορμάτε


Χμ, πρέπει να κάτσω να σκεφτώ αν αξίζει η τιμή για αυτά που δεν έχω (0,1,2,3,7, Revelations 2). Από την άλλη, είναι ευκαιρία να κανω giveaway το αγαπημένο μου Resident Evil 6. Χμ...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Σχετικό με την προσφορά, πάνω στις γνώμες τις κοινότητας.


Μάλλον θα πήγαινα για την προσφορά με τους λιγότερους τίτλους για να πάρω το RE2 και ίσως και το RE3. Το RE4 το είχα δοκιμάσει όταν είχε πρωτοβγει στο PC και ο χειρισμός ήταν τόσο απαράδεκτος με πληκτρολόγιο-ποντίκι, που έκανε το Dark Souls keyboard support να μοιάζει ονειρικό. Έκτοτε δεν θέλω να πλησιάσω, έστω και αν το είχαν διορθώσει.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Μάλλον εννοούσες την προσφορά με τους περισσότερους, που περιλαμβάνει τα 2,3 και 7. Πάντως να θυμίσω ότι τα 2 και 3 μόνο, στο Steam κάτω από 32€ δεν τα έβρισκες μέχρι πρότινος.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Για να ειμαι ειλικρινής είπα με τους λιγότερους, διότι νόμιζα ότι ήταν pick-n-choose (δεν ξέρω για ποιο λόγο).

Δελεαστικό πακέτο, αλλά δεν ξέρω αν το backlog θα το αντέξει.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Για την ωρα να βάλω στο laptop το 2, 3 remakes δεν αξίζει, οπότε θα πήγαινα στο mid tier που όμως δεν περιέχει το 4. Αν κάποιος το έχει, αγοράζω το πακετο και κάνω ανταλλαγη με τα 0, 1
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Δωρεάν στο Steam για τις επόμενες 4 ημέρες το Age of Empires IV στα πλαίσια προώθησης του νέου του expansion. :)
κάτσε ρεμλκ και χάρηκα free να παίξεις για 4 μέρες;
 
Top Bottom