What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

[UPDATE] Το πρώτο trailer του Grand Theft Auto VI κυκλοφόρησε επισήμως

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Το internet είχε βουήξει τις τελευταίες ημέρες από το γεγονός ότι η Rockstar αναμενόταν να κυκλοφορήσει το πρώτο trailer του game αύριο το απόγευμα Τετάρτης 5 Δεκεμβρίου, αλλά εν τέλει οι δημιουργοί αποφάσισαν να το κυκλοφορήσουν σχεδόν μία ημέρα νωρίτερα: Το σημαντικότερο ίσως που βλέπουμε στο trailer, πέρα από τους πρωταγωνιστές του game αλλά και …

See full article...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Τη στιγμή της συγγραφής, το τραγούδι του trailer έχει 864,489 views.



Ας συγκρίνουμε στα πόσα θα φτάσει όσο περνάνε τα χρόνια.

ΥΓ. Ανέβασε πριν 2 μέρες και ο επίσημος λογαριασμός του Tom Petty ξανά το τραγούδι, και μετράει 504K views σε 2 ημέρες.

 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Τη στιγμή της συγγραφής, το τραγούδι του trailer έχει 864,489 views.



Ας συγκρίνουμε στα πόσα θα φτάσει όσο περνάνε τα χρόνια.

Inb4 μπουκάρει Σόδας για να μπαχαλέψει το νήμα ως GOATY2023-2032.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Βλέπω γίνεται αρκετή συζήτηση online για το γεγονός ότι η Rockstar για άλλη μια φορά θα καθυστερήσει την έκδοση για PC. Παιδιά το θέμα είναι απλό, βγάζουν ήδη τόσα πολλά χρήματα που τα επιπλέον έσοδα από την ταυτόχρονη κυκλοφορία για PC δεν είναι επαρκές κίνητρο ώστε να αλλάξουν τις συνήθειες και τον τρόπο δουλειάς τους. Η δύναμη της αδράνειας είναι τόσο ισχυρή που δεν θα αλλάξει κάτι. Η Rockstar είναι ένα ζωντανό απολίθωμα των 00s, μιας εποχής που το PC gaming είχε υποχωρήσει σε απήχηση και το στούντιο έκανε το εμπορικό του ξεπέταγμα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Να πω ότι με νοιάζει, θα πω ψέμματα. Το backlog είναι αχανές, και το GTA VI είναι ένα παιχνίδι, όχι η θεραπεία του καρκίνου.

Μια κάποια ενόχληση και γκρίνια την κατανοώ, αλλά η ιερή αγανάκτηση που διαβάζω από χτες σε κάποιες γωνίες του internet είναι απλά γραφική.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Εμένα μ' άρεσε το trailer. :eek:

Αλλά εγώ είμαι απλός άνθρωπος και δεν θέλω και πολλά για να μ' αρέσει κάτι. Ειδικά άμα είναι και Rockstar το στούντιο.
 
Top Bottom