What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Achievement whores

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
fKnMhnG.jpg


Είπα να κάτσω να κάνω το Lawn Bowl που είχε μείνει.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ VERY HARD VAMPIRE COUNTS CAMPAIGN ΣΤΟ TOTAL WAR WARHAMMER 2 ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ RESTART (ΑΥΤΟ ΤΟ TRY ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ) ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΝΟΥΝ INCOMBATIBLE ΤΑ SAVE ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΝΕΟΥ PATCH!!!!


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!


Παιδες ελπιζω να μπορειτε να καταλαβετε ποσο διασκεδαστικη ηταν αυτη η διαδικασια!
Σκαμπανευασματα, training, Επικες μαχες και στο τελος αγχος μολις καταλαβα οτι παιζει να μην προλαβω να την τελειωσω και θα επρεπε να το ξαναρχισω απο την αρχη! Είχα πει τρίτη και φαρμακερή αν δεν το καταφέρω με αυτή τη προσπάθεια δεν ξανασχολούμαι. :solaire::solaire::solaire::solaire::solaire:
 

Attachments

  • aaaaaaaaaaaaaaa.PNG
    aaaaaaaaaaaaaaa.PNG
    158.6 KB · Views: 17

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Έχω μια απορία μιας και δεν ασχολούμαι καθόλου με achievement, παίζω το gta4 και ότι achievement έχω πάρει κινείται στο 0-2% των παιχτών που το έχουν, δεν κυνηγάω τίποτα απλά παίζω την ιστορία μήπως συμβαίνει διότι προστέθηκαν αργότερα?
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Πωωω γιατί το έγραψες αυτό; Δεν το είχα πάρει χαμπάρι και τώρα πρέπει να το ξαναπαίξω για να πάρω τα achievements. :frak:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,656
Κατανοώ απολύτως. Επιτέλους τερματίζω το DOS2 και μπορώ να πω ότι πρέπει να ρίξω τα playthroughs για τα εναπομείναντα.

Η διαπάλη μεταξύ Achievement OCD και backlog depth είναι μεγάλη. Duty vs pleasure. #justBDSMthings
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ακριβώς. Πολύ δύσκολη επιλογή.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Ελπίζω να βοηθήσει αυτό κάποιους.
Επίσης, όταν το έπαιζα εγώ πριν κάνα δίμηνο δεν είχε θέμα αν έβαζες cheats, οπότε μπορείτε να πάρετε γρήγορα και τα achieβια για τα campaigns, αν υπάρχει ακόμα η δυνατότητα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
Δεν μου αρεσε η ιδεα να κανω κλικ σε αυτα τα πραγματα. Τωρα με επιασε ο ψυχαναγκασμος.


de.jpg

LEL.png
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
πραγματική "τατάνα" των επιτευγμάτων γίνεσαι με 90%+

σιγά τον ψυχαναγκασμό με 70% :giggle:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
Το παίζω ιστορία ότι είμαι χαλαρός με αυτά, αλλά δεν μπορώ να κρύψω ότι προσπαθώ σαν παλαβός να πάρω τα achievements στο Defense Grid εδώ και 7 χρόνια, χωρίς να ανοίξω κάποιο guide.

Έχω πιάσει 81 στα 87 (93%) και μου έχουν μείνει μόνο αυτά:
Screenshot 2020-06-23 12.38.27.png
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Με 93% ο ένας με 70% ο άλλος. Πάει χάλασε και αυτό το topic.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Κάτσε να κάνω ένα ευχέλαιο.
0001_DefenseGrid.jpg


Καλού κακού και το sequel, δεν είναι να παίζεις με αυτά τα πράγματα.


0139_DefenseGrid2.jpg

Τότε ήμουν πραγματικός άντρας. Τώρα τα πιο πρόσφατα 100% είναι αυτά, πάρε το ένα και βάρα το άλλο.

0358_HellAngel.jpg


Πρέπει να είναι το χειρότερο shooter που έχω παίξει ποτέ. Τα παιχνίδια του developer εκδιώχθηκαν από το steam γιατί ήταν όλα asset-flipping αρπαχτές.


0359_ShantaliaAndCoralihulu.jpg

Δεν έχω ιδέα. Γαλλικό visual novel που το κάνεις 100% στα δεκαπέντε λεπτά που χρειάζεται να το παίξεις. Δέκα λεπτά, αν είσαι καλός στα Γαλλικά, και τρία λεπτά, αν απλά το βάλεις στο autoplay.


Ναι, εκεί έχω καταντήσει. Pray for me.

Κάτι πήγε να γίνει με το Conan Exiles και πάνω που ήμουν έτοιμος να εξιλεωθώ και να μπορώ να κυκλοφορήσω με καθαρό κούτελο στην κοινωνία, βάλανε νέα achievements για το expansion που δεν έχει καν ανακοινωθεί επίσημα ακόμα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
τι μου το τρίβεις στην μούρη ρε κάθαρμα; δεν μου φτάνει που σε βλέπω φόρα παρτίδα στην πρώτη θέση ingame? :p

btw το μόνο που έχω 100% γιατί μάλλον δεν είχε κάτι που να θέλει ψάξιμο
The Vanishing of Ethan Carter
2020-06-23.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476
Εισαι απο αυτους που λενε στα μικρα παιδια να μην περιμενουν δωρα, γιατι ο αγιος βασιλης δεν υπαρχει. δεν ρωταω, λεω.
αξιοπρεπεια μπορει να μην εχουμε, εχουμε ομως ζωη.
 
Top Bottom