What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Αγαπημένα sountracks από ταινίες/σειρές

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Καποιο προσωπο πρεπει να τελειωσε το Peaky Blinders.

Όχι ακόμα είμαι στα μισά της 3ης. Μάλλον κάπου εκεί θα τα αφήσω προς το παρόν, αφού το Netflix δεν έχει φέρει ακόμα την τελευταία. 'Οπως και να χει η μουσική επιμέλεια της σειράς αξίζει όλα τα Bafta, Emmy και Grammy.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
@kara Ακόμη δεν έχεις φτάσει στις πραγματικά ισοπεδωτικές βιντεοκλιπίστικες σεκάνς των δύο τελευταίων σαιζόν. Σε ζηλεύω :D
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Το Ολιβιάκι δίνει ρέστα στο σάουντρακ (και όχι μόνο) του συγκινητικού Sparring :



Και για το exile (στο οποίο χώθηκε σφηνόπουτσα το Τεηλοράκι, όλη η φάση βρωμάει δάκτυλο Vernon) τα 'χουμε πει :

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Όχι ακόμα είμαι στα μισά της 3ης. Μάλλον κάπου εκεί θα τα αφήσω προς το παρόν, αφού το Netflix δεν έχει φέρει ακόμα την τελευταία. 'Οπως και να χει η μουσική επιμέλεια της σειράς αξίζει όλα τα Bafta, Emmy και Grammy.
BBC iPlayer, δεν χρειάζεσαι καν TV license αφού δεν είναι live broadcast. Αν θέλεις, πες να σου στείλω postcode ;)
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Πάει και η season 3



@Northlander Σε ευχαριστώ. Θα περιμένω μέχρι τον Ιούνιο που λένε πως θα μπει στο Netflix η τελευταία. Ξέρουμε και οι δυο πως αυτοί που δουλεύουν στο TV license είναι χειρότεροι από τους Peaky Blinders, αν δω content από BBC, θα μου σπάσουν και τα πόδια και τα χέρια.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,274

 
Last edited:
Top Bottom