What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Αγορά Laptop

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Τελικά ο αδερφός μου (που ήθελε να πάρει το laptop) κατάφερε να αύξησει το budget αρκετά, αφού θα το πληρώσει με άτοκες δόσεις, και πήρε αυτό:

http://www.skroutz.gr/s/2847396/HP-Pavilion-g7-2302-ev-i7-3632QM-6GB-1TB.html?keyphrase=hp+pavilion+2302

Πώς σας φαίνεται;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
ε καλό είναι... αλλά ΗΡ;...
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Γιατί τι έχουν τα HP;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Είναι κάπως επίφοβα, τελευταία επιλογή ανάγκης θα τα έλεγα.
Δεν είναι και γαμάου σε ποιότητα.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ε θα δείξει αν τελικά έκανε καλή επιλογή.
 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207
To φορητό μου έχει την ίδια κάρτα. i7 ,θα τρέχει τα πάντα. ΗP δυστυχώς αλλά οκ από χαρακτηριστικά ειναι μια χαρά.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
610
Ωραίο το λαπτόπι με γεια. Καλά specs έχει ειδικά για το ελαφρύ gaming που το προορίζεις θα είναι μια χαρά. Σχετικά με την αξιοπιστία της HP εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ένα ψιλό αρχαίο λάπτοπ που έχω δουλεύει ακόμα στην πένα το ίδιο και ένα πολυμηχάνημα. Εντάξει δεν είναι και Dell αλλά ούτε και Lenovo ή Acer.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ήταν το καλύτερο που μπορούσε να πάρει σε αυτή την τιμή με καλά χαρακτηριστικά και από συγκεκριμένο κατάστημα ακριβώς επειδή θα πληρώσει με άτοκες. Πάντως έχω και εγώ (μικρή) εμπειρία από Laptop HP και δεν είχα κάποιο θέμα.
 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207


Vlad wrote:
Ωραίο το λαπτόπι με γεια. Καλά specs έχει ειδικά για το ελαφρύ gaming που το προορίζεις θα είναι μια χαρά. Σχετικά με την αξιοπιστία της HP εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ένα ψιλό αρχαίο λάπτοπ που έχω δουλεύει ακόμα στην πένα το ίδιο και ένα πολυμηχάνημα. Εντάξει δεν είναι και Dell αλλά ούτε και Lenovo ή Acer.</blockquote>

Αυτήν τη στιγμή θεωρώ τα Lenovo πιο ποιοτικά από τα Dell προσωπικά.

 
Top Bottom