What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Αλλαγή ονοματος προφίλ στο σιτε

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Καλήν εσπεραν άρχοντες, έπειτα από μεγάλο χρονικό διάστημα!!! Καλά Χριστούγεννα και μεγιες το νετ, αν και παρατήρησα ότι αρκετές αναμνήσεις του παρελθόντος μείνανε στο παρελθόν!!

Λοιπόν κάνοντας log in έπειτα από αρκετές προσπάθειες συνειδητοποίησα ότι το username μου είναι διαφορετικό, παρουσιάζεται το email μου. Πώς θα μπορούσα να αλλάξω το username, γιατί περιηγήθηκα στις ρυθμίσεις εδώ για λίγο και χάθηκα.

Κρίμα είναι δεν θα με αναγνωρίζει ο κόσμος εδώ. Που χάθηκε Ο Στεφανής στεφαντης οεο!!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Γράψε σε τι θα ήθελες να αλλάξει το username σου, και θα στο αλλάξω άμεσα.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Γράψε σε τι θα ήθελες να αλλάξει το username σου, και θα στο αλλάξω άμεσα.
stefan24 ώστε όταν κάνω log in να βάζω τον κωδικό κανονικά και σαν username stefan24
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Υπάρχει ήδη ένα άλλο προφίλ με αυτό το username.


Λογικά κι αυτό δικό σου είναι. Αν δεν θυμάσαι το Password μπορείς είτε να κάνεις reset είτε να σου ορίσω εγώ ένα άλλο προσωρινό.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Υπάρχει ήδη ένα άλλο προφίλ με αυτό το username.


Λογικά κι αυτό δικό σου είναι. Αν δεν θυμάσαι το Password μπορείς είτε να κάνεις reset είτε να σου ορίσω εγώ ένα άλλο προσωρινό.
Πήγα να κάνω reset και μου ζήτησε για το προφίλ με το όνομα stefan24 το email αλλά με παρέπεμψε αργότερα σε αυτό με όνομα username το email μακριναρι.
Να προτείνω κάτι, αν υφίσταται? Συγχώνευση του προηγούμενου προφίλ με αυτό γίνεται ή κάτι τέτοιο.
Or in my wildest dreams, χρονιάρες μέρες σπέρνω δυστυχία στο σύστημα 😅
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Ευτυχώς τα εργαλεία του Νέου και Βελτιομένου Forum (tm) καθιστούν το merge υπερβολικά εύκολη διαδικασία.

Έκανα merge τους δύο λογαριασμούς, το username είναι πλέον stefan24 και το registration mail σου το [email protected]

Αν κάτι πήγε στραβά και διαβάζεις αυτό το μήνυμα ως guest και δεν μπορείς να συνδεθείς, ή αν δεν λειτουργεί το password reset, στείλε μου ένα μέηλ στο [email protected] και θα σου σετάρω ένα προσωρινό password.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Βάλε και ένα άβαταρ και είσαι τζιτζί.

Αν χρειαστείς καμιά άλλη αλλαγή στο όνομα (κεφαλαίο το πρώτο γράμμα πχ ή οτιδήποτε άλλο) ρίξτε ένα σκούντημα και όλα θα γίνουν.
 
Top Bottom