What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ανακοίνωση του Ghost of Tsushima για PC

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,533
Η φημολογία σχετικά με την κυκλοφορία του Ghost of Tsushima, ένα από τα (λίγα πλέον) παιχνίδια της Sony που έχουν απομείνει αποκλειστικά στην κονσόλα της, είχε ανάψει για τα καλά τις τελευταίες ημέρες. Ως γνωστόν, όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά και η Sony ανακοίνωσε, με κάθε επισημότητα, την κυκλοφορία του Ghost of Tsushima στα …

See full article...
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Φαίνεται πανέμορφο. Κουροσαβικός ογκόλιθος ανδροπρέπειας.

Δεν το είχα παρακολουθήσει καθόλου ως τώρα, αλλά το τρέηλερ μ'έψησε για σκληρή Day 1 αγορά.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Ειναι πανεμορφο ναι για αρχοντες ninja σαν εμενα. Ελεγα να παιξω το hell blade 2 τον Μαιο το οποιο μεχρι πριν λιγες μερες ηταν και το μονο παιχνιδι δρασης που θα εβγαινε τοτε. Αλλα μετα την ανακοινωση του Ghost Of Tsuhima αποφασισα να παιξω το ghost και αργοτερα το hell blade 2.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Ελεγα να παιξω το hell blade 2 τον Μαιο το οποιο μεχρι πριν λιγες μερες ηταν και το μονο παιχνιδι δρασης που θα εβγαινε τοτε
Έτσι Σρεδερά μου, ηθικόν ακμαιότατον. Παιχνίδι δράσης το Hellblade 2.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Εχει δραση αλλα Σε συγκριση με το ghost of tushima η το ghost runner 2 η οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι με ninja το hell blade 2ειναι πολυ κατωτερο
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Σρέντερ στα γρασίδια να προσέχεις μόνο, μην κρύβονται τίποτα χελώνες.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,158
Δεν υπάρχει το game. Ενα από τα μεγαλύτερα κολλήματα μου στο ps5 που είχα πάρει. Μιλάμε δεν το ευχαριστίεσαι, gameplay, τοπία, υπόθεση τα πάντα είναι σε κορυφαίο επίπεδο. must αγορά για όποιον δεν το έχει δει
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922
Δεν υπάρχει το game. Ενα από τα μεγαλύτερα κολλήματα μου στο ps5 που είχα πάρει. Μιλάμε δεν το ευχαριστίεσαι, gameplay, τοπία, υπόθεση τα πάντα είναι σε κορυφαίο επίπεδο. must αγορά για όποιον δεν το έχει δει
Οσον αφορα το gameplay ποια ειναι, χοντρικα, η αναλογια του παιξιματος ανα βιντεο; (gameplay/cinematic ratio);
Ειναι παρομοια φαση με το God of war;

Ρωταω γιατι προσωπικα αυτο και μονο με χαλασε στο παιχνιδι και το παρατησα.
Η φαση του βιντεακι καθε τρεις και λιγο σε τετοιου ειδους παιχνιδια.
Αν ηθελα να δω ταινια, εχω πολλες στα υποψη
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Στις 120 ώρες που του έριξα, δε θυμάμαι καν η διάρκεια των cutscenes να είναι στατιστικά σημαντική. Τώρα αν το λούσεις και απλά ασχοληθείς με το main storyline, ε, φαντάζομαι κάνουν πιο αισθητή την παρουσία τους. Ειδικά τα late-game, εγώ τα καραγούσταρα.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,158
εμένα αυτό που μου άρεσε πολύ στο game ήταν ότι και το exploration σου έδινε κάποια ανταμοιβή με κρυφές τοποθεσίες κτλ.
 
Top Bottom