What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Baldur's Gate 3

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Και που λέτε εκεί που φιδοσούρνουμαι στο Act 3, μετά από 90 ώρες πάουερ μέταλ καψίματος και επιστροφής στην μιναροεφηβεία και έχει αρχίσει να μου τη βαράει στα νεύρα το ατέρμονο σέτλιστ Blind Guardian στα quests, τσουπ, σκάει η τεράστια φασάρα με το House of Hope του Raphael.

'Νταξ, τί υπερσυγκινητικές αναμνήσεις από γηριατρικό A Paladin In Hell ξύπνησε, δε λέγεται. Σαπώ τεράστιο στα παιδιά της Λάριαν. Μετά από 90 ώρες πήξιμο να με κάνουν να σηκωθώ και να παίζω κολλημένος στην οθόνη, μετρώντας το κάθε spell, δεν το λες λίγο. Η δε κορύφωση της όλης σεκάνς, πραγματικά σεμιναριακή.


Έφαγα Λορόκαν, έπεσε κι ο Ραφαέλ και πάω φουλ να την παίξω στον Πλοκαμοέμπερορ και να σώσω το Γιαπωνέζο τον Ορφέα. Είμαι περίεργος τί φινάλε θα δω.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Και που λέτε εκεί που φιδοσούρνουμαι στο Act 3, μετά από 90 ώρες πάουερ μέταλ καψίματος και επιστροφής στην μιναροεφηβεία και έχει αρχίσει να μου τη βαράει στα νεύρα το ατέρμονο σέτλιστ Blind Guardian στα quests, τσουπ, σκάει η τεράστια φασάρα με το House of Hope του Raphael.

'Νταξ, τί υπερσυγκινητικές αναμνήσεις από γηριατρικό A Paladin In Hell ξύπνησε, δε λέγεται. Σαπώ τεράστιο στα παιδιά της Λάριαν. Μετά από 90 ώρες πήξιμο να με κάνουν να σηκωθώ και να παίζω κολλημένος στην οθόνη, μετρώντας το κάθε spell, δεν το λες λίγο. Η δε κορύφωση της όλης σεκάνς, πραγματικά σεμιναριακή.


Έφαγα Λορόκαν, έπεσε κι ο Ραφαέλ και πάω φουλ να την παίξω στον Πλοκαμοέμπερορ και να σώσω το Γιαπωνέζο τον Ορφέα. Είμαι περίεργος τί φινάλε θα δω.

Ευγε κυριε Κομανετσι. House of Hope ανεπαναληπτη φασαρα.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Μα το αντίστροφο ισχύει: αν τσίμπαγε @@ ή το βραβείο υπερκόπωσης, θα το έδιναν σε τιμή χώμα εντός της χρονιάς.
Δωρεάν μόνο ο Τιμόθεος, αλλά αν θυμάμαι οι Λαριανοί έχουν κλασμένο το μαγαζί του.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Μα το αντίστροφο ισχύει: αν τσίμπαγε @@ ή το βραβείο υπερκόπωσης, θα το έδιναν σε τιμή χώμα εντός της χρονιάς.
Δωρεάν μόνο ο Τιμόθεος, αλλά αν θυμάμαι οι Λαριανοί έχουν κλασμένο το μαγαζί του.

Το ξέρω, απλώς η Λάριαν διαφέρει από τους υπόλοιπους και της αρέσει να φροντίζει τους γκέημερς. Ε να μην τους κάνει κι ένα δωράκι; Πόσα ακόμα κατομύργια να βγάλει; :Ρ
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,867
Οπως και να'χει το παιχνιδι οντως βγηκε υπεροχα ολοκληρωμενο και τα patch στρωσανε τη συντριπτικη πλειοψηφια των προβληματων.

Οπως ειχα γραψει οταν το τελειωσα, ειναι δυσκολο να βγει νεο content με το στησιμο που καναν στο act3. Η λαριαν κερδισε το στοιχημα για ενα sequel της σειρας, μπραβο στα ατομα που αναμειχθηκαν!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Σίγουρα θα παίχτηκε παρασκήνιο με τη Hasbro/WotC.
Θα είδαν την όλη επιτυχία του Bg3 και θα ζητήσανε τα κερατα τους για να συνεχίσει η Larian με κάνα εξπανσιο/ντιελσι/σηκουελ.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,867
Σίγουρα θα παίχτηκε παρασκήνιο με τη Hasbro/WotC.
Θα είδαν την όλη επιτυχία του Bg3 και θα ζητήσανε τα κερατα τους για να συνεχίσει η Larian με κάνα εξπανσιο/ντιελσι/σηκουελ.
Σε αυτη τη περιπτωση αποκτουν ακομη περισσοτερο νοημα οι μπηχτες του Σβεν εναντια στις greedy corpos
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
ε θα το φτιάξουν μόνοι τους, θα βγάλουν μια μαλακία και θα πάνε να κλαφτούν για την πουτάνα πειρατεία μετά. κλάσικ
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,867
Μωρε κατσε να βγαλουν υποστηριξη για Mods οι της Larian και αν πιασει δε θα χρειαστει αλλο παιχνιδι
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
ο σβεν που αγαπαμε. οποιος και να ταν ο λογος, η αποφαση ειναι ολοσωστη.

προφανως ειναι περηφανος κι ευτυχισμενος για το κειμ που εφτιασε, αλλά ειμαι σιγουρος οτι θελει αυτη την επιτυχια κι αυτη την ποιοτητα και αποδοχη να την φτασει με καθαρα λαριανικο ip κι οχι με κατι που ηδη υπηρχε.

δυστυχως για μενα, βλεπω να αλλαζουν σετινγκ τελειως και ισως ειδος. η μαντεψια μου ειναι οτι θα πανε προς κατι στρατετζυ. ειναι γνωστο οτι τ αγαπαει και μην ξεχναμε οτι ειναι πεισματαρης και θα θελει να επανορθωσει την μονη "αποτυχια" της λαριαν (ντραγκον κομαντερ).
ακομα κι αν ασχοληθουν παλι με αρπιτζι (μακαρι), γνωμουλα μου ειναι οτι θα φυγουν απ το φανταζυ. ισως κατι σε στυλ φωλαουτ (το αρχικο, το ορθοδοξο).

εγω θα θελα ν ασχοληθουν με θερντ περσον αρπιγκι ανοιχτου κοσμου, αλλα δεν το βλεπω τοσο πιθανο, εξαλλου εχουν κανει το ντιβινιτυ 2.

η λάρια ειναι αυτη την στιγμη ακριβως στο σημειο που ηταν η cdp μετα το Απολυτο. και προφανως ο σβεν ξερει οτι το επομενο βημα ειναι ακομα σημαντικοτερο, γι αυτο δεν θα βιαστει. οτι και ναναι, θ αργησει πολυ, το μονο σιγουρο.
 
Last edited:

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,867
Μπα, η παιζω εχει ηδη συμφωνιες με τσι ρωσικες κουκουβαγιοαρκουδες δε νομιζω να ενδιαφερεται η λαριαν να μπει σε αυτα τα χωραφια. Επισης ειπε πως θελει να φτιαξει κατι δικο του η μου φαινεται;
 
Top Bottom