What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Clerks 3!!!

kesnar

Hobgoblin Captain
PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
269
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
http://www.ifc.com/fix/2013/03/kevin-smith-clerks-3" class="bbcode_url">http://www.ifc.com/fix/2013/03/kevin-smith-clerks-3
 

irenicus777

Gelatinous Cube
Joined
Jan 9, 2013
Messages
133
Πλάκα μας κάνεις! Θα ξαναδούμε το κουαρτέτο της καταστροφής (Dante, Randall, Jay, Bob);;;;
:mosh:
Ότι θα ξαναέκανε ο Smith ταινία στο σύμπαν του "view-askew-verse" (το setting ολων των ταινιών των Jay και Bob) ήταν λίγο πολύ αναμενόμενο. Αλλά ρε παιδί μου, το Clerks 2 ήταν μια χαρά επίλογος (ή πιο σωστά, ολοκλήρωση του κύκλου) στην ιστορία του Dante και του Randall. Δεν νομίζω ότι ταιριάζει το να τους ξαναδούμε screwed up, οπως ήταν στα δύο προηγούμενα. Εκτός κι αν το αντικείμενο του 3ου είναι κάποιοι άλλοι υπαλληλίσκοι πλέον (αν και δεν το κόβω ο Jay και ο Silent Bob να αλλάξουν τόσο εύκολα στέκι).

Και για να μην ξεχνιόμαστε: ο Θεός είναι γυναίκα, οι απόστολοι ήταν 13 (και ο 13ος ήταν μαύρος), and, finally...

<span style="font-size:6">I AM THE CLIT COMMANDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!</span>

 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207
Πωωωω πότε είχα δει το πρώτο; Πρέπει να κοντεύουν 20 χρόνια. Αλλά και το δεύτερο, να κλαις από τα γέλια "even the trees walked".
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,098
Αυτά είναι νέα. Περιμένω να γαμήσει όπως τα δύο πρώτα! :cheers:
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Πεθαίνω τώρα λέμε!

Για κάποιο λόγο, είμαι εξαιρετικά αισιόδοξος για το πρότζεκτ. Σιγά μη δε βρει τρόπο ο Σμίθ να το κάνει τούμπανο. Οι προοπτικές είναι ατελείωτες. Αν στο 2 ήταν thirtysomething losers, τώρα, μετά τα 40, θα'ναι απόλαυση καταστροφής και οδικός χάρτης για το μέλλον!
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Σίγουρα θα τα άρ... Δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι άλλο.
 
Top Bottom