What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

CoD duplicate key

devilride74

Commoner
Joined
Jan 2, 2020
Messages
13
Παιδες καλησπέρα.
Ερωτησις :
Πριν απο καμια εβδομαδα αγορασα retail to CoD: infinite warfare.
Πηγα να το ενεργοποιησω στο steam k...ελαβα το μηνυμα πως ηδη καποιος το εχει κανει register το κλειδακι αυτο!!
Λεω ΟΚ..μπορει να συμβει...την ειχα ξαναπαθει κ με το skyrim!
support.activision.com ...κανω την εγγραφη ολα καλα verification...τζαμι...να ομιλησω με ενα agent...παιρνω την απαντηση πως σας στειλαμε ενα mail προς επιβεβαιωση τουτου...το mail αυτο ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ...(αυτο οσο εχω την επιλογη της αμερικανικης σημαιας)
Αν αλλαξω τη σημαια σε οποιαδηποτε ευρωπαικη αγγλια , φινλανδια δε ξερω τι αλλο-με αγγλικη γλωσσα παντα - τοτε δεν εχει ομιλια με agent αλλα ticket submisiion . Ελα ντε ομως που ΠΑΛΙ δεν ερχεται κανενα mail επιβεβαιωσης!Το support ειναι ανυπαρκτο!!
Κανω κατι λαθος;
Εχετε κατι να προτεινετε εναλλακτικα;Μια διευθυνση mail να γραψω απέυθειας στο support εστω;
Ευχαριστω , dev
ps : αν καποιος απο τους admins κρινει οτι αλλου πρεπει να γινει το ποστ αυτο μπορει να το μετακινησει παρακαλω;
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Spam/trash κτλ έχεις ελέγξει κανονικά υποθέτω έτσι? Δεν έχουν κάνει λάθος τη διεύθυνση από μεριάς τους?
 

devilride74

Commoner
Joined
Jan 2, 2020
Messages
13
καλημερες ναι εχω κοιταξει...μα και το registration εγινε κανονικα . μου απαντησαν στο mail k εστειλαν το verification...απο support ομως τιποτα...:(
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Θα έβρισκες μήπως άκρη με το retailer από όπου το αγόρασες? Είχα ένα τέτοιο περιστατικό και μου είχαν αλλάξει το κουτί. Μεγάλο ρίσκο από μεριάς τους, αλλά τιμή τους που το έκαναν.
 

devilride74

Commoner
Joined
Jan 2, 2020
Messages
13
μου εστειλαν mail να παω εντος δεκα ημερων να το αλλαξω..θεωρητικα εχω μεχρι τη δευτερα..αν δε βρω ακρη θα παω...αλλα...ενα mail στην activision ρε γμτ...οχι στην αλανια βλαντικαφκαζ ....στην activision !!!....τρομαρα τους...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Blizzard says hi :trollface:
 
Top Bottom