What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
Σε ευχαριστώ πολύ που ρώτησες!

Μετά την έξυπνη σίτα, το έξυπνο παντελόνι, το έξυπνο καλσόν, έρχεται το έξυπνο παγουρίνο. Εμπνευσμένο από τη σειρά βιβλίων Dune, οι μαθητές θα έχουν τη δυνατότητα να πίνουν τα φιλτραρισμένα υγρά τους. Μηδέν απόβλητα, η περίσσεια αμμωνιακών ιόντων θα μετατρέπεται σε νιτρώδη μέσω καταλυτών, ώστε να χρησιμοποιούνται στη γεωργία.

Έξυπνο παγουρίνο. Μια δωρεά της εταιρίας που δούλευε η Μαρέβα Grab-όφσκι.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
Ωραία, το πρόβλημα του νερού λύθηκε. Το πρόβλημα της αποβολής του πώς θα λυθεί, που θα τρέχουν όλα μαζί στις τουαλέτες μετά;... :Ρ

Κατουράς στο παγουρίνο και το κάνει πόσιμο, είναι παγούρι από το Death Stranding.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Δεν ξερω αν υπαρχει καποιος που δεν πιστευει πως το 2020 δεν ειναι χρονια αλλα divine intervention.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,526
Δεν ξερω αν υπαρχει καποιος που δεν πιστευει πως το 2020 δεν ειναι χρονια αλλα divine intervention.

Να φανταστώ όταν έπεσε ο κεραυνός είπε "I told you" την στιγμή που έδειχνε προς τα εκεί; :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Θαρρω πως εχεις δικαιο σε ποσοστο 100% φαινεται και απο την κινηση των χεριων του. Δεν ξερω αν μπηκαν στον κοπο να κανουν προγαμιαιο συμβολαιο κτλ αφου ο θανατος, αν δεν ειναι αιφνιδιος, θα ειναι σταδιακος και αναποφευκτος.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Σήμερα έκανα το μοριακό τεστ (προσφορά της εταιρείας). Αυτό το πράγμα που σου χώνουν στη μύτη και φτάνει μέχρι τον εγκέφαλο πολύ ενοχλητικό.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,626
Σήμερα έκανα το μοριακό τεστ (προσφορά της εταιρείας). Αυτό το πράγμα που σου χώνουν στη μύτη και φτάνει μέχρι τον εγκέφαλο πολύ ενοχλητικό.

Πριν το τέστ/διακόρευση να ζητάς να σε κεράσει ενα ποτάκι πρώτα :p

Παντως είναι όντως ενοχλητικό. Οι συνάδελφοι εδώ που το κάνουν καθε εβδομάδα με την επιστροφή τους απο εξωτερικό γκρινιάζουν συνεχώς για αυτό.
Εμένα ευτυχώς όταν το είχα κάνει, μου το ακούμπησε στο λαρύγγι :love:
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Πριν το τέστ/διακόρευση να ζητάς να σε κεράσει ενα ποτάκι πρώτα :p

Παντως είναι όντως ενοχλητικό. Οι συνάδελφοι εδώ που το κάνουν καθε εβδομάδα με την επιστροφή τους απο εξωτερικό γκρινιάζουν συνεχώς για αυτό.
Εμένα ευτυχώς όταν το είχα κάνει, μου το ακούμπησε στο λαρύγγι :love:
Σε εμάς και στο λαρύγγι και στη μύτη (με αυτή τη σειρά όχι την ανάποδη :p)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Σας το ειχα πει οτι στις ειδησεις δειχνουν το ματσουκι να γαργαλαε εξωτερικα την μυτουλα ενω η αληθεια ειναι οτι μπαινει μεσα μεχρι τον αγκωνα.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,682
Εμένα με ανησυχεί ότι πολύς κόσμος που κάνει το τεστ με την ανασκαφή στην μύτη, δεν αναφέρει καν την ενόχληση, Μάλλον το τρυπάνι που χώνουν δεν βρίσκει εγκέφαλο να ενοχλήσει....... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
270 τα κρούσματα σήμερα. Άντε βρε, λίγη προσπάθεια ακόμη και θα τα χιλιάσουμε.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Η αίσθηση είναι πραγματικά άσχημη δεν γίνεται να μην σε ενοχλήσει αυτό το πράγμα. Τα ματια δακρυζουν για πλάκα και μια αίσθηση σαν κάψιμο στη μύτη παραμένει για αρκετή ώρα.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Εμένα με ανησυχεί ότι πολύς κόσμος που κάνει το τεστ με την ανασκαφή στην μύτη, δεν αναφέρει καν την ενόχληση
Ο Έλληνας είναι συνηθισμένος στις ανασκαφές σε μύτη και αυτιά, τι να του κάνει ένα απλό τεστάκι;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Αυτο που εζησα δεν το θελω ουτε για τον εχθρο μου. Τρια (3) ατομα, με εβαλαν στην μεση και προσπαθουσαν να μου αποδειξουν οτι δεν υπαρχει επιδημια, τα εμβολια θα ειναι με τσιπακι, οτι οι μασκες ειναι θανατηφορες και οτι ολα γινονται για να μας κανουν προβατα. Η μια, ειναι ατομο η οποια δεν πινει νερο, επειδη δεν ειναι πολυ καλο στον οργανισμο.
Δεν θα απλωσω κουβερτες και σεντονια. Σηκωθηκα και εφυγα, θελω να ξεχασω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,526
10Κ ηλίθιοι όλοι μαζί ενωμένοι δυνατοί.

Είχα πει κάποια στιγμή ότι ίσως ο covid μπορεί να μας απαλλάξει από τους ηλίθιους και μετά ένιωθα άσχημα και μόνο που σκέφτηκα να πεθάνουν άλλοι άνθρωποι, αλλά σαν να πέφτουν οι άμυνες μου σιγά σιγά...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Δεν ξέρω αν έχεις γνώσεις για στατιστική κτλ αλλά όταν εχουμε 3 όλα είναι συνωμοσία Vs 1 θα πεθάνουμε ολοι. Βγάζει μάτι και στους άσχετους με το excel.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,901
Πως εξαφανίστηκαν τελικά οι νίντζα; Μα φυσικά από τις μάσκες τους που κάλυπταν μύτη - στόμα με αποτέλεσμα να εισπνέουν διοξείδιο του άνθρακα και να πεθάνουν.

Ναι, οκ, μαλακια, πάμε παρακάτω.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,299
Πάρτυπούπερ το ξέρω, αλλά ενώ εμείς παίζουμε την κολοκυθιά με την χαζομερέκλω την Κεραμέως και το υπόλοιπο συνάφι τους να μας λένε ότι δεν προλαβαίνουμε σε έναν μήνα να λάβουμε μέτρα, η Ιταλία κάνει τα εξής:
Προσλαμβάνει 40.000 δασκάλους
Αξιοποιεί δημόσια κτίρια για να δημιουργήσει έξτρα σχολικές αίθουσες
Αγόρασε περίπου 2.5 εκ. μονά θρανία
Χορηγεί δωρεάν 11εκ. μάσκες στους μαθητές και το προσωπικό

Προφανώς όλο αυτό ξεκίνησε να σχεδιάζεται από την περασμένη σχολική χρονιά. Εδώ δεν προλαβαίνουμε. Τσιλλ και σκοιλ κι ελληκικιού
 
Top Bottom