What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Δείξε μου το pc σου να σου πω ποιος είσαι... :P

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Τιποτα γκολντ πιστωτικες σου βρισκονται? Καλλιτερα εστιασε σε αυτη την αναβαθμιση
Σαν τηλεκαρτα θα την πάρει πίσω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
δεν χρειαζεται threadripper με ryzen 5800x τρεχει τα παντα ταχυτατα ακομα και τα πιο απαιτητικα προγραμα και παιχνιδια σε 4κ.
καλά
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Εγω οταν βρω γυναικα και παντρευτω
...για το νινι τα δεινεις ολα, για το νινι για το νινι.
Α ρε μπαγασα ζηλευω τα νιατα σου και την vga σου. Να βρεθει ρε μια γκομενα να σου φαει την καρτα γραφικων και να σε αφησει με την ενσωματομενη της cpu
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Τέρμα τζενερικ σύστημα.... Σαν αυτά που έχουν τα νετ καφέ της Άνω Ραχούλας με τον Κυρ Μήτσο να πίνει τα κρασάκια του και τον ανηψίο του να αναλαμβάνει την επισκευή των "κομπιουτερς"
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Σημερα η αυριο θα ερθει και ο τεχνικος να καθαρισει το κουτι απο την σκονη και να βγαλει τον 1TB HDD. Τι τερμα τζενερικ συστημα λεs tony? Χτηνος ειναι. Τι περιμενεςν α δεις δηλαδη? Στα ιντερνετ καφε δεν εχουν εκτυπωτες και χειριστηρια χbox ομως!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Άσε το "Χτηνος" και πιάσε τα Χτένια
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μπραβο σρε.
αληθεια τωρα. το περιμενα πιο "στριμωγμενο" και "Noisy" το γραφειο. περιμενα αφισες στους τοιχους, φιγουρες χελωνονιντζακια, κουκλακια και σκατολοίδια.
σοβαρος, μαζεμενος, τακτικος. ωραιος.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Καλα σου λενε, δειξε μας και μεσα για να εκτιμησουμε. Απο οθονη σου ριχνω, παραγγειλα την odyssey G7 στις 32" με κουρμπες, αεροτομες, χαιντιαρια και δεν συμαζευεται. Μολις πουληθει κι ενα ακινητο πουχω βαλει για σκοτωμα θα χτιπησω και μια 3090 και να δουμε μετα πιος θαχει το θεριο και πιος τον Γιαννη. Θα ασχολιθω με σοβαρο γκειμινγκ, οχι χελωνονιτζακια, παει και τελιωσε.
Εννοειται φουλ λεντακια μεσα κι εξω
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
αγνοηστε τα 56828562452 κιλα σκονης.

SSkMIum.jpg


Y6I3dlz.jpg



διπλα εχω αλλο ενα γραφειο με μια tv και το switch (και κατι πιατα φαγητο :p)
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Στα ιντερνετ καφε δεν εχουν εκτυπωτες
Τι λες τωρα? Οταν πρωτοανειξα το καφε, μπορει ναχαμε dial up συνδεση, αλλα ενας εκτυπωτης κι ενα σκανερ υπηρχαν για την εξυπηρετιση των πελατων, εστω inkjet. Yπηρχαν και σοβαρα ιντερνετ καφε, δεν ειταν ολα BnB με Αrtec.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
απο ποτε τα internet cafe δεν εχουν εκτυπωτες? εγω παντα τα θυμαμαι να εχουν (οσο πηγαινα τουλαχιστον ειχαν).
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
διπλα εχω αλλο ενα γραφειο με μια tv και το switch
Ωραιο! Εμενα μου γυαλισε η LG! Eρωτηση, τα ηχεια δεν σου μπουκωνουν οταν ανοιγεις ενταση?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Ωραιο! Εμενα μου γυαλισε η LG! Eρωτηση, τα ηχεια δεν σου μπουκωνουν οταν ανοιγεις ενταση?
εξαρταται για τι εντασεις μιλαμε. τις εντασεις τις εχω αρκετα "χαμηλα" οποτε δεν υπαρχει θεμα. ηχος κρυσταλο.

η lg ειναι μια που ειχα παρει στο 100αριστο ετσι να υπαρχει σαν 2η. αλλα η βαση ειναι aftermarket γιατι η μαμησια ηταν αθλια.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Κυριοι, νομιζω, κανετε λαθος, οσοι λετε, εμενα το πισι μου ειναι παλαιο η φτηνο και δεν αξιζει να το δειξω. Ενα των 2000Ε μπορει ναναι καλο, οπως κι ενα των 400Ε μπορει ναναι καλο. Το θεμα ειναι κατα ποσο ταιριαζουν τα εξαρτηματα του και κατα ποσο ανταποκρινεται για την δουλεια που φτιαχτικε να κανει. Γραψτε και απο τι εξαρτηματα αποτελειται, για να περνουμε ιδεες.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Shredder, τα χτήνοςPC μοιάζουν κάπως έτσι.

View attachment 2398

Το δικό σου είναι σαν περισσευούμενο από δημόσια υπηρεσία.
μα το θεό μακάρι να είχα λεφτά να κάνω τέτοια συστήματα να τα φωτογραφίζω και να τα ανεβάζω να λένε όλοι ΟΥΑΟΦΟΒΕΡΟPCMASTERACE και στην πραγματικότητα να είναι κανένα μαναρόχρεπο athlon II x2 ATi 4850
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
θεουλης μόγκρης εχει ανοιξει τρούπα στην μεσοτοιχία για να περασει τα καλωδια, μαντευω μετα απο πολεμο με συγκατοικους/συγγενεις..
αλλά ο σωστος ο πισιμάστερέης δεν μασαει απο τετοια. τα τειχη ειναι για να πεφτουν, οι τοιχοι για να γκρεμιζονται.
(y)🤘

επισης ωραια πινελιά ο τζοκερ.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Σημερα η αυριο θα ερθει και ο τεχνικος να καθαρισει το κουτι απο την σκονη και να βγαλει τον 1TB HDD. Τι τερμα τζενερικ συστημα λεs tony? Χτηνος ειναι. Τι περιμενεςν α δεις δηλαδη? Στα ιντερνετ καφε δεν εχουν εκτυπωτες και χειριστηρια χbox ομως!
Μιας που θα έρθει να σε ανοίξει αύριο ο τεχνικός σου, δε βγάζεις και καμιά φωτογραφία να δούμε το εσωτερικό του.
 
Top Bottom