What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Desperados III

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
ΣΧΕΔΟΝ ηρεμα το ρωτω (αλλά οχι και τοσο...):

ξερει κανας χριστιανος τροπο να απενεργοποιηθουν τα ηλιθια prompts που σκανε ξαφνικα στο εδαφος μπροστα σου και σου χαλανε καθε εννοια ιμερσο και ψυχικης ηρεμιας?? ειμαι ακομα στην πρωτη τουτόρια αποστολη, λες να υπαρχει μονο εκει το φαινομενο?
(ναι, στα οψονς εχω απενεργοποιησει το σειβ ρημαιντερ).
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Όχι, είναι μόνο στο tutorial. Στωικα και γρήγορα το κάνεις και έπειτα αρχίζει η μαγεία.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Disclaimer και double-post: το παραπάνω γράφτηκε στο κινητό. Επουδενί δεν ταυτίζομαι, με τους συμπαθέστατους κατά τα άλλα, Χριστιανούς.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
δεν εχει να κανει. κι οι χριστιανοι εχουν κινητο.
Jesus saves, son. Why resist?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
61zOcR6-OeL.jpg

Χειρομαλάχτης said:
κι οι χριστιανοι εχουν κινητο.

Θα μπορέσουν να παίξουν Diablo Ιμμόρτα!
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
μπλιαξ! pen and paper rpg δωρο λεει, βασισμενο στο δεσπεραδος 3.
μακρια κι αγαπημενοι, αλλά ωστοσο καθηκον μου να σας ενημερωσω. καπου υπαρχει θρεντ γι αυτα, αλλά σιγα μην ψαξω κιολας να το βρω.
ας το καμει η διοικησις, που επρεπε ηδη να εχει επιληφθει.
το κατεβαζετε απο δω:


σχετικο αρθρο:

σχετικο βιδεο απο "χαριτωμενη" κοπελια που αναγιγνωσκει "χιουμοριστικες" πληροφοριες για το πως παιζεται το παιγνιδι.
(ελπιζω να μη μου μαμηθει η καριερα τωρα. ειπα κατι που δεν επρεπε? εκαμα κατι χωρις να το σκεφτω? θα βγει να με καταγγειλει σε 6-7 τέρμινα? να, αυτα κανετε συντακτική ομάς. θα βρουμε και κανα μπελά εμεις που κοπιαζωμε για να ενημερωνωμε το κοινό.)

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
2 πραματακια που προεκυψαν ενω παιζω την Παιγνιδαρα (δεν εχω τελειωσει ακομα).

Λοιπον καποια στιγμη μετα την ογδοη αποστολη, σκανε ξαφνικα μπροστα μου τα Μπάρο τσάλεντζις. ειχε γινει αναφορά στο ρηβιου του Κώου ιατρού, αλλά το χα ξεχασει ο ερμος, εχει αρχισει και φυραινει ο σκληρος.
αρχιζει το "μπρηφινγκ" του τσαλεντζ λοιπον (ειναι για sklirous kargiolides εν τω μεταξυ τα τσαλεντζις και με αδικη δυσκολια κατα τη γνωμη μου, αλλά αυτα σην ανασκοπηση μετα το τελος) και η φωνη που ακουω δεν ειναι του τζωνη του κουπερ οπως στο υπολοιπο παιχνιδι. ειναι βραχνη, αντρουά και με ζεσταινει και με ηρεμει και το συναισθημα ειναι τοσο γνωστο... και οχι, δεν αναφερομαι στην φωνη του Καραφλου Βελους που αναστατωνει τα ονειρα του χρονό... λεω, ειναι δυναμόν τωρα? και γκουγκλαρω. και:

1. στο ερωτημα desperados 3 Baron's Challenges , μου βγανει εβδομο νομιζω αποτελεσμα το αγγλικο ρηβιου του ρεηκουί (του εν λογω Bald Arrow) και μου ρχεται οσο ναναι μια περηφανια και τελικα, οχι, δεν ειναι κακη ιδεα τα ξενογλωσα ρηβιους για τα Σημαντικα Παιγνιδια και

2. και σημαντικοτερο, ΝΑΙ, ο αφηγητης στα Baron's Challenges ειναι καποιος Doug Cockle λεει, οπως ειχα υποψιαστει.
Κυριε Νορθλάτε, τα λενε αυτα. ειναι selling point του Παιγνιδιου.

καλα οτι το Παιγνιδι μαμει, το ειπαμε? δεν το ειπαμε. αλλά ειναι παγκοίνως γνωστο, μην το κανωμε θεμα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
μου βγανει εβδομο νομιζω αποτελεσμα το αγγλικο ρηβιου του ρεηκουί (του εν λογω Bald Arrow) και μου ρχεται οσο ναναι μια περηφανια και τελικα, οχι, δεν ειναι κακη ιδεα τα ξενογλωσα ρηβιους για τα Σημαντικα Παιγνιδια

:broeagle:

Κυριε Νορθλάτε, τα λενε αυτα. ειναι selling point του Παιγνιδιου.

350px-The_Flagellant.png
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Βγήκε σήμερα ένα δωρεάν Update για το γκεημ.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628


Ακόμη δεν έχει μπει ο Σεπτέμβρης και δεν ξέρουμε τι θα πρωτοπαίξουμε...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Θεός ο τύπος.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
τελειωσα την παιγνιδαρα.
οπως το περιμενα ηταν. η μιμιμι περναει στο πανθεον των κομαντοειδων ως η μεγαλη ελπιδα για καθετι καλο στο αγαπημενο ειδος.

αψογο το παιχνιδι. ουτε ο ξυνομουρης γερος του μαπετ σωου μπορω να βρω κατι σοβαρα στραβο.

- ενα ελαχιστο ηταν οτι μπορουσες να ολοκληρωσεις καποια επιπεδα χωρις να σκοτωσεις ολους τους εχθρους. δηλαδη θα προτιμουσα να ειναι λιιιγο πιο προσεγμενο το χτισιμο της αποστολης ωστε να βρισκονται σε πιο στρατηγικα σημεια κι ας ηταν τελικα πιο δυσκολο οβερωλ το παιγνιδι. παντως αυτο δε συνεβαινε ουτε σε πολλες αποστολες, ουτε σε πολλα σημεια τους. ασε που ετσι κι αλλιως τους σκοτωνα ολους τους οχτρους. δεν αφηνω πισω μου μαρτυρες.

- αντε, κι αλλο ενα. η ισαμπελα ηταν, οπως καταλαβε κι ο ρηβιουερ ξυνοντας σκεπτικα το πηγουνι του, op. προσωπικα δεν μου κολλαγε ουτε στο σετινγκ, κι ας ειχε μεσα το σεναριο του γκειμ νεα ορλεανη κλπ. σε αλλους αρεζε, θεμα προτιμησης. θα προτιμουσα εναν ινδιανο (ειναι πολιτικαλυ κορεκτ αυτο? επρεπε να το πω αλλιως, θα μου την πεσουνε οι sjw??) με παρομοια σκιλς ξερω γω, οπως σε καποιο απ τα παλιοτερα δεσπεραδος, δε θυμαμαι ποιο. ειχαν κι αυτοι μαγους στις φυλες και τους εδινε σκιλζ ο μανιτού.
οσο για το op, ενταξει, βαρύ. π.χ. αυτο το σκιλ που συνεδεε τους 2 εχθρους μεταξυ τους και οτι παθαινε ο ενας παθαινε κι ο αλλος, ηταν λιγο για γελια. και δεν ειχανε βαλει εναν περιορισμο, να βρισκονται ας πουμε στην ιδια περιοχη, σε κοντινη αποσταση, ή οπτικη επαφη ξερω γω. οχι, μπορουσες να συνδεσεις εναν στην αρχη αρχη του λεβελ κι εναν στο τελος, 2 χιλιομετρα μακρια και να λειτουργησει το σκιλ.
αχρειαστο.
αλλά κι αυτο το θεμα το προσπερασα ευκολα, απλα παιζοντας ελαχιστα με την κοπελια και μονο οταν ηταν απολυτως αναγκαιο. ετσι κι αλλιως η ελευθερια κι οι πολλαπλοι πιθανοι τροποι ολοκληρωσης των αποστολων ειναι ενα απ τα μεγαλα πλεονεκτηματα του γκειμ.

υπεροχη, χορταστικη εμπειρια συνολικα. και αφηνω για το επομενο πλειθρου, οποτε κι αν γινει το (τα??) dlcs και τα τσαλεντζης που θα εχουν κυκλοφορησει μεχρι τοτε, γιατι απ οτι βλεπω δεν το χουνε παρατησει το παιχνιδι αλλά το εμπλουτιζουν.

ξευρει κανενας δικτυωμενος αδμίνος αν δουλευει σε καποιο αλλο γκειμ η μιμιμι?? θελω κι αλλο. υπαρχουν τοσα σετινγκς που θα μπορουσαν ν αποτελεσουν βαση για κομαντοειδες... κι οι αθρωποι το χουνε το θεμα εντονότατα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Προς το παρόν υποστήριξη για το παιχνίδι, η THQ Nordic κάτι είπε ότι υπάρχει στα σκαριά, αλλά ήταν ασαφείς.
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
ξευρει κανενας δικτυωμενος αδμίνος αν δουλευει σε καποιο αλλο γκειμ η μιμιμι?? θελω κι αλλο. υπαρχουν τοσα σετινγκς που θα μπορουσαν ν αποτελεσουν βαση για κομαντοειδες... κι οι αθρωποι το χουνε το θεμα εντονότατα.
Κωδική ονομασία "Γλυκοπατάτα" για το επόμενο πρότζεκτ της Mimimi.

 
Top Bottom