What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

DOOM ETERNAL

Status
Not open for further replies.

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
7870 kai 7790 βλέπω, ξέρω ότι εγώ είμαι ανάμεσα και έχω ανεβάσει κλόκια στον πυρήνα στα επίπεδα 7870, αλλά βλέπω ότι η τσιγκουνιά μου στα 20-30€ διαφοράς την 7850 1GB και της 2GB επέστρεψε να bite my ass :(
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Να και γραπτός για πιο προσεκτική ανάλυση
Απίστευτο το πόσο καλή επένδυση έχει αποδειχθεί η 7850 πάντως, η nvidia αποδείχθηκε σε βάθος χρόνου πολύ κακή επιλογή και φαίνεται.

Η 660Τι που ήταν καλύτερη από την 7850 (Nvidia GeForce GTX 750 and 750 Ti review)
Βγαίνει τώρα χειρότερη και από την 7790... με διαφορά σε επίπεδο playable kai unplayable.

Τελικά οι amd είναι σαν το παλιό καλό κρασί.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
3 πίστες πριν το φινάλε, το review μου:
RIP AND TEAR!!!

Στην αρχή ναι, θα τραβήξετε ζόρι με το management των πυρομαχικών, όμως θα προσαρμοστείτε σιγά-σιγά (και θα αναβαθμίσετε τον Slayer). Chainsaw και άγιος ο θεός.
Είναι πιο δύσκολο από το προηγούμενο, όπου ήσουν εσύ το boss fight για τους δαίμονες. Έτσι όμως είναι πιο διασκεδαστικό.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ναι σε hurt me plenty που το παιζω τωρα ειναι πιο δυσκολο. Αφου το τερματισω μετα θα το ξαναπαιξω σε nightmare ετσι εκανα και με τα προηγουμενα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Ξέρει, αλλά με 24fps και το stutter στο θεό, λέει "δε βαριέσαι" και κάθεται και απολαμβάνει την κινηματογραφική εμπειρία.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Πραγματικά όμως. Ένα τόσο optimized παιχνίδι, που χτυπάει 60αρια ακόμα και σε κονσόλες και που ο δημιουργός του ΘΕΛΕΙ ο παίκτης να παίζει σε τέτοια fps, να παρουσιάζει τέτοιο αποτέλεσμα.

Αναρωτιέμαι ρε Shredder πως μπόρεσες και το έπαιξες χωρίς να πάθεις ναυτία.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Άλλο βίντεο θα έβλεπα γιατί δεν είδα να κρύβεται αλλά να σε πετσοκοβει 🤔

Πέρα από τον χαβαλε πως σου φαίνεται ρε σρε?
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Το τερματισα και ειναι παιχνιδαρα οπως ολα τα DOOM. Sephir εσυ το επαιξες σε ultra 1440p? Αν ναι τi pc εχεις? Μα κανονικα τρεχει γιατι να παθω ναυτια?
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Όχι Σρέντερ, δεν το έπαιξα σε ultra 1440p γιατί δεν έχω οθόνη 1440p (και δεν με ενδιαφέρει να αποκτήσω - όταν στηθεί νέο PC, θα είναι για 4k). Το έπαιξα σε 1080p και η απόδοσή του (i5 4670, 16GB με 1660Ti - δεν το λες και high-end) ήταν ακατέβατο 60άρι με μηδενικές διαφορές στα γραφικά από το βίντεο που βλέπω μπροστά μου..

Λυπάμαι που στο (ξανα)λέω, αλλά αυτό που παίζεις και βλέπεις είναι απαράδεκτο.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Η συζήτηση συνεχίζεται εδώ:

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom