What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ebay

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Πες το ψέματα. Πάντως πέρα απ' την πλάκα, εμάς μπορεί αυτά τα 20 λεπτά να μην μας ενδιαφέρουν, γιατί τι 56,80, τι 56,60, αλλά γι' αυτούς πρέπει να είναι μεγάλο συν στα ταμεία τους.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Πλάκα πλάκα σκέψου όμως πόσα παραπάνω κερδίζουν αυτές οι τράπεζες σε σχέση με τις άλλες που χρεώνουν ΜΟΝΟ 1 ευρώ :silly:
 

ghostrider1993

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,437


i-VTec wrote:
Kι εγώ 1 ευρώ (eurobank)</blockquote>

Πόσο καιρό πληρώνεις 1€?? Εμένα στη eurobank μόνο την τελευταία φορά που έβαλα μου πήραν 1€ πριν μια-δυο εβδομάδες... Την αμέσως προηγούμενη φορά (μέσα Σεπτέμβρη) πλήρωσα 2€ και τόσο πλήρωνα και νωρίτερα...

 

i-vtec

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 26, 2012
Messages
244
Είναι ανάλογα το ποσό πού βάζεις στην κάρτα κάθε φορά. Μέχρι 100 ευρώ σε χρεώνει 1 νομίζω, από τα 200 και πάνω αλλάζει η κλίμακα.
 

ghostrider1993

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,437
Χμμ σωστός τώρα που το λες και κοίταξα και δυο τρεις αποδείξεις που έχω μπορεί να έιναι κι έτσι φίλε i-vtec, αν και 2€ έδωσα και την πρώτη φορά που έβαλα λεφτά, αλλά αυτό ίσως να είναι εξαίρεση λόγω πρώτης φόρτισης...
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Έτσι ακριβώς είναι, η πρώτη φόρτιση κοστίζει 2 ευρώ και κάθε επαναφόρτιση -μέχρι του ποσού των 100 ευρώ- έχει κράτηση 1 ευρώ....
 
Top Bottom