What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ειναι το Commandos: Origins το σαντογκάμπι κλώουν που αξιζουμε???

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,700
ανοιγω χαρωπα το θρεντ για το κομαντόριτζινς γιατι νιωθω οτι θα μ αρεζει και θα ειναι γκοτιά.
βεβαια ειναι γνωστο οτι προτρεχω και ρισκαρω προβλεψεις χωρις επιχειρηματα, μονο με το ενστικτο, αλλά καμμια φορα δικαιωνομαι κιολας.

κι επειδη δεν εχωμε ακομα πολλα στοιχεία (εριξα και προσφατα βρισιμο στην καλύψω, για την σιωπη της τα τελευταια 4 χρονια για το κειμ, αλλά φαινεται τελικα οτι δεν τεμπελιαζε, αλλά εκαμε δουλίτσα..), ιντερβιους, βαθυστοχαστα βιδεος απο γιουτιουμπερς κλπ, ξαναβανω απλά το ανάουνσμε τρέιλε, 2-3 σκρηνς που μου ζεσταινουν την καρδουλα μου ενόψει της γκοτιάς και τις διαφημιστικες παπαρίτσες που γραφουν οι ντεβς για το κειμ.




screen02.png


2006149056.jpeg

  • Challenging Real Time Tactical Stealth Gameplay. Make the best use of your Commandos’ unique abilities, infiltrate enemy facilities and hit them where it hurts most before disappearing into the shadows.
  • An extraordinary team. Featuring 6 infamous characters, each with their own storied history, banding together to form an extraordinary fighting force – the Commandos: Take control over Jack O’Hara “the Green Beret”, Thomas “the Sapper” Hancock, Francis T. “the Sniper” Woolridge, Samuel “the Driver” Brooklyn, James “the Marine” Blackwood, and Rene “the Spy” Duchamp and lead them to success.
  • Many paths to victory. The detailed, varied and interactive environments offer multiple approaches to reach your goal. Sneak, climb, drive in various vehicles, or hide and creep your way to mission success!
  • On your mark. A modern user experience with precise and intuitive controls enables you to control the commandos with expert precision. Coordinate complex actions simultaneously to overcome heavily fortified targets.
  • Fight on all fronts. Play through more than 10 missions in historically authentic WWII environments, spanning from the barren Arctic to the African desert, with a range of core and voluntary objectives that will require your full tactical expertise.
  • There is no I in team: Take on missions with a friend in the 2-player cooperative multiplayer mode, either online or via local split-screen.


εντιτ: ειδατε αδμινς της καρδγιας μου?? κανω προσπαθειες να γινω καπως πχιο νορμάλ, να προσαρμοζτώ...
αυτη τη φορα ο τιτλος του θρεντ περιεχει το ΚΑΝΟΝΙΚΟ ονομα του κειμ. δις ιζ έι φερστ φορ μή.
 
Last edited:

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Δε θέλω να το γρουσουζεψω αλλά μπήκα στο Glassdoor για να δω τη κατάσταση της kalypso media καθώς είχα να παίξω παιχνίδι της καιρό.

Τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο ενθαρρυντικά, καθώς ο ιδιοκτήτης της εταιρείας πωθανε και λειτουργεί εδώ και κάποιους μήνες στον αυτόματο

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,700
δηλαδη θα μπορουσε ν ανοιξει καποιος θρεντ με τιτλο: "Kalypso media (+)" ??????

(οχι, αδαν, θα σ αφηνα να παιζεις μονος σου στις τσακνίκλοσο ατάκες....)
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
659
Έγώ άμα δεν έχει gonzo και gonzoopera 1982 δεν το βάνω στο πισακι μου.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,700
απ οτι φαινεται η καλύψω πηρε το μαθημα της. σε σχετικη με το σενσορσιπ ερωτηση στο στημοφόρου του γκειμ, καποια απ την ομαδα των ντεβς απαντησε:

"...Commandos Origins will let players choose if they want to play with or without historical flags and symbols - you can toggle this in the game menu.."

θαυμασια. η δευτερη καλυτερη λυση.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Ετσι εληξαν και την συζητηση που ειχαμε στο παρελθον, για τις σημαιες του αντιχριστου.
Αυτος, ο τυπος που μιλαει. Δεν ξερω αν φταιει η προφορα. ειμαι 99% σιγουρος οτι ακουστηκε και στο witcher, το 3, το καλο, που ειναι μεσα στην λιστα με το ενα παιχνιδι που πρεπει να παιξεις πριν πεθανεις.
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
190
Μιλώντας σε άλλο thread για τη gaming εμπειρία 90's (άντε κι early 00's) vs σήμερα, άντε μπας και γίνει κανένα θαύμα και αναβιώσουν μερικές από τις καλύτερες αναμνήσεις μου σε ό,τι αφορά το gaming. Προσωπικά, και μετά την ξενέρα του remaster αλλά και του μοιραίου για τη Mimimi, Shadow Gambit, κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,700
μου εδωκες μεγαλη χαρα ασπαραγκε.
το ειχα ξεγραψει το κέιμ, γιατι δεν ακουγοταν τιποτα τοσον καιρο. βεβαια το τρέιλε ξεκινωντας γραφει οτι αυτο που βλεπουμε ειναι αλφα βερζιον, ενω στο τελος λεει οτι θα κυκλοφορησει μεσα στο 24 🤔. οκ, δεν θα τα χαλασωμε αν βγει και το 25 ξερωγω.

επιτηςουσίας, μια χαρα μου φαινεται απ οσα βλεπω. οκ, αυτες οι ασπρες (μπλιαξ) γραμμες που μου δειχνουν που προκειται να παω (λες και δεν εκαμα εγω το κλικ και δεν ξερω...) κι οι ασπροι κυκλοι κατω απ τους χαραχτηρες θα μπορουσαν να λειπουν, αλλά δεν βαριεσαι. υπολεπτομερεια.
 
Top Bottom