What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Elden Ring

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Ετσι. Γιατί να αγοράζεις καινούργια games ενώ μπορείς να τα παίξεις όλα στο Ελτε Ρι. Δεν είναι και οι καιροί για περιτά έξοδα (πότε ήταν?)
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Κάποια στιγμή, αν δεν βαρεθω μπορεί να κάτσω να γράψω πιο αναλυτικά για το παιχνίδι εντυπώσεις κλπ. Προς το παρόν παραμένω τέρμα ξενερωμενη με το τελικό boss, τη μορφή του, όχι το fight. Δεν με ενδιαφερει πως το εξηγεί το lore, αυτό που παλέψαμε ήταν το λιγότερο απαράδεκτο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
ExaltedOccasionalBrownbutterfly-size_restricted.gif
😢
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Που αρέσει ο χαρακτηρισμός "expansion", προϊδεάζει κατα κάποιον τρόπο για μπόλικο νέο content σε όλους τους τομείς όπως τον παλιό καλό καιρό.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
@Bathory Δεν γίνεται να μη γελάς ακόμα. Εμένα μου φτιάχνει τη διάθεση!



Κι αυτό το mix είναι δυνατό

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Θα γέλαγα περισσότερο αν δεν τριβέλιζε τα αυτιά μου αυτό το τσικ-τσικ-ριπ χρήστες ακουστικών στο πρώτο βίντεο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
@Bathory Δεν γίνεται να μη γελάς ακόμα. Εμένα μου φτιάχνει τη διάθεση!



Κι αυτό το mix είναι δυνατό



Tέτοιο χορό ούτε Σακίρα-JLo στο halftime show ε
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506



Και επιτέλους 100% τα achievements με ολοκλήρωση του 2ου playthrough. Στο πρώτο playthrough έψαξα κάθε σπιθαμή του χάρτη και σκότωσα ότι bosses/mini bosses βρήκα. Στο NG+ εστίασα στα main bosses κυρίως συν κάποια αγαπημένα και τα κατάφερα χωρίς της βοήθεια κανενός άλλου παίχτη αυτή τη φορά. Εκτός από Spirit Summons σε κάποια ζόρικα. Θα προσπαθήσω με παρόμοιο τρόπο να φάω και τον Plasidusax τώρα και μετά pause μέχρι να βγει το expansion. Σε αυτά τα δύο playlist μπορείτε να τα δείτε όλα αυτά. Σε γενικά πλαίσια το παιχνίδι ήταν απόλαυση, πήγε το gameplay πολλά βήματα μπροστά και είχε κάποια αξέχαστα bosses αλλά δεν μπορώ πως ήταν το κορυφαίο της From ever. Οχι ότι έχει καμιά σημασία αυτό όταν μιλάμε για αριστουργήματα αλλά ντάξει έπρεπε να υπήρχε περισσότερο gear και πανοπλίες από τα dark souls. Kαι περίμενα να έχει deflect από το Sekiro. Οχι απλά που επανέφεραν το Power Stance από το DS2
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Τρελο παλουκι ο πλασιντουσαξ, δυσκολοτερος και απο μαλενια για το δικο μου τροπο παιχνιδιου
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ωραιος! Ο δικος μου τροπος ηταν με nightrider flail που δεν ενδεικνυται για αυτο το boss λογω του recovery time σαλιγκαριου :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Σιγά τον δύσκολο, με κλειστά τα μάτια τον βγάζω.

Επίσης, τί stutter είναι αυτό ρε φίλος.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Επίσης, τί stutter είναι αυτό ρε φίλος.
εξαρταται και ποτε το επαιξε ο φιλος. βεβαια δεν ξερω πως ειναι τωρα το game αλλα στις αρχες επρεπε να ονομαζοταν stutter ring.
 
Top Bottom