What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Εσείς πόσο το έχετε παίξει?

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Σκέφτηκα να κάνουμε ένα thread και να γράψουμε τα μεγαλύτερα game times που έχουμε. :p

Για να μην το κάψουμε, ας βάλουμε ένα ελάχιστο όριο τις 24h παιχνιδιού.
 
Last edited:

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Σε πόσα παιχνίδια; Να διαλέξουμε ένα TOP 5 ας πούμε;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
χμ δε ξέρω, τόσα πολλά έχεις πάνω από 24ωρο;

Ε δε θα ΄ναι καμιά 20αριά; Μήπως θα ήταν πιο ενδιαφέρον να βάζαμε το Top5 ή Top10 των παιχνιδιών με τις περισσότερες ώρες ενασχόλησης;
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Θα μπορούσαμε να αναφέρουμε μόνο ένα παιχνίδι στο οποίο να έχουμε τις πιο πολλές ώρες ενασχόλησης μέχρι να το αφήσουμε (τερματίσουμε). Αλλά να είναι single player, επειδή στα multiplayer το πράγμα ξεφεύγει (χώρια που ουσιαστικά δεν τερματίζονται).
Για εμένα είναι το Skyrim (φυσικά) με 421 h.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
τι γατισια πραματα ειν αυτα??
ωρες??

ασχολουμαι με το cm/μανατζερ απ το 2001 περιπου. δεν εφυγε ποτές απ τον σκληρο καποια βερσιόν κι αμα βαλεις κανα τριωρο ΜΕΣΟ ΟΡΟ (υπαρχουν κι οι rl ντιστράξονς: ωου γκαντ εργασία, φακ εκδρομες, σιτ διακοπες, φτου κακα βολτες...) τη μερα μουμπλε μουμπλε, ντού δε μαθς, βαριεμαι.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Dead By Daylight 1208 ( και αυξάνουν)
Elite Dangerous 835 (θα αυξηθούν )
Conan Exiles 724 (τώρα που έβγαλε και expansion καλορίζικα )
GTA V 489 ( και αυτό θα αυξηθεί)

Και νέα εκκολαπτόμενα καψίματα είναι το Fs2020 το οποίο όσο δεν βγαίνει καινούριο θα το καίω και το Marvel Avengers που όσο βγάζουν ήρωες θα τους πηγαίνω max level, έτσι για το rock.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Το PoE προφανώς με 1000κάτι. Πρέπει να κάθομαι να υπολογίζω, γιατί είναι περισσότερες απ' αυτές που λέει το Steam και βαριέμαι τώρα.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
Δεν υπάρχει τρόπος να μετρήσεις ώρες στα retail.

Στα γκοθικ έχω γράψει άπειρες ώρες που δεν μπορώ να υπολογίσω. Και στο morrowind πάρα πολλές.

Το steamόμετρο δείχνει στο ρόκελι 1100 ωρίτσες... γατάκι είμαι, άλλοι έχουν πατήσει τις 2000 και συνεχίζουν...
 
Top Bottom