What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Euro 2021

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Και μια ρέτρο πινελιά, βέβαια, το ότι δεν δείχνουν το σκορ και το λεπτό στην οθόνη. Για κάποιο λόγο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αυτο μπηκα να γραψω και γω, τωρα που το προσεξα.
καποια πουστια παιζει, μαλλον μας προβαλλουν καμμια εικονα 4k σε καμια περιεργη διασταση "κομμενη" για να "χωρεσει" στην κλασικη οθονη.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ το 2021 να μην υπαρχει καρτελα με σκορ και χρονο σε ολη τη διαρκεια του ματς.

εντιτ: ναι, αυτο πρεπει να ειναι. εδωκα μεγαλυτερη προσοχη. στην γενικη αποψη δεν φαινεται, αλλά οταν χρειαστει να κανουν κλοζ-απ σε καποιον, προσεξτε οτι το κεφαλι του ειναι επικινδυνα κοντα στο πανω οριο της εικονας.. ειπα και γω. αντεννα και να μην κανει λαμογια....
αλλά δεν μπορει να περασει αυτο ετσι. ειναι απαραιτητα το σκορ και ο χρονος, θα φανε τρελλο κραξιμο. ως ελληναραδες, το πιο πιθανο ειναι να φτιαξουν δικη τους καρτελλα και ρολοι, και να τα φορεσουν πανω στην εικονα. θα χει ενδιαφερον... :LOL:
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Οι μισοί 1-2 το είχαμε παίξει το ματς στο prediction game χαχαχαχ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δε σκιαζομαστε.
μολις τελειωσει το ηβεντ, σε ενα μηνα απο σημερα, το λήντεμπο θα χει πανω πανω το ονομα του κολλητου μου, του Ποδομαλάχτη.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ας καμει οτι θελει.
θα ειμαι ο νικητης της καρδιας μας. τα παιδακια θα κοιμουνται με την φωτο μου κατω απ το μαξιλαρι τους, οπως ειχε πει ο τιτανας γιαννης αργυριου για τον τοτό σκιλάτσι.. οι γεροι στα καφενεια θα δοξαζουν τ ονομα μου, κι οι κορασιδες θ απλωνουν στις αυλες τα βρακουλινια τους για να στεγνωσουν.

μπρέις γιορσελβς. φουτμπωλ σ καμιν χώμ.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Θυμάμαι από παλιότερη διοργάνωση ότι το ρολόι και το σκορ πρέπει να τα πληρώσεις εξτρά, δεν περιλαμβάνονται στην απλή συνδρομή. Είχε γίνει χαμός τότε σε ένα Μουντιάλ/Euro και η ΕΡΤ πήγε και το πλήρωσε.

Παίζει βέβαια ο ΑΝΤ1 απλά να το κλέβει από τον γείτονα με κανένα WiFi cracker.

Στα αγωνιστικά η ομάδα με τρόμαξε. Μου φάνηκε πολύ σοβαρή για Ιταλία σε ματς με ομάδα ό,τι να 'ναι, Τουρκία μετά από το χθεσινό δεν μπορώ να σε δω κάπου αλλού από την 4η θέση. Μας λείπει όμως κάτι στα χαφ μου φαίνεται, χθες δεν είχαμε το σουτ εκεί που χρειαζόταν να ανοίξουμε την άμυνα. Είδαμε ωραίους συνδυασμούς, όχι στα στημένα, προσπάθεια για δημιουργικό ποδόσφαιρο (ομολογώ ότι έπαθα 2-3 μίνι εγκεφαλικά αλλά αν κρατάει η άμυνα μπορεί και να το συνηθίσω) και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το κλίμα μεταξύ των παικτών. Τελευταία φορά που τους είδα να νιώθουν ομάδα το ημερολόγιο έλεγε 2006.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αυτο που λεει ο χανκ συνεβη. με την εξτρα πληρωμη.
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΥΦΤΙΑ. παιρνω πισω τα καλα λογια της αρχης.
εκαμα μια βολτα στα ιντερνέτζ κι ευτυχως εχει γινει χαμουλης. τα καλυτερα που ειδα ηταν αυτα:

"Από αύριο στο live στοίχημα θα ποντάρουμε και σε ποιο λεπτό είναι το παιχνίδι... #EURO2020"
"δε λες πάλι καλα που δεν αγόρασαν ασπρόμαυρη εικόνα ή ας πουμε το πακέτο χωρις ήχο?"
:LOL:


ελπιζω να τρεξουν να το αγορασουν. η εστω αν επιτρεπεται να βαλουν δικα τους απο πανω. η μπακαλικη λυση που επελεξαν, δηλ. να βαλουν τους σπηκερ να λενε το σκορ και το χρονο καθε 2 λεπτα, ειναι ακομα πιο εκνευριστικη και γελοία.
μια που ειπα για σπηκερς, επαρκης και οκ ο βλαχος, αλλα το ερπετό απαραδεκτο. οχι γιατι το αντιπαθω σταθερα, αλλά γιατι την εχει δει σκουντης του ποδοσφαιρου. κομικ ρηλήφ χωρις κανενα λογο. ολο κατι χαζα και αχρειαστα για μικροπαντρεμενους, για μυκονο και κατι τετοια. ρε δεν θεμε ρε. μπορει να μαστε γελοιοι στην υπολοιπη ζωη μας, αλλα η μπαλλα ειναι σοβαρο πραμα για μας. ζωα.
εμεις γελουσαμε οταν ο σπηκερ ηταν κωμικος ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ.
φερτε πισω γερακαρη, θεοφιλοπουλο, αργυριου, μαμουζελο ρεεεεεεε..... θελουμε πισω τις κυριακε, εεεεε, τα καλοκαιρια μας.


εντιτ: επισης τα παλιοτερα τα χρονια κυκλοφορουσαν ευρεως στο νετ κατι "προγραμματακια" της πλακας, ουσιαστικα σκριπτακια, που ειχαν ολους τους αγωνες σε στυλ μπρακετ και με καθε ματς ανανεωνοταν αυτοματα κι εβλεπες με μια ματια ολη την δραση και τις μελλοντικες διασταυρωσεις κλπ... που πηγαν, γιατι δεν μπορω να βρω?? δωστε κανενα λινκ, ρε καναγιες.


εντιτ2: εγω παντως κατεβασα απ το googleplay στο αγαπημενο κινεζοκινητο μου, αυτο:
Euro Football App 2020 in 2021 - Live Scores
εχει διαφημισεις βεβαια, αλλα ειναι απ τα λιγα που σου βγαζει επιλογες για απενεργοπιηση κουκις στην αρχη. δεν ειναι κατι φανσυ και εντυπωσιακο, αλλα κανει μια χαρα τη δουλεια. αποτελεσματα, βαθμολογιες, σκορερς. κι εχει και νταρκ μοουντ. μια χαρα.
 
Last edited:

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Θα το ομολογήσω. Λατρεύω Καρπετόπουλο. Κάθε του ατάκα. Ειδικά γιατί 9 στις 10 φορές μιλάει για ιταλικό ποδόσφαιρο.

@Χειρομαλάχτης εγώ το Onefootball έχω χρόνια τώρα. Στο iOS έχει dark mode. Στα android της πλέμπας και των κονσολάδων δεν ξέρω τι κάνει.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
BBC iPlayer πένα. Το κακό είναι ότι δεν έχει καλτ σπηκάζ, αλλά όλα τα υπόλοιπα άψογα
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μας έβαλε στην θέση μας η kara. Εμπρός στον δρόμο της παράνοιας που χάραξαν οι Λατινοαμερικάνοι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:, τους φυγανε τα κακάκια στον αντενα, μετα το κραξιμο...
"τεχνικο λαθος", μάι αςς.
ετσι, τσιπηδες, πλερωστε τωρα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ρε είναι 2020. Ειλικρινά περιμένανε ότι θα περάσει στο ντούκου;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μη σε μπερδευει η καρα, ρε φιλε. 21 εχουμε, αληθεια. κοιταξα και το ημερολογιο.

ναι, μαλλον αυτο περιμενανε. ετσι ειναι αμα εισαι ανιωθος και δεν ξερεις ουτε το σπορ, ουτε αυτον που το παρακολουθει. καποιο αμερικανοθρεμμενο κεφαλι θα ειπε: "καλα, ποιος θα το προσεξει??". ε, δεν πηγε και τοσο καλα αυτο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Είναι για να μπερδεύει όσους θα βάλουν το ιστορικό thread σε μια πενταετία και να απευθυνθούν στους κατάλληλες αρχές.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
θα πρεπει να καταλαβεις, καρα, οτι πολλοι αζωοι, πλεμπαιοι, ορκαλάικς, π.χ. σαν και μενα, μετραμε τα χρονια της ζωης μας και τα διαφορα γεγονοτα, παραλληλα με το αθλητικο γιγνεσθαι, ας το πω ετσι. αρα θα με μπερδευε ισως (δεν εχει και πολλα ακαυτα κυταρρα ο εγκεφαλος πλεον) να πω οτι το ταδε μου συνεβη κατα την διαρκεια του euro2020 και να εννοω τον ιουλιο του 21, (κι ας ηταν ολοσωστο, δεν λεω, συμφωνα με την ουεφα.)
θα μου χαλαγε το χρονικο συνεχες, θα μου μαμαγε το diary που κρατω και σε τελικη αναλυση θεωρω οτι θα ηταν βλαφτικο για ολη την αθρωποτητα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Βάλανε το χρόνο και το σκορ, θρίαμβος.

Ίσως γλίτωσαν κάνα χιλιάρικο με την παράλειψή τους χθες. Έτσι μαζεύονται τα λεφτά.
 
Top Bottom