What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Euro 2021

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
παλι καπως μεγαλο μου φαινεται, σε σχεση μ αυτα που εχουμε συνηθισει στο τσουλου και στο γιουροπα. πρεπει να πιανουν οσο λιγοτερο χωρο γινεται, αυτη ειναι η αρχη.
τελος παντων, δεν θα ξερουν να μικρυνουνε τα φοντς. μακαρι να ειν αυτο το μονο θεμα που θα εχουμε με τον αντ1.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Για να δούμε τι θα κάνουν σήμερα οι σύντροφοι Ουαλοι. Ευελπιστώ να πάρουν τρίποντο και να μπούνε στο μάτι των Εγγλέζων.

Τώρα για τα του ΑΝΤ1, δεν νομίζω ότι υπήρξε κάποιος που είδε το συμβόλαιο να πηγαίνει στο κανάλι του Μάικ το Φασολάκι και να σκέφτηκε ότι θα πάει καλά η όλη φάση.
Ίσως να φοράω ειδικούς φακούς επαφής λόγω προκατάληψης αλλά δεν νομίζω ότι η εικόνα είναι αντίστοιχη με αυτή που μας έχουν συνηθίσει όλοι οι άλλοι τα τελευταία χρόνια. Βέβαια ότι βλέπω είναι είτε μέσω παλιάς τηλεόρασης στο πατρικό μου, είτε μέσω κινητού

Δεν έλεγα τίποτε άλλο:mad:
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
η μπακαλικη λυση που επελεξαν, δηλ. να βαλουν τους σπηκερ να λενε το σκορ και το χρονο καθε 2 λεπτα, ειναι ακομα πιο εκνευριστικη και γελοία.
Κλεισε τα ματια και θα μεταφερθεις στο 1970 με ραδιοφωνο και Διακογιαννη :p
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ρε Hank, τι θα γίνει? Θα κάνουμε κανένα διαφορετικό προγνωστικό?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ρε λαμογια, μελετησατε και τις εδρες των αγωνων? σε ποσες κολοχωρες γινεται? 57?
βλεπω τωρα οτι το δανια - φινλανδια γινεται στην κοπεγχαγη. ε, δεν ειν ωραια πραματα αυτα. επρεπε να δωκω βαση. καλα, Χ θα ερθει ουτως η αλλως, αλλα τζαστ σέιιν.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
νταμπλ ποστ, επειδη δυναμαι.
ρε σεις, μπας κι εχει τσατ εκεινη η τριτοκοσμικη παπατζα, το κικτιπ που γραφτηκαμε αυτανδροι?
κατι λεει. για κοιταξτε το, να μην γραφουμε δω σαν να ειναι τσατ. λιγο σεβασμο στον χωρο και στον ΡΟΛΟ του ημιθανους φορου, παρακαλω.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Και τι θα απογινουν τα αποστάγματα σοφίας και γκαντεμιας μου; Πώς θα γαλουχηθουν οι επόμενες γενιές; Μόνο φόρουμ και μόνο Κούνενα!



Μπήκα να δω το σκορ στο ντέρμπι της Βαλτικής και είδα άσχημα πράγματα. Μακάρι να είναι καλά ο άνθρωπος και να ήταν θέατρο για να μπορέσει να πάει νωρίτερα για διακοπές στην Μύκονο
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,524
Τα σιχάματα του ΑΝΤ1 βγάλαν γιατρό στον αέρα να κάνει τηλεδιάγνωση και σχόλια για το συμβάν!
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ποια κουνενα ρε χρονο? εκει το τσατ ειναι χειροτερο κι απ του πισι μαστερ.
σα να το ανελαβε ο Hu, ενα πραμα.

βεβαια ειν ωραιο γιατι βριζομαστε, ειμαστε οσο ορκς θελουμε, μ εβαλε ο νορθ να γραψω 5 φορες σερι: "Euro21", δηλαδη μ αλλα λογια ωραια πραματα.
γραψου κι εσυ.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Τα σιχάματα του ΑΝΤ1 βγάλαν γιατρό στον αέρα να κάνει τηλεδιάγνωση και σχόλια για το συμβάν!
Στον αντίποδα, ΜΑΓΚΕΣ στο BBC που έδειξαν όλη τη φάση μέχρι πριν ακριβώς να ισοπεδωθεί. Τίμιοι
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Είχε τσατ το πισι μάστερ; Κάτι δεν έκανα καλά ή θα είχα κάποια τραυματική εμπειρία και ο εγκέφαλός μου με προστατεύει.

Βέλγιο Ρωσία τώρα, βρήκα τίμια απόδοση αλλά δεν σας το λέω τι έπαιξα γιατί θα έρθει το ανάποδο 😭
Επίσης μία ομάδα, η Ρωσία, η οποία παίζει στην έδρα της. Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι παίζει με την επιλογή των γηπέδων, αλλά σίγουρα μυρίζει τσαπατσουλιά
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δεν ξερω. ηθελα απλα να δειξω ποσο χάλια ειναι κει το μεσεντζεροτσατ.
ελα, εχει και κορίτσα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Κορίτσα και μπάλα;
Κοίτα να δεις τι άλλο δεν έκαμε καλά ο Αντένας. Καλά είπα εγώ προηγουμένως για τα Φασολάκια
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Το πήγα για την έκπληξη στο Βέλγιο-Ρωσία. Κοντά έπεσα, αλλά στο τέλος μου χάλασε...
 
Top Bottom