What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Euro 2021

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
πω ρε φιλε παλι καλα το παιδι ειναι καλα οπως λενε τα μεσα. ημουν εξω και δεν πολυεβλεπα οποτε δεν καταλαβα τι εγινε. μετα συνηδητοποιησα οτι ειχε σταματησει τελειως το παιχνιδι και πως κατερευσε.

το παιχνιδι απο κει και περα και που βγηκαν σημερα να ολοκληρωσουν το 2ο ημιχρονο και πολυ ηταν. δυσκολα το μυαλο τους θα ηταν μεσα στο ματς.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Σε λίγη ώρα ρίχνεται στην μάχη του Euro η πιο γραφική ομάδα στην ιστορία του παγκόσμιου ποδοσφαίρου. Η ομάδα που βλέπει την πλατη υπερδυνάμεων όπως η Ουρουγουαη και η Ισπανία αλλά παρόλα αυτά εξακολουθεί να (αυτό)αποκαλείται home.

Από την άλλη θα αντιμετωπίσουν μια χώρα που από όταν ιδρυθηκε έχει διακριθεί περισσότερες φορές και χωρίς την βοήθεια των γραμμών του γηπέδου.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Βλέπω το Αγγλία-Κροατία (ο πρώτος αγώνας που βλέπω σ' αυτό το Euro) στο PC και η εικόνα δεν μ' αρέσει καθόλου. Εννοώ η εικόνα της μετάδοσης. Δεν ξέρω τί γίνεται στις τηλεοράσεις, αλλά στο PC φαίνεται σαν "παλιό". Τί γίνεται εκεί στον ΑΝΤ1; Έχουν ξεμείνει με παλιά μηχανήματα;!! Οι μεταδόσεις αγώνων του Open και της ΕΡΤ είναι πολύ καλύτερες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
η ερτ3"hd" παντως που εδειχνε τους τελικους του μπασκετ ειναι οτι χειροτερο. ειναι σαν εκεινα τα interlaced βιντεο σε κατι fmv adventures των 90s. απαλευτη.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Καλά και από το κινητό χάλια είναι. Για να μην πω ότι σκαλωνει η εικόνα κάθε λίγα λεπτά
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πωωωωωπωωω, τόσο χάλια που με πέρασε μέχρι και ένας παπάς που έκανε πάρτυ με επιδοτήσεις και ο τιναπείς που κυριολεκτικά δεν υπάρχει.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Θα είδαν τους αριθμούς επισκεπτών του Web TV και θα μυρίστηκαν χρήμα, ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.

Ευτυχώς υπάρχουν και τα στρημάδικα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
α, τα ζωα.
μικρυνανε τον χωρο που πιανει η εικονα, δεν τους αρεσε πριν.
τωρα θα πρεπει ή να το χεις φουλ σκρην ή σε μεγεθος ξερω γω youtube.
και μου βγαλε κι εμενα αυτα στην αρχη για γραψιμο. βρηκα καπου καπως το κουμπι λειτερ και τους χαιρετησα εγκαρδια, αλλά με αποσταση αναμεσα στα δαχτυλα.

αφου δεν το χετε ρε πιεροτοι με την μπαλα, τι τα θελατε?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αντιθετως αυτο το "παιξτε μπαλλα" που χει τωρα, βλεπεται. ωραιες φασεις, γρηγορες ατακες, ενδιαφεροντα βιντεο και ατομα που φαινεται να γουσταρουν την μπαλα (οχι ολοι, αλλά 3/4 ειναι καλο ποσοστο)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628

Έχει φτάσει σε σημείο που είναι πολύ τεράστιος για να τον αγγίξουν (ή για να τον νοιάξει). Εξακολουθεί να είναι αρχιδάτη κίνηση. Όχι επειδή την μπήκε στην Κόκα-κόλα, αλλά επειδή δίνει πρότυπο. Μαγκάκος.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Καλά...

Στην Κόκα Κόλα την μπήκε γιατί δεν του τα σκάει. Αν σκάσει η χορηγία την κάνει και τατού.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Δεν κάνει τατουάζ, λόγω τακτικής αιμοδοσίας. Missing the point, αλλά πρέπει να τα λέμε και αυτά.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ok, παραδέχομαι ότι τον έχω άχτι από παλιά και ακόμα περισσότερο από όταν ήρθε στην Γιούβε, που δεν είμαι και ο πλέον ψύχραιμος κριτής του.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Δεν κάνει τατουάζ, λόγω τακτικής αιμοδοσίας. Missing the point, αλλά πρέπει να τα λέμε και αυτά.
Εχω την εντυπωση οτι αυτο δεν ισχυει πλεον εδω και πολλα χρονια. Εγω μια χαρα δινω αιμα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Εχω την εντυπωση οτι αυτο δεν ισχυει πλεον εδω και πολλα χρονια. Εγω μια χαρα δινω αιμα.
Θέλει ένα εξάμηνο από τότε που έκανες το τελευταίο για να ξαναρχίσεις να δίνεις. Τώρα το PR έχει κάνει ο Ρουνάλντου, με γειές του.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
πεινουσε το παιδι μωρε.
 
Top Bottom